Yogi Adityanath ایجاد پایتخت ایالتی UP در نزدیکی دهلی را پیشنهاد می کند. آیودیا به عنوان “شهر خورشیدی” | اخبار هند

لاکناویوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، روز جمعه به مقامات دستور داد تا طرحی را برای ایجاد منطقه پایتخت ایالت اوتار پرادش (UPSCR) شامل مناطقی مانند Unnao، Sitapur، Rae Bareli، Barabanki و Kanpur در خطوط منطقه پایتخت ملی (NCR) آماده کنند. . آدیتیانات عملکرد بخش های توسعه شهری را از طریق ویدئو کنفرانس در محل اقامت رسمی خود در اینجا بررسی کرد و چندین جهت را ارائه کرد.

رئیس UP گفت که در راستای چشم انداز نخست وزیر نارندرا مودی برای دستیابی به هدف اقتصاد یک تریلیون دلاری، اوتار پرادش باید شهرنشینی را افزایش دهد. او گفت که مقامات توسعه باید به طور خودجوش با کمک فناوری برای سرمایه گذاری، اشتغال و نوآوری حرکت کنند.

وی افزود: در برنامه ریزی پروژه های عمرانی باید به وضعیت 50 سال آینده نیز توجه شود. با تلاش های هماهنگ مستمر، مرکز ایالت لاکنو، امروز به امکانات شهری پیشرفته در قالب یک کلان شهر مجهز شده است. آدیتیانات افزود که مردم از شهرهای مختلف می خواهند به اینجا بیایند و آن را به اقامت دائم خود تبدیل کنند.

“جمعیت در نواحی همجوار نیز رو به افزایش است و گاهی شکایت هایی از توسعه بی برنامه وجود دارد. در چنین شرایطی، با در نظر گرفتن نیازهای آینده، “منطقه پایتخت ایالت اوتار پرادش” باید در راستای سرمایه ملی تشکیل شود. منطقه (NCR). Lucknow و همچنین Unnao، Sitapur، Rae Bareli، Barabanki، Kanpur Nagar و Kanpur Dehat را می توان در این منطقه پایتخت ایالت گنجاند.”

مبارزه با مافیای زمین

وی افزود: پس از بررسی و بررسی همه ابعاد، باید در اسرع وقت برنامه عملیاتی دقیق ارائه شود. وی افزود: با سیاست مدارای صفر علیه مافیای زمین در مسئولان و ارگان های شهری، شدیدترین اقدام به صورت مستمر انجام خواهد شد.

رئیس UP گفت: هر شکایت از تصرف غیرقانونی زمین، چه دولتی و چه خصوصی، با نهایت حساسیت برخورد خواهد شد و اقدامات سریع انجام خواهد شد. او افزود که در اوتار پرادش، به هیچ وجه نمی توان مالکیت سلطه بر خانه یک فقیر را پذیرفت.

همه مقامات و ارگان های محلی باید اطمینان حاصل کنند که شهرک های غیرقانونی تحت هیچ شرایطی در هیچ کجا شکل نگیرد. وی افزود: هر مستعمره باید از همه امکانات لازم برخوردار باشد.

آیودیا در نقش «شهر خورشیدی»

در یک ابتکار مهم دیگر، آدیتیانات همچنین گفت که باید به سرعت روی برنامه عملیاتی برای توسعه Ayodhya به عنوان یک “شهر خورشیدی” کار شود. “این تلاش هویت منحصر به فردی به Ayodhya در صحنه جهانی خواهد داد. کل جهان پیام بزرگی در مورد حفظ انرژی از Ayodhya دریافت خواهد کرد. نقاشی های دیواری در مکان های تاریخی، آثار هنری، گالری رام کاتا، تئاتر در فضای باز باید به موقع تکمیل شوند. نقشه برداری فرهنگی سنت رامایانا باید انجام شود. به همین ترتیب، باید برای ساخت گالری‌های رامایانا در مسیر رام وان گامان اقدام کرد.»

فداییان به زودی می توانند یک راه آهن جدید برای دارشان راده رانی در برسانا دریافت کنند. این پروژه مهم باید تا آذرماه امسال به اتمام برسد. به همین ترتیب، طناب‌هایی که قرار است از ایستگاه راه‌آهن Cantt تا کلیسای جامع در بنارس ساخته شود، مردم عادی را با یک سیستم حمل‌ونقل شهری منحصربه‌فرد آشنا می‌کند. در این بیانیه آمده است که این پروژه باید با اولویت اصلی پیش برود.

راهرو سبز لاکنو

آدیتیانات همچنین تاکید کرد که راهرو سبز لاکنو باید زودتر شروع شود. این ظاهر جذابی به Lucknow می دهد. دامنه شرکت شهرداری لاکنو باید گسترش یابد. برای احیای تالاب ها در دریاچه باتلر و سی جی سیتی باید اقدام فوری انجام شود.

برداشت آب باران باید در تمام ساختمان های مسکونی/خصوصی/دولتی تحت نظارت تشویق شود. برنامه های توسعه شهر را برای لاکنو، کانپور، گوراخپور، مرادآباد، ساهارانپور، جانسی، ماتورا، باریلی، میروت، آگرا، چیتراکوت، بنارس، پرایاگراج آماده کنید. آدیتیانات گفت که در تهیه طرح لجستیک شهری برای غازی آباد، پرایاگراج، آگرا، لاکنو، کانپور، بنارس و میروت تحت سیاست لیدز – 2021 نباید تاخیری وجود داشته باشد.

خدمات مترو در پایتخت Lucknow با استقبال چشمگیر مردم مواجه شده است. قبل از دوره کووید-19 روزانه حدود 72 هزار مسافر از مترو استفاده می کردند، اکنون بار دیگر تعداد مسافران مترو افزایش یافته است. پیشنهادی برای توسعه فاز بعدی مترو لاکنو باید ظرف یک هفته تهیه و ارائه شود.

باید گسترش یابد تا منطقه گوکول و بالدف در اداره توسعه ماتورا ورینداوان را شامل شود. باید یک پیشنهاد رسمی در این زمینه تهیه شود.

رشد بخش املاک و مستغلات

پتانسیل بسیار زیادی برای رشد در بخش املاک و مستغلات وجود دارد. در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری حدود 30877 کرور از طریق پروژه‌های چند شهرک با فناوری پیشرفته و شهرستان‌های یکپارچه و سه مراسم افتتاحیه به این بخش وارد شده است. اکنون برای جذب سرمایه‌گذاران بیشتر به اجلاس پیشنهادی سرمایه‌گذاران جهانی در ژانویه 2023، لازم است سیاست طرح یکپارچه شهرک عملی‌تر شود. در چارچوب سیاست جدید، نیازها و انتظارات کارشناسان، سرمایه گذاران بخش مربوطه نیز باید در نظر گرفته شود. در بیانیه آمده است: این سیاست را تا پایان این ماه آماده و ارسال کنید.

افراد عادی نباید نگران نیازهای کوچک مانند عبور نقشه ساختمان و واریز هزینه باشد. برای این منظور، مقامات توسعه باید عملکرد روزانه خود را ساده کنند.

در این بیانیه آمده است که در مستعمرات توسعه یافته توسط سازمان توسعه شهری که هنوز به شرکت های شهرداری منتقل نشده اند، این مسئولیت بر عهده این مقام است که امکانات اولیه را برای مردم عادی فراهم کند.

با توجه به اهمیت پایتخت لاکنو، نیاز به ایجاد یک “مرکز همایش” مجهز در اینجا وجود دارد. مرکز همایش باید به گونه ای باشد که بتواند میزبان رویدادهای در سطح جهانی باشد. ضمن تصمیم گیری در مورد انتخاب زمین، پیش نویس و غیره، پیشنهاد لازم در این خصوص تهیه شود. با هدف حداقل 35 هکتار محوطه بزرگ.

کاربرد آواد شیلپگرام باید افزایش یابد. نمایشگاه های مفیدی باید در فواصل هر دو هفته یکبار برای عموم مردم مانند MSME، توسعه مهارت و Hunar Haat سازماندهی شود. در بیانیه آمده است که آواس ویکاس پریشاد باید سعی کند آواد شیلپگرام و کاکوری شهید اسمریتی اودیان را با نورپردازی نما پویا جذاب تر کند.

دولت مصمم است تمامی امکانات شهری را با توجه به نیازهای آینده در کنار حفظ فرهنگ و تمدن باستانی در آیودیا فراهم کند. هر پروژه برای توسعه کلی Ayodhya که مطابق با احساسات نخست وزیر تهیه شده است، اولویت دولت است. با توجه به اهمیت فرهنگی اینجا، کار جوانسازی، عملیات حفاظت و نگهداری 8 کوند شامل برهماکوند، ساندیا کوند، مانومونی کوند، ویدیا کوند، آگنی کوند، سیتاکوند، داشاراتها کوند، خواجوآ کند باید زودتر تکمیل شود. بر اساس این بیانیه، همچنین باید تسهیلاتی برای تصفیه آب به روش ودایی وجود داشته باشد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances