& KPOP& برادوی یکشنبه بسته می شود

«KPOP»، یک موزیکال جدید برادوی که هم ژانر موسیقی بسیار محبوب کره‌ای را جشن می‌گیرد و هم کاوش می‌کند، روز یکشنبه، تنها دو هفته پس از افتتاحیه، به پایان می‌رسد.

سازندگان امیدوار بودند که طرفداران بزرگ و جوان جهانی موسیقی کی پاپ منجر به جذب مخاطبان قوی برای این نمایش شود، اما در عوض با فروش بلیت های کم خون مواجه شد که ادامه کار را غیرممکن کرد.

درآمد این نمایش به طور مداوم بسیار کمتر از هزینه اجرای یک نمایش موزیکال برادوی بود. در هفته منتهی به دسامبر در 4، تنها 126493 دلار فروخت که آن را به کم‌درآمدترین موزیکال در حال اجرا تبدیل کرد. میانگین قیمت بلیط آن 32.06 دلار بود که به طور ناپایدار پایینی نیز هست. میانگین صنعت در آن هفته 128.34 دلار بود.

«KPOP»، سرشار از شماره‌های اجرا در ترکیبی از انگلیسی و کره‌ای، داستان یک خواننده انفرادی و همچنین یک گروه پسر و یک گروه دختر را روایت می‌کند که همگی برای یک تور کنسرت در ایالات متحده آماده می‌شوند. آن‌ها نه تنها با سختی‌های سبک اجرا، بلکه با تهیه‌کننده‌شان، یک مستندساز، و بین خودشان نیز درگیر تنش‌هایی هستند.

این نمایش نقدهای متفاوتی دریافت کرد، از جمله نقدهای منفی در نیویورک تایمز. (تهیه کنندگان شکایت داشتند که بررسی تایمز از نظر نژادی غیر حساس است؛ سردبیران تایمز از این نقد دفاع کردند.)

این نمایش که توسط تیم فوربس و جوی پارنز تهیه شده است، طبق پرونده ای که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شده است، تا 14 میلیون دلار سرمایه داشت. که پول بازیابی نشده است. “KPOP” در زمان بسته شدن خود، 44 اجرای پیش نمایش و 17 اجرای معمولی را اجرا خواهد کرد.

“KPOP” دارای موسیقی متن اصلی، با آهنگ های هلن پارک و مکس ورنون، و کتابی از جیسون کیم است. به کارگردانی تدی برگمن و طراحی رقص توسط جنیفر وبر، “KPOP” توسط کیم و یک شرکت تئاتر فراگیر به نام Woodshed Collective طراحی شد. عمر تولید آن با یک صحنه‌سازی غیرانتفاعی کاملاً فراگیر و تجربی در سال 2017 در ART/New York Theatres، تولید شده توسط Ars Nova در همکاری با Ma-Yi Theatre Company و Woodshed Collective آغاز شد.

تولید برادوی، با بازیگرانی که شامل چندین فارغ التحصیل از گروه های کی پاپ، از جمله ستاره سریال، لونا بود، پیش نمایش های خود را در اکتبر آغاز کرد. 13 و پس از یک رشته غیبت، لغو و تعویق ناشی از کووید و سایر عفونت ها در بین شرکت، در نوامبر افتتاح شد. 27 در دایره در میدان. آن تئاتر در میان 41 خانه برادوی کوچکترین است. برای KPOP، با 687 صندلی که در سه طرف صحنه چیده شده اند، پیکربندی شده است.

فروش کلی در برادوی نسبت به قبل از شروع همه‌گیری ویروس کرونا پایین‌تر است و این امر بقا را در صنعتی که همیشه با شکست‌های بیشتر از موفقیت‌ها مشخص می‌شود، سخت‌تر کرده است. پاییز امسال، نمایش انفرادی گابریل برن، “Walking With Ghosts” نیز به دلیل فروش ضعیف باکس آفیس، اجرای خود را کوتاه کرد. تنها تعداد انگشت شماری از نمایش های این فصل به نظر می رسد که در مسیر سودآوری احتمالی هستند.

“KPOP” از چند جهت برای برادوی نقطه عطفی بود: اولین نمایش کره ای که توسط آمریکایی های کره ای نوشته شد، اولین نمایش با آهنگساز زن آسیایی و یکی از معدود نمایش ها با بازیگرانی که عمدتاً آسیایی و آمریکایی آسیایی هستند. تولیدکننده گفت که اجرای نهایی آن شامل یک میزگرد در مورد نمایندگی آسیایی آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام در برادوی خواهد بود.

این نمایش، مانند بسیاری از موزیکال های برادوی، در حال برنامه ریزی برای تولید یک آلبوم بازیگران است. قرار است در ماه فوریه توسط Sony Masterworks Broadway منتشر شود.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما