وقت آن است که شخص دیگری دوچرخه سواری پلوتن را تجربه کند؟

سهام از پلوتون (PTON) امسال 70 درصد کاهش یافته است. بنیانگذاران جان فولی و هیسائو کوشی هفته گذشته اعلام کردند که شرکت را ترک می کنند. این خبر تنها هفت ماه پس از استعفای فولی از سمت مدیرعاملی و پلوتون به سمت مدیر عاملی منتشر شد Spotify (نقطه) سوگند نتفلیکس (NFLX) مدیر مالی بری مک کارتی برای رهبری شرکت.
پلوتون همچنین در زمان استخدام مک کارتی از کاهش مشاغل خبر داد و اخراج های بیشتری را در ماه آگوست اعلام کرد. واضح است که تغییر ساختار هنوز کار نمی کند. و یک پارویی جدید 3195 دلاری ممکن است مشکلات شرکت را حل نکند.

پس شاید وقت آن رسیده است که پلوتن به یک شرکت بزرگتر در بخش ورزش/ورزش بفروشد؟ پلوتن فوراً برای اظهار نظر در مورد احتمال تصاحب در دسترس نبود.

خواستگاران احتمالی

اما ازدواج بین Peloton و یک شرکت پوشاک ورزشی یا شرکت فناوری می تواند منطقی باشد، به خصوص که لولولمون (LULU) در حال حاضر با خرید 500 میلیون دلاری Mirror در سال 2020 وارد بازار تناسب اندام خانگی شده است.
با این فرض، نایک (NKE) یا آدیداس (ADDDF) می تواند به عنوان خریداران بالقوه Peloton کار کند. هر دو شرکت اخیراً مجموعه‌های پوشاک با برند Peloton را نیز راه‌اندازی کردند.
سیب (AAPL) و مالک گوگل الفبا (GOOGLE) به لطف اپل واچ و فیت بیت متعلق به گوگل، در حال حاضر بازیگران بزرگی در بازار فناوری تناسب اندام هستند. هر دو شرکت روی کوه های پول نقد نشسته اند و می توانند به راحتی پلوتن را جذب کنند. ارزش بازار این شرکت در حال حاضر تنها 3.4 میلیارد دلار است که از اوج نزدیک به 50 میلیارد دلار در اوایل سال 2021 کمتر است.
آمازون (AMZN) همچنین به عنوان یک مالک بالقوه Peloton قانع کننده است. این غول خرده فروشی ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد مالک Roomba را خریداری کند من ربات هستم (IRBT)، گواه این است که این شرکت مایل است سازندگان ابزارهای بیشتری را وارد خانه کند. پلتون همچنین اخیراً اعلام کرد که فروش تجهیزات و پوشاک را در سایت آمازون آغاز خواهد کرد.
نایک و آمازون هر دو در گزارش‌های رسانه‌های مختلف به‌عنوان خریدارهای بالقوه پلوتن در ماه فوریه، درست قبل از استخدام مک کارتی، ذکر شدند. به گفته شوتا خواجوریا، تحلیلگر Evercore ISI، با این حال، پلوتن ممکن است قانع‌کننده‌ترین هدف تصاحب تاکنون نباشد.

چرخش قبل از تصاحب؟

خواجوریا گفت که مک کارتی برای کاهش هزینه ها و بازگرداندن کسب و کار به مسیر خود به زمان بیشتری نیاز دارد تا پلوتن بتواند شروع به ارسال جریان نقدی مثبت کند.

او گفت: “پلوتون پس از آن هدف خرید جذاب تری خواهد بود. بنابراین در شرایط فعلی هیچ چیزی قریب الوقوع به نظر نمی رسد.”

پلوتن ساخت دوچرخه های خود را متوقف خواهد کرد

تحلیلگران گلدمن ساکس همچنین در گزارشی در این هفته گفتند که «تمرکز سرمایه‌گذاران بر روی داستان‌های بالقوه چرخش عملیاتی سال 2023 افزایش یافته است» و به طور مشخص از پلوتن به عنوان یکی از آنها نام بردند.

مک کارتی در کنفرانس فناوری و رسانه گلدمن Communacopia در این ماه حاضر شد و تحلیلگران گلدمن گفتند که او “به تاکید بر استراتژی پلوتن برای اشتراک دیجیتال ادامه داد” و “تمرکز سرمایه گذاران زیادی روی چگونگی … برای بهترین سرمایه گذاری از فرصت بازار وجود داشت. برای تناسب اندام متصل، تناسب اندام در خانه و سلامت دیجیتال.”

بنابراین به نظر می رسد وال استریت مایل است به مک کارتی زمان بیشتری بدهد تا ثابت کند که استراتژی او برای احیای پلوتن، با تمرکز بیشتر بر درآمد اشتراک، می تواند کارساز باشد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances