222 میلیون کودک بحران زده در حال حاضر نیاز به حمایت آموزشی دارند

صندوق جهانی سازمان ملل برای آموزش در شرایط اضطراری و بحران های طولانی، آموزش و پرورش نمی تواند صبر کند (ECW)، بیان می کند که از این 222 میلیون دختر و پسر، 78.2 میلیون نفر از مدرسه بازمانده اند و نزدیک به 120 میلیون نفر در این دوره حضور ندارند. دستیابی به حداقل مهارت در ریاضیات یا خواندن

در واقع، از هر ده کودک بحران زده تنها یک نفر در آموزش ابتدایی یا متوسطه شرکت می کند که در واقع استانداردهای مهارت را رعایت می کنند.

“ایستادن با کودکان”

در سرتاسر جهان، 222 میلیون کودک وقت کلاس درس را از دست می دهند.

رویاهای آنها برای آینده به دلیل درگیری ها، جابجایی ها و بلایای آب و هوایی ربوده شده است.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در پیامی گفت: «در مواجهه با این بحران‌ها، صندوق سازمان ملل برای آموزش در مواقع اضطراری – آموزش و پرورش نمی‌تواند منتظر بماند – در کنار کودکان در 40 کشور ایستاده است.

ما به دولت‌ها، کسب‌وکارها، بنیادها و افراد برای حمایت از کار حیاتی آموزش و پرورش نمی‌توانیم صبر کنیم، نیاز داریم».

نیازی هرگز بزرگتر

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 84 درصد از کودکان بازمانده از مدرسه، در مناطق با بحران طولانی زندگی می کنند.

و اکثریت قریب به اتفاق در کشورهایی هستند که به طور خاص از طریق سرمایه گذاری های چند ساله پیشگامانه ECW مورد هدف قرار گرفته اند، از جمله افغانستان، جمهوری دموکراتیک کنگو، اتیوپی، مالی، نیجریه، پاکستان، سومالی، سودان جنوبی، سودان و یمن.

میلیون‌ها کودک آسیب‌پذیر از داخل اسکان موقت پناهندگان، دیوارهای آسیب‌دیده کلاس‌های درس، و جوامعی که در اثر جنگ و فاجعه از هم پاشیده شده‌اند، ناامیدانه به امید این که آموزش به آنها اجازه دهد رویاهای خود را برای تبدیل شدن به یک پزشک، مهندس، دانشمند تحقق بخشند، نگه داشته‌اند. یا معلم

ECW گفت که نیاز آنها هرگز بیشتر و فوری نبوده است.

آموزش را در «در دسترس» قرار دهید

تحلیل‌های اولیه همچنین نشان می‌دهد که از دست دادن یادگیری ناشی از COVID-19 در بین فقیرترین افراد و آنهایی که قبلاً از نظر یادگیری عقب مانده بودند بیشتر است – دو دسته که معمولاً شامل کودکان در بحران می‌شوند.

همراه با شرکای استراتژیک، تعهد جمعی ECW این است که از حق اساسی ذاتی کودکان متاثر از بحران برای آموزش عادلانه، فراگیر و با کیفیت با ارائه فرصت‌های یادگیری، از جمله رویکردهای یادگیری کامل و جامع برای کمک به آنها برای غلبه بر چالش‌های خاص، حمایت کند. با بحران روبرو شوید و به نتایج یادگیری دست یابید.

با نگاهی به نشست تحول آموزش در سپتامبر، رئیس سازمان ملل گفت که “ایده‌ها و نوآوری‌های” این صندوق ضروری است و از همه خواست تا به “آموزش در دسترس هر کودک و در همه جا” کمک کنند.

باز کردن قفل رویاها

برای پاسخ به این بحران شدید آموزشی جهانی، ECW و شرکای استراتژیک یک کمپین بسیج منابع #222MillionDreams در ژنو راه اندازی کردند.

یک دختر دوازده ساله یمنی و برادر کوچکترش که او در ریاضیات تدریس می کند.

یک دختر دوازده ساله یمنی و برادر کوچکترش که او در ریاضیات تدریس می کند.

در حالی که در حال حاضر آموزش با کیفیت را به بیش از پنج میلیون کودک در بیش از 40 کشور بحران زده ارائه می دهد، این کمپین از کمک کنندگان، بنیادهای بشردوستانه و افراد با ارزش خالص می خواهد که فوراً منابع بیشتری را برای افزایش سرمایه گذاری های ECW بسیج کنند.

آقای دکتر گفت: به ما کمک کنید 222 میلیون رویا را زنده نگه داریم. گوترش

گوردون براون، فرستاده ویژه سازمان ملل برای آموزش جهانی و رئیس گروه راهبری سطح بالای ECW، خواستار منابع مالی بیشتر شد “تا اطمینان حاصل شود که هر کودک و جوانی می تواند آموزش با کیفیتی را که در جهان وجود دارد دریافت کند”.

دولت ها، بخش خصوصی و بنیادها می توانند و باید قفل این منابع را باز کنند.

فراخوان اقدام جهانی

در حالی که جهان با تأثیرات مخرب درگیری های مسلحانه، کووید-19 و تغییرات آب و هوایی دست و پنجه نرم می کند، 222 میلیون کودک از طریق این تجربیات وحشتناک زندگی می کنند.

یاسمین شریف، مدیر ECW، با اشاره به کمپینی که منجر به برگزاری کنفرانس تامین مالی سطح بالا در سال آینده، از 16 تا 17 فوریه در ژنو، می شود، گفت: “این یک فراخوان جهانی برای اقدام است.”

“وظیفه ما این است که آنها را از طریق آموزش توانمند کنیم و به تحقق رویاهای آنها کمک کنیم.”

داده‌های هشداردهنده در مورد دختران و پسرانی که به دلیل درگیری‌های مسلحانه، آوارگی اجباری، بلایای ناشی از آب و هوا و بحران‌های طولانی از آموزش باکیفیت محروم می‌شوند.

داده های هشداردهنده در مورد دختران و پسرانی که به دلیل درگیری های مسلحانه، آوارگی اجباری، بلایای ناشی از آب و هوا و بحران های طولانی مدت از آموزش با کیفیت محروم می شوند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما