BCCI در مقابل PCB در جلسه ICC: آینده مسابقه IND و PAK در خطر است | اخبار کریکت

در یک رویارویی پیش‌بینی‌شده بین هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) و هیئت کریکت پاکستان (PCB)، شورای بین‌المللی کریکت (ICC) برای بحث‌های مهم آماده می‌شود. رئیس تازه منصوب شده PCB، زکا اشرف، قرار است هفته آینده در جلسه ICC در دوربان شرکت کند، جایی که جی شاه، دبیر BCCI نیز در آن حضور خواهد داشت. دستور کار اولیه حول محور تعیین حضور پاکستان در جام ملت های آسیا 2023 و جام جهانی 2023 است.

عدم قطعیت در مورد مشارکت پاکستان در این مسابقات وجود دارد، زیرا تضمین های قبلی در مورد دیدار تیم آنها از هند برای دیدار با هند در جام جهانی با ناامیدی دولت پاکستان در مورد جام ملت های آسیا مواجه شده است. در ابتدا پاکستان به عنوان میزبان جام ملت های آسیا معرفی شد، اما به دلیل امتناع BCCI از اعزام تیم خود به پاکستان، مدل ترکیبی اتخاذ خواهد شد. در نتیجه، پاکستان تنها میزبان چهار مسابقه خواهد بود و سریلانکا مسئولیت بازی های باقیمانده از جمله بازی مورد انتظار هند و هند را بر عهده خواهد گرفت. برخورد پاکستانی ها

تحت فشار فزاینده وزارت ورزش پاکستان، ذکا اشرف با جی شاه دیدار خواهد کرد تا در مورد شرایط و ضوابط سفر پاکستان به هند برای جام جهانی گفتگو کند. حضور پاکستان در جام جهانی ممکن است منوط به توانایی آنها برای میزبانی کل جام ملت های آسیا در سال 2023 باشد. احسان مزاری، وزیر مسؤول ورزش پاکستان، به ایندین اکسپرس گفت: «مدل هیبریدی می‌خواهم».

با تنش های دیپلماتیک بین دو کشور همسایه، هند از اعزام تیم کریکت خود به پاکستان خودداری کرده است. با این حال، تیم های ورزشی دیگر مانند تیم های بریج هندی و تیم های بیسبال از پاکستان بازدید کرده اند، در حالی که تیم های شطرنج، هاکی و فوتبال پاکستان به هند سفر کرده اند. متأسفانه وقتی نوبت به کریکت می‌رسد، پاکستان فقط برای رویدادهای ICC از هند بازدید کرده است، زیرا هند از شرکت در مسابقات کریکت دوجانبه خودداری کرده است. هدف هر دو طرف یافتن یک راه میانه برای اطمینان از پیشرفت روان هر دو تورنمنت طبق برنامه است. با این حال، به دلیل این اختلافات ادامه دار، برنامه جام ملت های آسیا با تاخیر بیشتری مواجه شده است.

علیرغم تنش های غالب، دیوان کیفری بین المللی همچنان مطمئن است که پاکستان به توافقنامه مشارکت خود احترام گذاشته و برای جام جهانی از هند بازدید خواهد کرد. “پاکستان یک توافقنامه مشارکت برای رقابت امضا کرده است و ما انتظار داریم که آنها در آنجا حضور داشته باشند و هیچ نشانه ای بر خلاف آن نداشته اند. همه اعضا باید قوانین و قوانین کشور خود را رعایت کنند و ما به آن احترام می گذاریم. با این حال، ما اطمینان داریم که پاکستان برای مسابقات جام جهانی کریکت مردان در هند خواهد بود.”

در همین حال، پاکستان هیئتی را به رهبری بلاول بوتو وزیر امور خارجه تشکیل داده است تا ارزیابی کند که آیا پاکستان باید به سفر خود به هند برای جام جهانی ادامه دهد یا خیر. احسان مزاری نیز یکی از اعضای این هیئت است و از آنجایی که PCB زیر نظر وزارت او است، نشست ICC در این مقطع اهمیت قابل توجهی دارد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان