(ویدئو) یک مدل مشهور فرانسوی مسلمان شد

مدل معروف فرانسوی مسلمان شد

مارین حمیر مدل معروف فرانسوی در یکی از مساجد این کشور مسلمان شد.

بر اساس گزارش ها، کاربران پس از اعلام مسلمان شدن مارین، ویدئوها و عکس هایی از مارین را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

الحیمر در صفحه اینستاگرام خود که حدود 1.4 میلیون دنبال کننده دارد، ویدئوهایی از مسلمان شدن خود منتشر کرد.

علی قره داغی، دبیرکل انجمن علمای مسلمان جهان نیز در صفحه رسمی خود در توییتر عکس ها و فیلم هایی از لحظه مسلمان شدن این مدل فرانسوی را به اشتراک گذاشته است.

قره داغی گفت: ما متوجه شده ایم که اسلام بر بال علم و آزادی پرواز می کند و می دانیم که فضایل در آزادی شکوفا می شود. مارن الحمیر، مدل فرانسوی، اعلام می کند که اسلام یک دین است. او ماه ها پیش مسلمان شد و تا روز چهارشنبه این موضوع را فاش نکرد.

مارین نوشت: راه هایی برای سفر به تنهایی، بدون خانواده یا دوستان وجود دارد. فقط بین خودت و خدا

وی با اشاره به اینکه ماه ها قبل به اسلام گرویده است، افزود: عده ای از مسلمان شدن او اطلاع داشتند، اما هنوز هم بسیاری از آنها در این زمینه سوال می کنند و همین موضوع باعث شد تا وی به طور رسمی این موضوع را اعلام کند.

مارین انتخاب روح، قلب، ذهن و گزینه ها را ادامه تجربه تغییر دین و گرویدن به اسلام عنوان کرد. وی همچنین تصاویری از خود در مقابل کعبه منتشر کرد.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان