چرا به تیم حقوقی مایک لیندل پیوستم؟

مایک لیندل در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار در دالاس، آگوست سخنرانی می کند. 5.


عکس:

برو ناکامورا/رویترز

من با مایک لیندل، بنیانگذار My Pillow در مورد بسیاری از چیزها، از جمله اعتقاد او به دزدیده شدن انتخابات 2020 از دونالد ترامپ، مخالفم. من یک لیبرال دموکرات هستم. او یک جمهوری خواه محافظه کار است. با این حال، من مشتاقانه از او در شکایت علیه وزارت دادگستری و اداره تحقیقات فدرال در مورد جستجوی اخیر و توقیف تلفن او نمایندگی می کنم.

به محض اینکه اعلام شد من به تیم دفاعی او ملحق خواهم شد، مردم پرسیدند که چرا من نماینده کسی هستم که معتقدند در تلاش برای نابودی دموکراسی آمریکایی است. سوال خوبی است.

برای دموکرات هایی که از ریاست جمهوری قانونی جو بایدن حمایت می کنند و به آقای جو بایدن اعتراض می کنند، مهم است. نقض هنجارهای قانون اساسی توسط ترامپ برای مقاومت در برابر تلاش های ضد قانون اساسی آقای. دولت و حامیان بایدن از قانون، به ویژه سیستم عدالت کیفری، علیه مخالفان سیاسی ما سوء استفاده کنند. برای جمهوری خواهان آسان است که از وزارت دادگستری به دلیل دستیابی به قدرت انتقاد کنند، همانطور که برای دموکرات ها انتقاد از دولت ترامپ آسان بود. آن چه سخت است انتقاد از مقامات حزب خود وقتی از حد می گذرد. با این حال، دور نگه داشتن سیاست از سیستم قضایی ضروری است – برای دموکرات‌های اصولگرا و جمهوری‌خواهان به طور یکسان از پیروی دقیق از هنجارهای قانون اساسی، صرف نظر از اینکه چه محوری در حال تیز شدن است، حمایت کنند. این نگرش اصولی توسط رهبران جمهوری خواه که او را محکوم کردند، نمونه بود. ترامپ به خاطر شیطنت های انتخاباتی خطرناکش. دموکرات ها باید از آنها الگو بگیرند.

به نظر من به عنوان یک آزادی خواه مدنی مادام العمر، وزارت دادگستری در جستجوی حکم بازرسی علیه آقای بسیار فراتر رفت. دارایی ترامپ در مار-آ-لارگو. می توانست از دادگاه بخواهد احضاریه ای که صادر کرده را اجرا کند و اقدامات کمتر مداخله جویانه دیگری را انجام دهد. همچنین در مخالفت با استاد ویژه و درخواست از وکلای خود بخش که تعیین می کنند آیا مواد ممتاز توقیف شده است یا خیر، اشتباه بود.

من همچنین معتقدم که این وزارتخانه با جستجو و اجرای حکم تفتیش علیه آقای دکتر از اختیارات قانون اساسی خود فراتر رفته است. تلفن لیندل که به بازرسان امکان دسترسی به فایل های کامپیوتری و سایر داده های خصوصی و تجاری او را می دهد. سازندگان قانون اساسی از رویه بریتانیایی در صدور ضمانت‌های عمومی که به دولت اجازه می‌دهد کل خانه‌ها و مشاغل را بازرسی کند، متنفر بودند. توقیف و جستجوی تلفن همراه در دنیای متصل امروزی بیشتر یک جستجوی عمومی است تا جستجو در خانه. تمام زندگی شما در دستگاه های الکترونیکی ذخیره می شود.

اگرچه حکم پرونده لیندل پرونده‌هایی را مشخص می‌کرد که قابل جستجو هستند، اما پروتکلی برای جدا کردن موارد قابل جست‌وجو از خصوصی و ممتاز مشخص نکرده بود، بنابراین انجام این تصمیمات حیاتی بر اساس قانون اساسی به اختیار مقامات وزارت دادگستری واگذار شد. به همین دلیل است که ما به دنبال تسهیلات قضایی هستیم، از جمله انتصاب یک استاد ویژه و حکمی علیه وکلای وزارت دادگستری که اکنون از طریق آقای دکتر بررسی می‌شوند. فایل های لیندل ما همچنین سعی می کنیم سوگندنامه ای را که همراه با درخواست حکم بود را از بین ببریم و بفهمیم که آیا FBI او را پیدا کرده است یا خیر. لیندل در یک رستوران هاردی در Mankato، Minn.، از طریق نظارت الکترونیکی که بدون حکم انجام شد.

قدرت دولت در نظارت و جستجوی شهروندانش نباید موضوعی باشد که دموکرات ها را از جمهوری خواهان یا لیبرال ها را از محافظه کاران جدا کند. همه آمریکایی ها باید نگران محدود کردن قدرت دولت باشند. متأسفانه، ما در عصری زندگی می‌کنیم که حزب‌گرایی تعیین می‌کند که اکثر مردم کدام سمت یک موضوع مهم قانون اساسی را می‌پذیرند.

اگر دولت ترامپ دقیقاً همان کاری را که دولت بایدن با آقای بایدن انجام داده با یک حامی برجسته دموکرات انجام می داد. لیندل، بسیاری از دموکرات‌ها خشمگین خواهند شد و از تسهیلات قضایی حمایت خواهند کرد. اما امروز تعداد کمی از وکلای دموکرات نماینده جمهوری‌خواهان ترامپ که حقوق قانونی آنها نقض شده است، خواهند بود. این فاجعه ای است که بی طرفی قانون اساسی و قانون اساسی ما را تهدید می کند. من به دفاع از قانون اساسی به طور مساوی از طرف دموکرات ها و جمهوری خواهان ادامه خواهم داد.

آقای. درشوویتز استاد بازنشسته دانشکده حقوق هاروارد و نویسنده کتاب «بهای اصل: چرا صداقت ارزش عواقب دارد» است.

سرزمین عجایب: اولین ریاست جمهوری ترامپ با روایت تبانی روسیه آغاز شد. اکنون ما فرزندان آن را داریم – روایت اسناد طبقه بندی شده، که مانند نسخه قبلی خود، سنگین بر تلقین و سبک بر حقایق است. تصاویر: Shutterstock/AFP/Getty Images ترکیبی: Mark Kelly

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در نسخه چاپی 23 سپتامبر 2022 با عنوان “چرا به تیم حقوقی لیندل پیوستم” ظاهر شد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما