گول تور نوروزی را نخورید

پس از آن در حالی که شما در سالن vip استراحت می کنید، کارکنان فرودگاه تمام مراحل شما را با پلیس گذرنامه ویژه تکمیل و بررسی خواهند نمود. تا جایی که ممکن است از مراجعه به آژانس های تازه کار خودداری کرده، جز اینکه با صاحبان و یا کارکنان آن به خوبی آشنایی داشته باشید. همچنین ارائه تست وی سی آر منفی، ۷۲ ساعت قبل از تور اروپا عید 1402 اجباری است. باید بدانید که تورهای نوروزی خارجی یکی از جذابترین تورهایی است که در عید نوروز برگزار می شود. قاره اروپا دارای جاذبههای گردشگری بسیار زیادی است. شهرهای دیدنی بسیاری در کشور مالزی وجود دارد، کوآلالامپور پایتخت آن، یک مقصد گردشگری چندفرهنگی و میزبان برجهای مشهور پتروناس میباشد. قیمت تور اسپانیا براساس قیمت بلیط هواپیما پروازهای خارجی به مقصد اسپانیا و قیمت هتل رزرو شده در اسپانیا متفاوت و متغییر است. مثلا خرید بلیط تهران استانبول ترکیش ایرلاین یکی از متداولترین راههای سفر به استانبول محسوب میشود.

مثلا در زمانی کوتاه و با چند کلیک ساده بتوانید بلیط مورد نظر خود را تهیه نموده و یا یک اتاق رزرو نمایید. پس بهتر است از بین تمای تورها، به بررسی قیمت ها بپردازید و سپس اقدام به رزرو تور خارجی نوروز نمایید. کافی است مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را در سایت وارد نمایید و با انتخاب پرواز ترکیش ایرلاین و وارد نمودن اطلاعات خود به راحتی صاحب یک بلیط هواپیما از این ایرلاین شوید. اقداماتی که برای ایمنی همه مسافران معلول انجام میشود شامل فراهم کردن ویلچر برای مسافرانی که ۴۸ ساعت قبل از پرواز آن را درخواست کردهاند، عصا، صندلی کنار پنجره یا صندلی کنار راهرو، سگهای راهنما، اطلاع رسانی ویژه برای افراد ناشنوا و نابینا و راهنمای پرواز به زبان بریل تور اروپا نوروز – https://salamparvaz.com/tours/nowruz/europe – است. اما برای کسی که هدفش از مسافرت، اسکی در ارتفاعات است، طبیعتاً زمستان فصل بهتری است. اما استقبال از این مقصد، به قدریست که حتی در زمستان هم تورهای آن برگزار میشود و در نوروز، نیز یکی از پر بازدیدترین مقاصد محسوب میشود. همچنین اگر بتازگی ازدواج کردهاید یا قصد ازدواج را دارید، حتماً حتماً سواحل زیبای تایلند، که شهره مقاصد گردشگری و میزبانی ماه عسلهای رویایی است را انتخاب کنید.

اگر در اوایل فروردین ماه قصد سفر با تور نوروزی استانبول را دارید، لازم است این موضوع را هم به شما بگویم که مراکز خرید شهر استانبول در اوایل فروردین، اجناس خود را قیمت بالاتری عرضه می کنند؛ زیرا نزدیک نوروز است و در این کشور نیز مانند کشور ایران و در نزدیکی های نوروز و فصل بهار، قیمت اجناسی مانند پوشاک و… اگر هر روز به لیست تورهای عرضه شده نگاهی بیندازیم عمدهی آنها در قالب تورهای عادی آنتالیا میگنجند. اگر به دنبال سفر با تورهای نوروز ۹۹ هستید؛ بهتر است که با یک برنامه ریزی مناسب، حداقل ۴۰ روز پیش از تاریخ سفرتان، نسبت به رزرو تورها اقدام کنید. استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان با حدود 15 میلیون جمعیت است که این مقدار بیش از جمعیت 177 کشور در سراسر جهان است. جمعیت آن در حدود دو هزار و پانصد نفر است. جمعیت شهرستان خوی طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۳۴۸٬۶۶۴ نفر، که از این تعداد ۱۹۸٬۸۴۵ نفر ساکن شهر خوی هستند. ترکیش ایرلاین نیز از ایرلاینهایی است که میتوانید بلیط پروازهای آن به مقصد دلخواهتان را از علی بابا تهیه کنید.

به این ترتیب توانستید در زمانی کوتاه رزرو بلیط هواپیما ی خود را در سیمرغ 24 انجام دهید و سفر خود را آغاز نمایید. تور نوروزی آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش این فرصت را برای شما فراهم می کند تا بدون واسطه و با کمترین قیمت تور مورد نظر خود را خریداری نمایید. تمامی تورهای دلخواه شما در تکتازان پرواز عرش وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با پشتیبانی به شماره 8708 – 021 تور نوروزی مورد نظر خود را خریداری نمایید. در سفر هوایی قشم شما از تمامی شهرهایی که در به مقصد فرودگاه قشم پرواز دارند میتوانید خود را به قشم برسانید. اما علاوه بر این خلوتی تور مسافرتی نوروز 1400 کم بودن تعداد گردشگران در مقصدها و جاذبههای گردشگری، تورهای خارجی ویژه نوروز یک مزیت دیگر نیز دارند و آن پایین بودن قیمت تورهای نوروزی نسبت به تورهای تابستان است.

نکته مهم و قابلتوجهی که باید پیش از اقدام برای شرکت در تور نوروز 99 و سفر به این کشور درنظر داشته باشید این است که کشور هند خیلی بزرگ است و همه ایالتهای آن با هم به لحاظ جاذبههای طبیعی و تفریحی تفاوت دارند. نوع سوال های که از سوی نماینده آژانس پرسیده می شود نیز راه خوبی برای قضاوت در مورد اعتبار و شهرت آژانس مسافرتی است. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه موقع باید برای رزرو تور های نوروز 1402 اقدام کنیم. اینکه سفرتان چند روزه باشد، هتل محل اقامتتان چه خدماتی را ارائه می دهد و با چه ایرلاینی سفر می کنید جزو مواردی است که قیمت تورتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

با توجه به این که این روستا در کنار جاده ی طبس – مشهد واقع شده و دارای جاده آسفالته 1.5کیلومتری تا محل تفرجگاه میباشد ، امکان دسترسی آسان و راحت به این مکان وجود دارد .بنابراین مورد توجه تور های کویر نوردی واقع شده و از استقبال بینظیری برخوردار است. وضعیت آب و هوا در نوروز 1402 چگونه است؟ شرکت های مسافرتی شروع به پیش فروش تور نوروز 1402 نموده اند و شما دیگر خیالتان از دغدغه های سفر مانند رزرو هتل، خرید و رزرو بلیط هواپیما در سفرهای نوروزی راحت می شود. تفاوتی ندارد که قصد خرید بلیط تهران استانبول را داشته باشید یا بخواهید از مشهد به قم سفر کنید، علی بابا در خدمت شما خواهد بود.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما