چند تن از مدیران شرکت روابط عمومی جوئل فرانک برای راه اندازی شرکت خود

زمانی بود که شرکت‌هایی که معاملات بزرگ انجام می‌دادند می‌توانستند برای مشاوره فقط به چند شرکت مراجعه کنند. اما تقاضای رو به رشد برای مشاوره در مورد تملک، سرمایه گذاران فعال و بحران های شرکتی این دایره را گسترده تر کرده و به طور فزاینده ای منجر به ایجاد شرکت های جدید شده است.

آخرین نمونه، Collected Strategies است که توسط چندین مدیر اجرایی در شرکت ارتباطات جوئل فرانک، ویلکینسون بریمر کاچر، همراه با اد هموند، گزارشگر قدیمی ادغام و اکتساب بلومبرگ، راه اندازی شده است.

“پوشش اخبار تجاری، اعم از معاملات، بحران‌های پرمخاطب یا فعالیت‌های شرکتی در حال انجام، تکامل یافته است. هاموند، شریک موسس، در بیانیه ای گفت. “مشاوره ارتباطات نیز نیاز دارد.”

این شرکت در یک دوره نظارت شدید بر فعالیت های وال استریت شروع به کار می کند. شرکت‌های سرمایه‌گذاری خود را در کانون خشم گروه‌های لیبرال و محافظه‌کار قرار داده‌اند. در حالی که معاملات کلی کاهش یافته است، سال گذشته شلوغ ترین سال در چهار سال گذشته برای سرمایه گذاران فعال بود که در شرکت ها سهام می گیرند و خواهان تغییر هستند.

افزایش نیاز به مشاوره می تواند تا حدودی توضیح دهد که چه چیزی باعث ایجاد شرکت های ارتباطی جدید شده است. سرمایه گذاران در این معاملات نیز جذب حاشیه سود قوی می شوند، با توجه به اینکه هزینه اولیه مردم است.

CVC Capital Partners اکثریت سهام شرکت مشاوره Teneo را در معامله‌ای که ارزش آن را حدود 700 میلیون دلار در سال 2019 ارزیابی کرد، خریداری کرد. دو سال بعد، گروه Brunswick سهام اقلیت را به بانک تجاری BDT فروخت. در همان سال، WPP، غول تبلیغاتی، شرکت های مشاوره Finsbury Glover Hering و Sard Verbinnen را برای ایجاد FGS Global ادغام کرد. در ماه آوریل، شرکت سهام خصوصی KKR با ارزش گذاری حدود 1.4 میلیارد دلار در FGS Global سهامی را تصاحب کرد.

جوئل فرانک یکی از آخرین شرکت های مستقل است. ام‌اس. فرانک آن را در سال 2000 تأسیس کرد. از آن زمان به یک ستون اصلی در انجام معاملات تبدیل شد و به اعتماد ویلیام آر هیولت در مخالفت خود در سال 2001 با ادغام هیولت پاکارد با Compaq و US Airways در ادغام با American Airlines در سال 2013 توصیه کرد.

اد هاموند، سمت چپ، از جمله افرادی است که مجموعه‌ای از استراتژی‌ها را شروع کرده است.اعتبار…چلیز مایکل

مدیرانی که جوئل فرانک را ترک کردند شامل اسکات بیسانگ است که سال گذشته توییتر را در مورد فروش آن به ایلان ماسک توصیه کرد. جیم گلدن، که به بانک‌های First Republic و PacWest در جریان بحران بانک‌های منطقه‌ای امسال مشاوره داد. و جود گورمن، که مدیر عامل شرکت بود.

آقای. هاموند از بلومبرگ از سنت خبرنگاران ادغام و اکتساب ستاره پیروی می کند که به سمت کار مشاوره شرکتی حرکت می کنند. استیون لیپین، خبرنگار قدیمی وال استریت ژورنال که آن آهنگ را پوشش می داد، در سال 2001 به گروه برانزویک پیوست و در سال 2017 فعالیت خود را با نام Gladstone Place Partners آغاز کرد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان