یک سفارش لینک سازی ایجاد کنید که بتوانید به آن افتخار کنید

محتوای قابل اشتراک گذاری یک تلاش با ارزش و با بازده بالا است، پس چرا از خلاقیت خود برای شروع یک پروژه جدید استفاده نکنید. این نوع لینک خارجی یک منبع عالی ترافیک رایگان برای وب سایت شماست و همانطور که در بالا ذکر شد، عنصری حیاتی از الگوریتم موتور جستجو گوگل است. به عنوان مثال اگر عبارت “دایرکتوری وردپرس” را در گوگل جستجو نمایید، با وب سایت دایرکتوری متخصصان ایرانی وردپرس آشنا خواهید شد که به بسیاری از سایت های وردپرسی لینک داده است. سایت های زیادی هستند که در هر دسته ای به صورت دایرکتوری وجود دارند. در بسیاری از دایرکتوری ها می توانید کسب و کار خود را معرفی کرده و آدرس وبسایت تان را درج نمایید. چنانچه شما محتوای باکیفیت ارائه نمایید بسیاری از سایت ها به طور اتوماتیک به شما لینک می دهند و وبسایت شما را معرفی می کنند. نکته مهم دیگر این است که بسیاری از سایت ها بخش ارسال نظرات را در وبسایت خود به گونه ای طراحی کرده اند که لینک ها به صورت nofollow باشد و در نتیجه علیرغم نمایش آدرس سایت، هیچ امتیازی برای شما محسوب نمی شود. با ارسال پست در بخش های مختلف انجمن ها به ویژه بخش های آموزشی به خوبی می توانید برای سایت خود بک لینک رایگان و معتبر ایجاد کنید.

امروزه اهمیت ساخت لینکهای معتبر و باکیفیت بیشتر از قبل شده است. مطمئنا زمانی که منبع ارائه این آمار، فقط سایت ما یا حتی یک سایت بزرگتر از ما در وب فارسی باشد، بسیاری از مخاطبان آن را باور نمیکنند، اما زمانی که سایتی مثل ALEXA ارائه دهنده این آمار باشد و ما او را به عنوان منبع معرفی کنیم، درصد بیشتری از مخاطبان حرفمان را قبول میکنند و این آمار و حتی کل این متن را، به عنوان یک مقاله معتبر میشناسند. شما می توانید در محتوای خود از منابع موثقی که در یک موضوع پژوهش داشته اند یا موضوعی را به اطلاع عموم رسانده اند استفاده کنید ولی توجه کنید که لینک دادن به منبع خبر یا اطلاعات می تواند تجربه کاربری خوبی را برای سایت شما رقم بزند و همچنین از انتشار شایعات جلوگیری کند. خرید این جور بک لینک ها نه تنها به بهبود رتبه سایت تان در نتایج جست و جو کمک نمی کند بلکه باعث می شود لینک های بسیار زیاد بی کیفیتی برای سایت شما ساخته شود. روش های متعددی برای ساخت لینک خارجی وجود دارند که برخی از آن ها منسوخ شده اند و دیگر تاثیر مثبتی در بهبود رتبه سئوی سایت شما نخواهند داشت.

᠎Post has ᠎be᠎en gener at ed wi th GSA C​on᠎tent  G​en erat or D᠎emoversi​on!

اندازه گرفتن ترافیک یک سایت برای موتورهای جست و جوی گوگل به این دلیل که به عوامل مختلفی بستگی دارد خیلی آسان نیست اما لینکهای خارحی میتوانند یک معیار پایدار برای نشان دادن میزان محبوبیت یک صفحه باشند، بنابراین این مساله میتواند باعث به دست آوردن رتبه خوبی در صفحه نتایج جست و جوی گوگل شود. وقتی که پاسخ ایمیل من را دادند من لینکهای شکسته را فرستادم و همچنین لینک محتوای خودم که میتوانست جایگزین شود را هم برایش ارسال کردم. کامنت های ارسال شده در سایت ها جز کدهای سایت محسوب شده و توسط ربات های گوگل ایندکس می شوند. فعالیت در سایت های پرسش و پاسخ نیز مشابه ارسال پست در انجمن هاست با این تفاوت که در این روش شما می توانید مستقیما با افرادی که به دنبال حل مسئله و دریافت پاسخ سوال خود هستند، ارتباط برقرار کنید. موتورهای جست و جوی گوگل ارتباط لینک و عبارت توصیفی انکرتکست و همچنین محتوای سایت و دامنه را بررسی میکنند تا بتوانند مفیدترین محتوا را در دسترس کاربرها قرار بدهند. در ابتدا شما باید عملکرد بک لینک ها و عناصری از آن که به سئو کمک می کنند را درک کنید. بنابراین اگر می خواهید در جستجوها رتبه بالاتری داشته باشید، به افراد بیشتری کمک کنید تا کسب و کار شما را پیدا کنند و سرنخ های با کیفیت بیشتری جذب کنید، باید شروع به کسب لینک به سایت خود کنید.

به یاد داشته باشید، ایجاد لینک برای دستیابی به رتبه های بهتر ضروری می باشد. اگرچه سایتهای آموزشی زیادی وجود دارد اما مهم این است که در آموزشها سادگی و خلاقیت و مفهوم بودن را رعایت کنید و همچنین از ویدیو و عکس برای انتقال بهتر مفاهیم استفاده کنید و فضایی را هم برای بحث و گفتمان و پاسخ دادن به سوالات احتمالی کاربرها فراهم کنید. امروزه با توجه به افزایش فعالیت های مرتبط با اینترنت و افزایش ترافیک لینک و لینک سازی یکی از موضوعات داغ و موثر در سئو سایت ها محسوب می شود که اگر قوانین مرتبط با آن، که از طرف گوگل وضع شده، به طور صحیح رعایت نشود احتمال جریمه شدن سایت ها وجود دارد. اگر که هدف شما از کامنت گذاشتن فقط تبلیغ و گرفتن بک لینک باشد احتمال این که کامنتتان حذف شود زیاد است. توی این روش ما چندین سایت میزنیم و با استفاده از لینکسازی آن ها را به برروی کلمه کلیدی های هدف (سعی کنید از کلمه کلیدی های Long Tail استفاده کنید) بهبود رتبه میبخشیم و هرروز بهشون قدرت میدیم و بعد از چند مدت که قدرت بسیار خوبی برروی کلمه کلیدی های هدف گرفتند به سایت اصلی از داخل اونا لینکسازی انجام میدیم.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان