AUS vs WI 1st T20I: STYLISH 6 Kyle Mayers’s over covers توییتر را به دیوانگی وارد می کند – WATCH | اخبار کریکت

کایل مایرز به محض اینکه ضربه ای خلاف سرعت زد که بازتابی از برایان لارا و قدرت کریس گیل داشت، در رسانه های اجتماعی ترند شد. این در اولین مسابقات در اولین مسابقه T20I در مقابل استرالیا بود که وست هندوستان به مصاف هم رفت. کامرون گرین در خارج از خط استامپ به سختی برای کاسه دوید، مایرز پای جلوی خود را پاک کرد و آن را برای حداکثر در ناحیه پوشش عمیق قرار داد. توپ به سطح بالا رفت و توییتر را به جنون فرو برد. طرفداران، کارشناسان و روزنامه نگاران، همه شروع کردند به هیاهوی این شات باورنکردنی که استعداد لارا و قدرت گیل را داشت.

عکس گفته شده توسط کایل مایر را در زیر ببینید.

چیزی که این شوت را برجسته کرده است، لیفت کمر مایرز است. واکنش سریع او به توپ و فرستادن آن از روی حصار از موقعیت غیرممکن چیزی است که آن را در توییتر کریکت امروزی ویروسی کرده است. گروه هواداران بارمی ارتش انگلیس در توییتی نوشت: “ما به طور خلاصه محتوای تیم کریکت حرفه ای انگلیس را متوقف می کنیم تا پخش ویژه ای را به شما نشان دهیم. Blimey.”

تمام واکنش ها را در زیر بررسی کنید.

اما جدای از این شات، هند غربی بسیار پایین تر از حد معمول بود. مایرز 39 توپ از 36 توپ زد که به ترتیب شامل 5 توپ و 16 توپ بود. او بهترین گلزن تیمش بود. مرتبه میانی از بین رفت و به لطف اودین اسمیت که 27 توپ از 17 توپ را شکست، که به ترتیب شامل 3 شش و 1 چهار توپ بود، ویندیز در 20 اور اختصاص داده شده خود پس از برنده شدن پرتاب توسط استرالیایی ها و از آنها خواست که اول ضربه بزنند، به 145/9 رسید.

اسلحه های بزرگ در Windies مانند کاپیتان نیکلاس پوران، جیسون هولدر و رومن پاول نتوانستند با خفاش در دست کار زیادی انجام دهند و به ترتیب امتیاز 2.13 و 7 را به دست آوردند. Windies پس از مدتها در استرالیا در حال بازی T20Is هستند و این در نحوه ضربات تیم در حال حاضر منعکس شده است.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان