کنگره، هیئت چپ در بازدید از مناطق تحت نظرسنجی خشونت آمیز تریپورا مورد حمله قرار گرفت، 3 نفر دستگیر شدند | اخبار هند

آگارتالا: پلیس روز شنبه (11 مارس) گفت که سه نفر در ارتباط با حمله به یک هیئت پارلمانی چپ و کنگره در منطقه سپهیجالا تریپورا دستگیر شدند. این هیئت متشکل از نمایندگان چپ و کنگره، روز جمعه در نهالچاندراناگر، روستای مرزی زیربخش بیشالگره، زمانی که در حال بازدید از مناطق تحت تاثیر خشونت های پس از رای گیری بود، مورد حمله قرار گرفت.

یک افسر ارشد پلیس به PTI گفت: “تاکنون سه نفر دستگیر شده اند و اقدامات برای دستگیری سایر افراد درگیر در این حمله در حال انجام است. یک FIR در رابطه با این حادثه تشکیل شده است.” وی گفت که نیروهای امنیتی در منطقه مستقر شده اند و افسران ارشد بر اوضاع نظارت می کنند.

یکی دیگر از مقامات گفت: «مانیک ساها، وزیر ارشد، که در حال حاضر در دهلی به سر می برد، با آمیتاب رانجان DGP صحبت کرد و از او خواست که همه متهمان را بدون توجه به رنگ سیاسی آنها دستگیر کند.

CPI (M) گفت که تیم مشترک چپ و کنگره روز جمعه از مناطق مختلف خشونت‌زده غرب تریپورا، سپهیجالا و خووی بازدید کردند.

“هنگامی که هیئت متشکل از ای کریم، نماینده CPI(M) و عبدالخالق نماینده کنگره و آجی کومار، دبیر کل AICC در بازار نهالچندرانگار فرود آمدند، توسط اشرار که شعارهای “بهارات ماتا کی جی” را بلند می کردند مورد حمله قرار گرفتند. یک خودرو به شدت آسیب دید. رخال مجومدر، رهبر ارشد CPI (M) گفت، در حالی که دو خودرو دیگر نیز تخریب شدند. حداقل 20 مغازه چهارشنبه شب در این منطقه به آتش کشیده شد.

پلیس گفت که هیچ یک از هشت عضو تیم در این حمله آسیبی ندیدند و دو یا سه خودرو که رهبران احزاب چپ و کنگره سرنشین آن بودند تخریب شدند.

بینوی ویسوام، نماینده CPI، گفت که انتظار می رود این تیم تا 12 مارس در ایالت بماند و پس از آن گزارشی را ارائه خواهد کرد و این موضوع در پارلمان مطرح خواهد شد.
اکثر موارد خشونت پس از رای گیری تاکنون از ولسوالی های سپاهی جالا و خوایی گزارش شده است.

مانیک ساها، وزیر ارشد، از پلیس خواست تا با این ادعا که گروهی با منافع شخصی در تلاش برای ایجاد مشکل در ایالت هستند، اقدام جدی انجام دهد.
نتایج انتخابات مجلس در 2 مارس اعلام شد و دولت BJP-IPFT برای دومین دوره متوالی به قدرت در ایالت بازگشت.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان