چگونه هوش مصنوعی به تولد انسان‌های دیجیتالی کمک می‌کند که شبیه ما هستند

جنیفر: و این تیم همچنین در حال بررسی این موضوع بوده است که چگونه این دوقلوهای دیجیتال می توانند فراتر از دنیای دوبعدی کنفرانس ویدیویی مفید باشند.

گرگ کراس: من حدس می‌زنم که تغییر بزرگی که در حال حاضر در راه است، حرکت از دنیای دوبعدی اینترنت به دنیای سه‌بعدی فراجهان است. بنابراین، منظورم این است، و این چیزی است که ما همیشه به آن فکر می کردیم و همیشه برای آن آماده می شدیم، منظورم این است که جک به صورت سه بعدی کامل وجود دارد، اوم، می دانید، جک به عنوان یک بدن کامل وجود دارد. بنابراین منظورم این است که جک می تواند، می دانید، امروز ما داریم، می دانید، ما در حال ساختن نمونه های اولیه از جک در حال قدم زدن در زمین گلف هستیم. و، می‌دانی، می‌توانیم برویم و از جک بپرسیم، چگونه، چگونه باید این سوراخ را بازی کنیم؟ اوم، بنابراین اینها برخی از چیزهایی است که ما شروع به تصور از طریق افراد دیجیتالی، روشی که افراد مشهور دیجیتال دارند، داریم. همانطور که به دنیای سه بعدی می رویم با ما تعامل داشته باشید.

جنیفر: و او فکر می کند که این فناوری می تواند بسیار فراتر رود.

گرگ کراس: مراقبت های بهداشتی و آموزش دو کاربرد شگفت انگیز این نوع فناوری هستند. و این شگفت انگیز است زیرا ما افراد واقعی کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و آموزش در دنیای واقعی نداریم. بنابراین، منظورم این است، بنابراین شما می توانید، می دانید، می توانید تصور کنید که چگونه می توانید از نیروی کار دیجیتال برای تقویت استفاده کنید. سوگند، و گسترش مهارت ها و قابلیت ها، نه جایگزین، بلکه گسترش مهارت ها و، و قابلیت های افراد واقعی.

جنیفر: این قسمت توسط آنتونی گرین با کمک اما سیلکنز تهیه شده است. توسط من و مت هونان ویرایش شد، میکس توسط گرت لانگ… با موسیقی اصلی از جیکوب گورسکی.

اگر ایده ای برای یک داستان یا چیزی دارید که دوست دارید بشنوید، لطفاً یک یادداشت برای پادکست ها در بررسی فناوری دات کام بگذارید.

ممنون که گوش دادید… من جنیفر استرانگ هستم.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما