T Mobile برای خرید موبایل Mint رایان رینولدز

T-Mobile روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد شرکت Kaeena و شرکت های تابعه آن، از جمله Mint Mobile، یک برند بی سیم مقرون به صرفه و پیش پرداخت که بخشی از آن متعلق به بازیگر رایان رینولدز است را در قراردادی تا سقف 1.35 میلیارد دلار خریداری کند.

Ultra Mobile، یک سرویس بی‌سیم که تماس بین‌المللی را ارائه می‌دهد، و Plum، یک عمده‌فروش بی‌سیم، نیز بخشی از این معامله هستند.

انتظار می رود این فروش در اواخر سال جاری نهایی شود.

Mint Mobile در سال 2016 شروع به کار کرد و در سال‌های اخیر در میان مصرف‌کنندگانی که به دنبال جایگزین‌های ارزان‌تری برای برنامه‌های گران قیمت موبایل بودند، محبوبیت پیدا کرد. این شرکت برنامه های بی سیم ممتاز را با حداقل 15 دلار در ماه و طرح نامحدود 30 دلار در ماه ارائه می دهد.

T-Mobile گفت قیمت Mint بدون تغییر باقی خواهد ماند.

«مینت کسب‌وکار دیجیتالی فوق‌العاده موفقی را ایجاد کرده است که مستقیماً به مصرف‌کننده عرضه می‌شودمایک سیورت، مدیر اجرایی T-Mobile در بیانیه ای گفت.

آقای. به گزارش ورایتی، رینولدز، که حرفه بازیگری او در دهه 1990 آغاز شد و اخیراً برای بازی در نقش وید ویلسون در فیلم‌های «ددپول» شناخته می‌شود، در سال 2019 سهام مالکیت Mint Mobile را خریداری کرد.

در آن زمان، او گفت که افراد مشهور معمولاً روی محصولات پیشرفته مانند برندهای مراقبت از پوست یا شرکت‌های تولید الکل سرمایه‌گذاری می‌کنند، اما او می‌خواست از «رویکرد عملی‌تر برای ضروری‌ترین فناوری‌ها» حمایت کند.

در سال 2020، آقای رینولدز و راب مک‌الهنی بازیگر، باشگاه فوتبال ورکسام را به مبلغ 2.5 میلیون دلار خریداری کردند. همچنین در آن سال، Diageo، یک شرکت نوشیدنی، اعلام کرد که Aviation American Gin، یک شرکت جین به مالکیت مشترک آقای Mr. رینولدز و دیگر برندهای مشروب در معامله ای تا سقف 610 میلیون دلار.

او می گوید: “من هرگز تصور نمی کردم که یک شرکت بی سیم داشته باشم و مطمئناً هرگز تصور نمی کردم که آن را به T-Mobile بفروشم.” رینولدز روز چهارشنبه در توییتر گفت. “زندگی عجیب است و من فوق العاده مغرور و سپاسگزارم.”

در مصاحبه ای با CNBC در روز چهارشنبه، آقای. رینولدز در مورد نقش خود در شرکت و خدمت به جمعیت محروم صحبت کرد.

وی گفت: خدمات تلفنی یک سرویس ضروری است. “بسیاری از افرادی که در جایگاه من هستند و از نمایش بیز و چیزهای دیگر می آیند، شما به نوعی به موارد آرزویی نگاه می کنید. ستاره شمالی ما اقلام ضد آسپیراسیون است.»

آقای. رینولدز گفت که از اینکه T-Mobile می تواند Mint را برای دسترسی به افراد بیشتری افزایش دهد بسیار هیجان زده است.

T-Mobile گفت: پس از تکمیل قرارداد، دیوید گلیکمن و رضوان قاسم، بنیانگذاران Mint، در T-Mobile خواهند ماند تا برندها را مدیریت کنند.

آقای. رینولدز به نقش خلاقانه خود برای این برند ادامه خواهد داد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما