کاهش وزن: 5 روشی که قهوه سیاه می تواند به چربی سوزی کمک کند | سلامت نیوز

قهوه سیاه: برای بسیاری از ما، قهوه نوشیدنی مورد علاقه ماست، زیرا زمانی که مجبوریم تمام شب را بیدار بمانیم و کار کنیم، به عنوان یک نجات دهنده زندگی عمل می کنیم. چیزی به قدری آرامش‌بخش در نوشیدنی وجود دارد که افراد را به آن معتاد می‌کند و از این رو گذراندن روز بدون یک فنجان قهوه دشوار می‌شود. اگرچه ما را بیدار نگه می دارد و به ما کمک می کند روز را پشت سر بگذاریم، فواید دیگری نیز دارد که شماره یک کاهش وزن است. همانطور که به نظر می رسد سرگرم کننده است، اگر قهوه بدون شکر مصرف شود، می تواند معجزه کند. علاوه بر این، قهوه سیاه کارآمدترین کار را دارد و طبق گزارش رسانه ها، چهار فنجان قهوه در روز می تواند چربی بدن را تا 4 درصد کاهش دهد.

در اینجا 5 روش وجود دارد که قهوه سیاه می تواند به کاهش وزن شما کمک کند:

1) کالری

یک فنجان قهوه سیاه دم شده از دانه های آسیاب شده حاوی دو کالری است. در حالی که یک اسپرسوی سیاه غنی تنها حاوی یک عدد است که کالری دریافتی را تا 50 درصد کاهش می دهد. علاوه بر این، در صورت استفاده از دانه های بدون کافئین، تعداد کالری به صفر می رسد.

2) کاهش وزن

قهوه سیاه حاوی اسید کلروژنیک است که در مسیر کاهش وزن معجزه می کند. اسید کلروژنیک به عنوان یک آنتی اکسیدان در قهوه سیاه عمل می کند و تشکیل سلول های چربی جدید را کاهش می دهد که منجر به دریافت کالری کمتر در بدن می شود.

همچنین بخوانید: بهبود سلامت قلب، کاهش استرس: 10 مزیت سلامتی مصرف شکلات تلخ را بررسی کنید.

3) گرسنگی ناگهانی را کنترل می کند

کافئین موجود در قهوه به بهبود سطح انرژی ما کمک می کند و به مغز ما و سیستم عصبی کمک می کند تا فعال بمانند.

4) متابولیسم را افزایش می دهد

کافئین می تواند سرعت متابولیسم و ​​چربی سوزی را افزایش دهد. با این حال، پس از مدتی، افراد نسبت به اثرات آن تحمل می کنند و از کار می افتد. اما حتی اگر قهوه باعث نشود در طولانی مدت کالری بیشتری مصرف کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که اشتهای شما را کاهش دهد و به شما کمک کند کمتر غذا بخورید.

5) چربی ها را می سوزاند

دانه های قهوه سبز به افزایش ظرفیت چربی سوزی بدن کمک می کند و باعث می شود بدن آنزیم های چربی سوز بیشتری ترشح کند. کبد را بیشتر پاکسازی می کند و کلسترول بد را از بین می برد که متابولیسم فرد را افزایش می دهد. علاوه بر این، قهوه سیاه آب اضافی را از بدن دفع می کند و به کاهش وزن کمک می کند. با این حال، این کاهش وزن ممکن است موقتی باشد.

(سلب مسئولیت: اطلاعات این مقاله بر اساس اطلاعات عمومی است و جایگزین توصیه متخصص نمی شود. زی نیوز این موضوع را تایید نمی کند.)

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان