(ویدئو) پنهان کردن عبایی در دستشویی مدرسه!

افسران کنترل حیوانات گفتند که یک روباه ترسیده وارد مدرسه راهنمایی در کالیفرنیا شد و پشت یک توالت پنهان شد.

بر اساس یک خبر، پس از اینکه کارمندان یک روباه نر را در سرویس بهداشتی مدرسه پیدا کردند، اداره خدمات حیوانات ریورساید فراخوانده شد.

ویدئویی که توسط این آژانس منتشر شده، روباه 9 ماهه ای را نشان می دهد که سعی می کند در پشت توالت پنهان شود، قبل از اینکه یک افسر کنترل حیوانات به او نزدیک شود و او را با میله مهار کند.

در این ویدئو، یک افسر کنترل حیوانات در حالی که سعی می کند حیوان را دور گردنش بیندازد، به زبان آرامی می گوید: “بیا تو را بگیریم”.

ارین گاتیس، مدیر خدمات حیوانات گفت: خوشحالیم که این حادثه مسالمت آمیز بود و حال همه بچه ها خوب بود و توانستیم روباه را به زیستگاه طبیعی اش برگردانیم.

حیوان پس از گرفتار شدن آزادانه روی زمین رها شد. در حالی که روباه ها در منطقه می دوند، مسئول کنترل حیوانات در این ویدئو گفت: سفر بخیر!

منابع گفتند که این روباه در هفته های اخیر در اطراف محوطه مدرسه دیده شده بود، اما هرگز در محوطه مدرسه دیده نشد تا اینکه کارکنان او را در دستشویی دیدند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما