6 راز در مورد ماساژ که هنوز از شما پنهان می کنند

اگر می خواهید ماساژ درمانی را برای حیوان خانگی خود امتحان کنید، از دامپزشک خود بخواهید که شما را به یک متخصص ماساژ درمانی حیوانات معرفی کند. دکتر راشل باراک، دامپزشک مستقر در نیویورک و بنیانگذار طب سوزنی حیوانات، می گوید: «ماساژ کردن حیوان خانگی شما نه تنها برای آنها مفید است، بلکه برای شما نیز مفید است. براندنبورگ می گوید، اما با کمی دانش، می توانید به حیوان خانگی خود یک ماساژ گوش آرام بخش و درمانی ارائه دهید. مادام کوئرترو، با دستان خنک، به سراغ ماساژ خود رفت و مدتی دوباره هیچ کس صحبت نکرد. بنابراین، مشتریانی در لس آنجلس که مدرکی مبنی بر واکسیناسیون کامل ارائه می دهند، ملزم به پوشیدن ماسک در حین بازدید از اسپا نیستند.

چرا درمان سرطان باعث نوروپاتی می شود؟

در اینجا چند پرسش متداول ماساژ درمانی برای کسانی که تازه ماساژ درمانی را شروع کرده اند، آورده شده است. این امر به ویژه در بازماندگان سرطان شایع است. چرا درمان سرطان باعث نوروپاتی می شود؟هنگامی که انتهای عصب در دست ها و پاها اکسیژن کافی را از گردش خون دریافت نمی کنند، دردناک، حساس یا بی حس می شوند که می تواند نشان دهنده نوروپاتی باشد. پس از آن پاها با کرم مرطوب کننده ماساژ داده می شوند تا پایان نهایی را به دست آورند. هماهنگ کننده برای بدن، روح و ذهن، به طور فعال از انرژی های ذاتی پشتیبانی می کند و تکانه ها را دقیقاً در جایی که لازم است ارائه می دهد. این اسکراب کل بدن با روغن ماساژ معطر و نمک دریای مرده از نوسازی پوست شما پشتیبانی می کند، متابولیسم بافت را تقویت می کند و پوست شما را ابریشمی می کند. قدرت مجموعه آرنیکا و خارمریم استرس را از بین می برد، تنش را از بین می برد و از عملکرد ماهیچه های شما پشتیبانی می کند. از پشت سر شروع کنید، هر دو طرف ستون فقرات سگ خود را با فشار بسیار ملایم بالا و پایین بکشید.

این ماژول ماساژ تسکین دهنده و بسیار آرامش بخش بر روی پشت تمرکز می کند و بر اساس ماساژ مدرن تاندون ستون فقرات طبق گفته دیتر دورن (1972) است. او تشخیص داد که بخش‌های خاصی از ستون فقرات با اندام‌های خاصی ارتباط دارند و موقعیت ایده‌آل مهره‌ها کمی جابه‌جا می‌شود و می‌تواند باعث شکایات و دردهای مختلفی شود، مانند B. می‌تواند باعث سردرد، گردن درد، کمردرد و ناراحتی شود. مانند بی خوابی، سرگیجه و خستگی. در لوازم آرایشی طبیعی مدرن، زمین "شفا" ساخته شده از مواد معدنی مختلف را نمی توان از دست داد. اکثر آنها حاوی عکس‌ها و تصاویر مدرن و تاریخی هستند که به روش‌های شگفت‌انگیزی در کنار هم قرار گرفته‌اند. چه از کمردرد، سفتی شانه یا مغز شلوغ رنج می‌برید، ماساژ یکی از بهترین راه‌ها برای شل شدن و آرامش افراد است. بسیاری از مشتریان براندنبورگ سگ های مسن هستند که از مشکلات حرکتی مرتبط با سن رنج می برند. اکثر سگ ها حتی ابتدایی ترین مالش گوش را دوست دارند. هر نوع ماساژی که انجام می دهید، ماساژور باید چند سوال اساسی در مورد سابقه پزشکی، سبک زندگی و سلامت عمومی شما بپرسد. به طور معمول، ماساژ درمانی تحت پوشش بیمه درمانی نیست.

ماساژ درمانی سگ از فشار استراتژیک و اغلب شدید برای دستکاری بافت‌های نرم بدن استفاده می‌کند، بنابراین بسیار مهم است که سگ شما توسط یک متخصص ویزیت شود. علاوه بر این، در حالی که برخی از بافت‌های عمیق‌تر بدن، مانند ماهیچه‌های عمیق ستون فقرات، نمی‌توانند به راحتی توسط ماساژ درمانگر دسترسی داشته باشند، آزاد شدن لایه‌های سطحی‌تر عضلات نیز ممکن است بر این لایه‌های عمیق‌تر تأثیر بگذارد. این روش درمانی تحریک‌کننده و گیاهانی که برای کمک به کاهش استرس استفاده می‌شوند، در حالی که بهترین روغن‌های ماساژ معطر، نشاط جدیدی را ایجاد می‌کنند. سانسکریت نتیجه ماساژ آمایانا آرامشی مفید و عمیق است و در عین حال قدرت خود درمانی بدن را فعال می کند. با استفاده از تکنیک‌های فشار، کشش و چرخش، انسدادهای انرژی و تنش آزاد می‌شوند و قدرت‌های خود ترمیمی فعال می‌شوند. با توجه ویژه به تعادل انرژی، قدرت های خود درمانی فعال شده و شکایات کاهش می یابد.

آیا به دنبال وسیله نقلیه ای برای عبور از موانع و مسیرهای انحرافی هستید که شما را در بزرگراه زندگی منحرف کرده است؟ اگر مفاصل ملتهب یا بیماری هایی مانند لوپوس دارید از ماساژ بافت عمیق خودداری کنید، زیرا ماهیت شدید ماساژ می تواند شعله ور شدن را جملات تبلیغاتی در مورد ماساژ بدتر کند. در نتیجه افزایش اکسیژن رسانی به ماهیچه ها و حذف محصولات متابولیک باعث تسکین درد بافت بدن می شود. در نتیجه افزایش اکسیژن رسانی به ماهیچه ها و حذف محصولات متابولیک باعث تسکین درد بافت می شود. ماساژ میوفاشیال برای دستکاری آن بافت پیوندی طراحی شده است. ابیانگا یک ماساژ روغنی عمیقا آرامش بخش برای کل بدن است. بسته به اولویت، ماساژ درمانگر شما ممکن است از روغن یا لوسیون برای کاهش اصطکاک روی پوست شما استفاده کند. درمانگر شما ممکن است از دست ها، نوک انگشتان و بند انگشتان در طول ماساژ کامل بدن استفاده کند. تمرکز درمانگران ماساژ پزشکی در مرکز زندگی خوب کاهش درد مزمن است. اما آیا می دانستید که می تواند برای دوستان چهارپای ما نیز مفید باشد؟

پیوند و عشق،" دکتر باراک می گوید.

"مطالعات نشان داده اند که نوازش سگ یا گربه می تواند ضربان قلب و فشار خون را کاهش دهد. لمس پوست یا اعمال فشار باعث شل شدن عضلات، تاندون ها و رباط ها می شود. لمس حیوان خانگی شما همچنین باعث ترشح اکسی توسین در بدن شما می شود، هورمونی که باعث ایجاد احساسات می شود. پیوند و عشق،" دکتر باراک می گوید. دکتر باراک می گوید: از بالای بینی سگ خود شروع کنید، جایی که یک نقطه طب فشاری مرتبط با آرامش و شفا وجود دارد. با فشار ملایم، انگشت شست خود را از بالای بینی و بالای سر بکشید و به آرامی به جلو و عقب بروید. با فشار ملایم، هر دو انگشت شست را به عضله ران یا باسن فشار دهید و یک "c" به سمت عقب ایجاد کنید. به آرامی روی تمام عضله حرکت کنید و این دایره های انگشت شست را در جهت عقربه های ساعت ایجاد کنید. برای این ماساژ ساده، با انگشت شست خود در قسمت داخلی گوش سگ خود، در پایه فلپ گوش شروع کنید. انگشت اشاره شما باید خارج از گوش باشد. یک ماساژ ریتمیک و نیروبخش، از سبک ماساژ سنتی تایلندی پیروی می کند، که خطوط انرژی را دستکاری می کند و بنابراین تنش را کاهش می دهد، متابولیسم را تحریک می کند و احساس شادابی و سرزندگی را ایجاد می کند.

این منجر به افزایش سلامت جسمانی می شود. با این حال، هنگامی که درد فروکش کرد، می توانید افزایش انرژی، افزایش آگاهی و بهره وری بیشتر را تجربه کنید که می تواند برای چند روز ادامه یابد. آنچه را که احساس راحتی می کند بپوشید تا بیشترین بهره را از تجربه خود ببرید و مطمئن شوید که در مورد چیزهایی که حس خوبی دارند و چه چیزهایی ندارند صحبت کنید – این تجربه همه چیز درباره شماست! این ماساژ احساس رهایی، انعطاف پذیری و انعطاف پذیری دارد. این ماساژ بافت دارای ویتامین B12 و مسواک زدن خشک برای حمایت از بازسازی کل سلامت و عملکرد سالم سیستم ایمنی است و به شما احساس سرزندگی می‌دهد. ماساژ خشک با دستکش کتانی مسی مخصوص بافت را تقویت می کند.

ماساژ بافت عمیق برای توجه به «نقاط دردسر» خاص دردناک و سفت در بدن شما بهترین است. برای یکی دیگر از تکنیک‌های ماساژ آرام‌بخش، سعی کنید بهترین جوانه خود را با سر ماساژ دهید. با این حال، این کار به این سادگی نیست که سگ خود را روی شانه مالش دهید. براندنبورگ می‌گوید این نوع مالش پشت برای سگ‌ها آرام‌بخش و آرام‌بخش است. او می گوید: «برای سگ های نجات، لمس می تواند شفابخش باشد. استفاده از سنگ های داغ در کنار سایر تکنیک های ماساژ، می تواند کاملا آرام بخش و آرامش بخش باشد، زیرا گرما را به عمق بدن منتقل می کند.

صدها نوع مختلف از تکنیک های ماساژ وجود دارد که هر کدام به آموزش و تمرین متفاوتی نیاز دارند. به عنوان مثال، یک درمانگر ممکن است در ماساژ سوئدی گواهینامه دریافت کند، سپس چند سال بعد یک دوره آموزشی ادامه دهد تا ماساژ شیاتسو یا سنگ داغ را بیاموزد. چه به دنبال یافتن یک ماساژ آرامش‌بخش در نزدیکی خود باشید، چه تازه با ماساژ سوئدی شروع کرده‌اید، از یک ماساژ عاشقانه زوج برای دو نفر لذت ببرید یا بدن خود را با ماساژ ورزشی التیام بخشید، فهرست‌های Spafinder شامل ارائه‌دهندگان باکیفیت با روش‌ها و سفارشی‌سازی‌های بی‌پایان است. مکان های اسپا یا سلامتی در نزدیکی شما. براندنبورگ می‌گوید: «وقتی وارد ماهیچه‌ها می‌شوید و با ماهیچه‌ها کار می‌کنید، می‌خواهید با کسی کار کنید که آموزش دیده است و آناتومی و میزان فشار بی‌خطر را می‌داند». در هر صورت، درایور ال سی دی Pinephone Pro باید به طور کامل و درست کار کند، بنابراین پس از آزمایش در طبیعت، می توان کار اصلی را نیز برای آن آغاز کرد. اگر اینطور است، ماساژ را متوقف کنید و به حیوان خانگی خود کمی فضا بدهید.

این کتاب توسط کوئنتین فیوره آغاز شد.

اگر به نظر می رسد که به سگ شما آسیب می رساند متوقف شوید. علاوه بر فواید فیزیکی ماساژ درمانی سگ، می تواند پیوند بین شما و حیوان خانگی شما را نیز تقویت کند. چگونه ماساژ درمانی سگ می تواند برای حیوان خانگی شما مفید باشد؟دکتر باراک می گوید، از توله سگ ها تا سالمندان، همه سگ ها می توانند از ماساژ درمانی سگ بهره مند شوند. اندام‌ها همچنین می‌توانند از ماساژ بهره ببرند، زیرا مسیرهای درد عصبی را با عضلات، استخوان‌ها و اعصاب به اشتراک می‌گذارند. رسانه، ماساژ است، مارشال مک لوهان، کوئنتین فیوره. این عنوان نمایشی است با عبارت مک‌لوهان که اغلب نقل می‌شود «رسانه پیام است». این کتاب توسط کوئنتین فیوره آغاز شد. "اگر نمی توانید به ماساژ برسید، یک غلتک بگیرید و کمی زمان بگذارید تا گره ها واقعاً باز شوند تا انرژی شما جریان یابد! یک ماساژ فعال کننده به بافت بدن انرژی جدیدی می دهد و به ظاهر شما اجازه می دهد تا بدرخشد.

یک ماساژ فعال کننده به بافت انرژی جدیدی می دهد و به سیلوئت شما اجازه می دهد تا بدرخشد. هماهنگ سازی و فعال سازی انرژی زندگی با توجه به دانش شفابخش آسیایی. من دویدن را به عنوان یک سرگرمی جدی شروع کردم و اخیراً یک گروه جدید راه اندازی کردم و انرژی خلاقانه ام را روی آن ریختم. "یک در بسته می شود: غلبه بر ناملایمات با دنبال کردن رویاهای خود" داستان الهام بخش 16 نفر را ارائه می دهد که برای زندگی در رویاهای خود بر موانع به ظاهر غیرقابل عبور غلبه کرده اند. این می تواند یک ماساژ خوب سگ برای اضطراب باشد، به ویژه برای سگ هایی که از لمس انسان می ترسند.

براندنبورگ می گوید: هنگام ماساژ دادن سگ خود، داشتن یک رفتار آرام و آرام بسیار مهم است، زیرا حیوانات به سرعت انرژی انسان را دریافت می کنند. "در دستان درست، رایحه درمانی، شفابخش و انرژی بخش است! درمانی، شفابخش و انرژی بخش است! عطرهای خاص خود: وانیل لیمو، رزماری اکالیپتوس آرنیکا، علف لیمو نارگیل، یا زنجبیل پرتقال خونی. به گفته کلینیک مایو، از فواید ماساژ می توان به کاهش استرس، کاهش درد و تنش، بهبود گردش خون، کاهش ضربان قلب و فشار خون و بهبود عملکرد سیستم ایمنی اشاره کرد.با استفاده از فشار ملایم، به آرامی به سمت انتهای گوش حرکت دهید و با کشیدن آرام پایان دهید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances