Freehold، NJ: یک “نقطه شیرین” در شهرستان Monmouth

هنگامی که استفان فوگلیا و نامزدش، جوآن کریمنی، به این نتیجه رسیدند که زمان آن فرا رسیده است که بروکلین را ترک کنند و ریشه های خود را ترک کنند، به سمت جنوب به نیوجرسی رفتند. با سفر در مناطقی که توانایی پرداخت آن را نداشتند، به شهرک فری هولد رسیدند، مکانی که آنها را فقط از حضور در مرکز خرید آنجا می شناختند.

آقای می‌گوید: «اجاره گران می‌شد و ما چیزی می‌خواستیم که مال خودمان باشد، نه مال دیگران. فوگلیا، 32 ساله، یک حامل برای خدمات پستی ایالات متحده. «آن زمان هنوز در نیویورک کار می‌کردیم، اما هر چه به شهر نزدیک‌تر می‌شوید، گران‌تر می‌شد. بنابراین ما به پایین ادامه دادیم و به این نتیجه رسیدیم که Freehold همان جایی است که در آن بود.”

در آگوست 2018، این زوج یک آپارتمان دو خوابه در توسعه Raintree به قیمت 235000 دلار خریدند و دو ماه بعد ازدواج کردند. حالا آنها یک دختر تقریبا 2 ساله دارند و یک فرزند دوم در راه است. و آقای فوگلیا و خانم کریمنی، مدیر تفریحی در مرکز زندگی کمکی CentraState در فری هولد، هیچ برنامه ای برای نقل مکان ندارد.

“ما اینجا را دوست داریم. همه چیز شبیه چیزی است که ما به آن عادت کرده بودیم. فوگلیا گفت. در Manalapan و Marlboro، مردم به نوعی زرق و برق دار هستند، اما در Freehold، آنها بسیار سر به زیر هستند.

Roslyn Sibilia، یکی از نمایندگان گروه ERA Central Realty Group، گفت که مشتریانی مانند Foglias که از نیویورک به شهرک راه می یابند، معمولاً در مسیر 9 به سمت جنوب سفر می کنند و متوجه می شوند که “در زمان رسیدن به Freehold، به نظر می رسد همه چیز باز است. خیلی بیشتر.»

خانم گفت: «این یک هاب است و این چیزی است که آن را مطلوب می‌کند. سیبیلیا، 52 ساله، که در سال 2004 از مانالاپان، نیوجرسی، به شهرستان فری هولد نقل مکان کرد. برای همه چیزی وجود دارد.”

وقتی کریس و امی مک دوگال در سال 2010 خانه خود را در فری هولد خریدند، آقای. مک دوگال قبلاً با این شهرک آشنا بود، زیرا در سال 2000، زمانی که 21 ساله بود، با خانواده خود به آنجا نقل مکان کرد. ده سال بعد، او و همسرش یک استعمار چهار خوابه در سال 1960 در East Freehold برای خانواده در حال رشد خود خریدند، با پرداخت 350000 دلار. مک‌دوگال‌ها اکنون با سه دخترشان در مدرسه و فعالیت‌های ورزشی بسیار درگیر هستند: خانم. مک دوگال با سالنامه دبیرستان کمک می کند و آقای. مک دوگال مربی تیم های فوتبال دختران است.

یک سرپرست ارشد خسارت در گروه بیمه دریاسالار، آقای. مک دوگال، 44 ساله، شهرستان 38 مایل مربعی با بزرگراه‌های اصلی را که از میان آن عبور می‌کند، هم از نظر جغرافیایی و هم از نظر جمعیتی به عنوان یک «نقطه شیرین» توصیف می‌کند: «برخی شهرها بیش از حد شلوغ هستند، اما شما در اینجا این نما را نمی‌بینید. در Freehold، این افراد واقعی با مشاغل واقعی و مبارزات واقعی هستند. و ما کاملاً با آن تطابق داریم.»

برای الیزابت رابرتسون، فرود آمدن در فری هولد بسیار غم انگیز بود. پس از 32 سال زندگی در شمال جرسی، او به دنبال تغییر زندگی خود بود و در سال 2005 “همه چیز را به هوا پرتاب کرد”. با دانستن هیچ چیز در مورد فری هولد، اما می خواست در نزدیکی ساحل باشد – فری هولد در حدود 18 مایلی غرب ساحل است. ساحل – خانم رابرتسون ابتدا به یک خانه شهری در ایست فری هولد نقل مکان کرد. پنج سال پیش، او دوباره نقل مکان کرد، دو مایلی جنوب، با پرداخت 365000 دلار برای یک خانه چهار خوابه، که با دختر و دو نوه اش مشترک است.

خانم می‌گوید: «وقتی به اینجا آمدم، نمی‌دانستم این چه نوع شهر است. رابرتسون که اکنون 71 سال دارد و بازنشسته شده است. “من از اینکه اینجا هستم هیجان زده هستم. من دوستان خوب زیادی پیدا کرده ام و نوه هایم هم اکنون همین کار را می کنند.»

Freehold Township دونات وسیعی است که منطقه بسیار کوچکتر Freehold Borough، مقر تاریخی شهرستان Monmouth را احاطه کرده است. با دبیرستان‌های مشترک و بسیاری از خدمات مشترک، شهرک (با جمعیت 35367) و بخش (تعداد جمعیت 12525) غالباً قابل تعویض هستند، اگرچه شهرستان حومه‌تر است، با زمین‌های بزرگ‌تر و خانه‌هایی که عمدتاً در اواسط تا اواخر ساخته شده‌اند. قرن بیستم.

مسیر 9، بزرگراه اصلی شمال به جنوب پر از میدان‌های خرید و رستوران‌ها، به عنوان خط جداکننده بین East Freehold، در همسایگی Colts Neck و Marlboro، و West Freehold، در مرز هاول و جکسون در نظر گرفته می‌شود. ایست فری هولد دارای برخی از خانه های بزرگتر شهرستان است که اکثر آنها به سیستم های آب و فاضلاب عمومی دسترسی دارند و خانه Poets Corner است که دارای 376 خانه شهری و آپارتمان است. وست فری هولد به فعالیت های تجاری شهرک نزدیک تر است و خانه Raintree است، جامعه ای دردار با بیش از 1000 خانه شهری، کاندومینیوم و خانه های تک خانواده.

طبیعتا هر دو بخش طرفداران خود را دارند. ملیسا دسانتیس، 51 ساله، یکی از کارگزاران Real Broker LLC، که ویدیوهای YouTube را در هر دو بخش ساخته است، گفت: “افرادی که در West Freehold زندگی می کنند فکر می کنند که این بهترین است، و کسانی که در East Freehold زندگی می کنند می گویند که هرگز به غرب نمی روند.” شهرستان، و همچنین Freehold Borough.

مورین فاسانو، یکی از اعضای کمیته شهرک و شهردار سابق، گفت: این شهر همچنین دارای سه اجتماع بالغ بر 55 نفر، یک پارک خانه متحرک و انبار قابل توجهی از مسکن مقرون به صرفه است که شامل 250 واحد است که برای همیشه مقرون به صرفه خواهند بود. مرکز خرید Freehold Raceway Mall، سومین مرکز خرید بزرگ ایالت، بین مسیرهای 9 و 33 واقع شده است.

این شهرستان دارای پارک های متعددی نیز می باشد، از جمله بخشی از پارک ایالتی میدان جنگ مونموث و میدان نمایشگاهی شهرستان مونموث که به بیش از 9500 هکتار فضای باز کمک می کند. خانم “ما تعهد بزرگی به فضای سبز داده ایم.” فاسانو گفت و اشاره کرد که شهرک اخیراً مالیات اضافه شده برای خرید فضای باز را به 0.04 دلار به ازای هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی شده خانه افزایش داده است.

Freehold نسبت به بسیاری از مناطق همسایه مقرون به صرفه تر در نظر گرفته می شود. در سال 2022، متوسط ​​قیمت فروش یک خانه در این شهرستان 624665 دلار بود که کمی کمتر از میانگین قیمت فروش 636276 دلاری سال 2021 بود.

تا اواسط فوریه، 14 خانه تک‌خانواره‌ای در بازار وجود داشت، به همراه شش کاندومینیوم یا خانه شهری و شش خانه در بیش از 55 اجتماع. خانه تک‌خانواده‌ای با کمترین قیمت، خانه‌ای سه خوابه در سال 1957 به مساحت 0.34 هکتار بود که به قیمت 299900 دلار فهرست شده بود. بالاترین قیمت یک خانه چهار خوابه در سال 2004 در یک هکتار بود که به قیمت 1.289 میلیون دلار فهرست شده بود. پایین ترین قیمت آپارتمان یا خانه شهری یک آپارتمان دو خوابه بود که به قیمت 319900 دلار فهرست شده بود. بالاترین قیمت یک خانه شهری دو خوابه با قیمت 427500 دلار بود (هر دو در توسعه Raintree بودند). در مورد خانه های بیش از 55، کم هزینه ترین خانه های ییلاقی دو خوابه با قیمت 179900 دلار بود. گران ترین خانه یک خانه سه خوابه در ریجنت اوکس، یک انجمن جدید برادران تول در نزدیکی مسیر 9، با قیمت 743995 دلار بود.

بیشتر فعالیت‌های خانواده محور در پارک مایکل جی تیگه انجام می‌شود، یک پارک شهری وسیع با زمین‌های توپ، مکان‌های پیک نیک، مسیرهای پیاده‌روی، یک پارک آب‌پاش و یک برنامه پارک تابستانی. نمایشگاه 81 هکتاری East Freehold Showgrounds، محل برگزاری نمایشگاه‌های متعدد اسب و سگ، و همچنین نمایشگاه سالانه مونموث کانتی است.

برای سرگرمی در فضای داخلی، ساکنان به مرکز خرید 175 هکتاری Freehold Raceway می‌روند که دارای یک سینمای AMC و بسیاری از فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای است، یا به iPlay America، یک شهربازی سرپوشیده چهار هکتاری با بازی‌ها و وسایل سواری. برای سرگرمی عصرانه، ساکنان اغلب به فری‌هولد بورو می‌روند، با خیابان اصلی دوران ویکتوریایی‌اش که ردیفی از رستوران‌های قومی و مجلل دارد، یا به سمت جوامع ساحلی اطراف مانند پارک آسبری یا ساحل بلمار رانندگی می‌کنند.

دانش‌آموزان مدارس دولتی در یکی از پنج مدرسه ابتدایی Freehold شروع به کار می‌کنند، به یکی از دو مدرسه راهنمایی می‌روند و بسته به محل زندگی‌شان، به دبیرستان Freehold Township که تقریباً 2000 دانش‌آموز دارد یا دبیرستان Freehold در Freehold Borough می‌روند. که حدود 1300 دارد.

به عنوان بخشی از منطقه دبیرستان منطقه ای فری هولد، این شهرستان به چهار دبیرستان دیگر در این منطقه – در Manalapan، Howell، Colts Neck و Marlboro – مرتبط است که هر کدام دارای برنامه های مغناطیسی خاص هستند که دانش آموزان Freehold می توانند برای آنها درخواست دهند. دو برنامه آهنربای دبیرستان Freehold Township در مطالعات جهانی و علوم حیوانی و گیاه شناسی است. دبیرستان در Freehold Borough دارای برنامه هایی در زمینه هنرهای آشپزی و مهمان نوازی و همچنین علوم پزشکی است.

در سال 2021-2022، میانگین نمرات SAT در دبیرستان Freehold Borough 583 در خواندن و نوشتن و 598 در ریاضی بود. در دبیرستان Freehold Township، آنها 568 در خواندن و نوشتن و 567 در ریاضی بودند. (میانگین ایالتی در خواندن 557 و در ریاضی 560 بود.)

گزینه‌های مدرسه خصوصی در این منطقه عبارتند از St. Rose of Lima، یک مدرسه کاتولیک در Freehold Borough برای دانش‌آموزان پیش از مهدکودک تا کلاس هشتم، و مدرسه Peddie، یک مدرسه روزانه و شبانه روزی در Hightstown برای دانش‌آموزان کلاس نهم تا دوازدهم.

بسیاری از مسافران شماره حمل و نقل نیوجرسی را می گیرند. اتوبوس 139 در ایستگاه Freehold Center در Freehold Borough. سفر به ترمینال اتوبوس Port Authority در میدتاون منهتن حدود 70 دقیقه طول می کشد و هزینه آن 16 دلار یک طرفه یا 377 دلار برای یک بلیط ماهانه است. دیگران شماره حمل و نقل نیوجرسی را می گیرند. اتوبوس 67 در Freehold Raceway Mall و سوئیچ در Freehold Center. از این مسیر، سفر به اداره بندر حدود 90 دقیقه طول می کشد و هزینه یک طرفه 17.60 دلار یا برای گذر ماهانه 421 دلار است.

نزدیکترین ایستگاه قطار آبردین-ماتاوان است که در 12 مایلی شمال قرار دارد. از آنجا، سفر به ایستگاه پنسیلوانیا در منهتن با قطار ترانزیت مستقیم نیوجرسی کمی بیش از یک ساعت طول می کشد و هزینه آن 14.75 دلار یک طرفه یا 421 دلار برای یک بلیط ماهانه است.

منطقه آزاد و شهر همسایه Manalapan محل نبرد مونموث، یکی از بزرگترین و مهمترین نبردهای جنگ انقلابی بود. در 28 ژوئن 1778، ارتش قاره ای به رهبری جورج واشنگتن، سربازان بریتانیایی را که از فیلادلفیا به نیویورک می رفتند در نبردی که شامل 26000 سرباز و بیشتر شخصیت های نظامی بزرگ آن زمان، از جمله مارکی دو لافایت، بندیکت بود، رهگیری کرد. آرنولد، آنتونی وین و الکساندر همیلتون. با کشته شدن 600 آمریکایی و کشته شدن 700 انگلیسی، هر دو طرف مدعی پیروزی شدند.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances