Sake در آمریکا در حال رونق است

Brooklyn Kura، یک کارخانه آبجوسازی در مجتمع ساحلی Industry City، با مشارکت آبجوسازی Hakkaisan، یک تولیدکننده ژاپنی Sake در حال گسترش است. Asahi Shuzo که برند ژاپنی Sake Dassai را تولید می کند، در حال ساخت یک کارخانه آبجوسازی آمریکایی در هاید پارک نیویورک است تا Dassai Blue را که یک برند برای بازار ایالات متحده است تولید کند. انتظار می رود امسال افتتاح شود.

در هات اسپرینگز، آرک، یک آبجوسازی 24000 فوت مربعی برای Origami Sake – تقریباً 10 برابر بزرگتر از آبجوسازی جدید Kato – قرار است در ماه می افتتاح شود. آبجوسازان استاد نانبو بیجین، یک کارخانه آبجوسازی ژاپنی، به عنوان مشاور عمل خواهند کرد، اما تامین مالی و مالکیت آن آمریکایی است.

مت بل، مدیر اجرایی اوریگامی گفت: این بزرگترین کارخانه آبجوسازی متعلق به ایالات متحده خواهد بود که ظرفیت آن یک میلیون لیتر در سال است. “هدف، در واقع، حرکت به خاطر به جریان اصلی است.”

اگر آرکانزاس مکان عجیبی برای قرار دادن کارخانه آبجوسازی ساک به نظر می رسد، این ایالت با فاصله زیاد تولید کننده برنج در ایالات متحده است و نزدیک به 40 درصد از تولید ملی را رشد می دهد. در مورد دیگر ضرورت عمده برای دم کردن، آقای. بل اشاره می کند که چشمه های آب گرم به دلیل کیفیت آب خود مشهور است.

در حالی که ساکی به هر سبکی عرضه می شود، مواد اولیه کمی هستند: برنج، آب، مخمر و کوجی، قالب برنجی که برای تهیه میسو و سس سویا نیز استفاده می شود که نشاسته برنج را به قندهای قابل تخمیر تبدیل می کند، درست مانند مالتینگ با غلات. در تولید آبجو

با این حال، متغیرها بسیار هستند. شکل تازه برداشت شده برنج برنج قهوه ای است و اگرچه می توان از برنج قهوه ای برای تهیه ساکی استفاده کرد، این استفاده نادر است. پوسته و قسمت بیرونی دانه معمولاً آسیاب می شود تا نشاسته ها در معرض دید قرار گیرند. درصد دانه ای که پس از آسیاب یا پرداخت باقی می ماند تا حدی سبک را تعیین می کند.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما