وزیر اتحادیه، جیوتیرادیتیا سیندیا خدمات پرواز مستقیم بمبئی-گوالیور را افتتاح کرد اخبار هوانوردی

در تلاشی برای ارائه یک تجربه بهتر سفر هوایی به شهروندان گوالیور، وزیر اتحادیه هوانوردی غیرنظامی، جیوتیرادیتیا سیندیا، مسیر پرواز مستقیم به بمبئی را افتتاح کرده است. این نشریه می افزاید: پرواز بدون توقف جدید بمبئی-گوالیور ارتباط بهتری را به این شهرها گسترش می دهد و پیش بینی می شود فرصت های تجاری، بازرگانی و گردشگری را برای مردم گوالیور افزایش دهد. در سخنرانی افتتاحیه، وزیر هوانوردی غیرنظامی، اسکیندیا، گفت: “راه اندازی ارتباط هوایی بین پایتخت اقتصادی هند، بمبئی، و گوالیور، انبار تاریخ و فرهنگ، گام بزرگی به سوی دیدگاه نخست وزیر برای اتصال هر کشور است. گوشه ای از کشور از طریق خدمات هوایی.»

وی همچنین بر پتانسیل رو به رشد گوالیور به عنوان قطب صنعتی شدن تاکید کرد و این مسیر هوایی جدید گزینه ای برای سفر صرفه جویی در زمان برای شهروندان و ارتقای فرصت های جدید برای اشتغال و کارآفرینی خواهد بود. به همین مناسبت، نارندرا سینگ تومار، وزیر کشاورزی اتحادیه گفت که تلاش‌های اسکیندیا وزیر هوانوردی مدنی اتحادیه منجر به افزایش امکانات هوانوردی غیرنظامی در کشور شده است. وی گفت که تحت رهبری نخست وزیر نارندرا مودی، تعداد فرودگاه های کشور در حال گسترش است و کار روی نوسازی فرودگاه های موجود در حال انجام است.

تومار گفت که فرودگاه گوالیور نیز به روشی جدید در حال ساخت است که یک دستاورد برای همه ماست. او گفت که آغاز این پروازهای جدید بین گوالیور و بمبئی، انگیزه ای برای توسعه و روابط تجاری گوالیور بین دو شهر خواهد بود.

همچنین بخوانید – نیروی هوایی هند اولین دسته از خودروهای برقی را با پرچم شاسی بلندهای برقی تاتا نکسون معرفی کرد.

چند هفته پیش، Jyotiraditya Scindia عملیات پروازی Alliance Air را در ایالت‌های Assam، Arunachal Pradesh، Manipur، Meghalaya و Mizoram لغو کرد. الیانس ایر پروازهای خود را بین لیلاباری، زیرو، شیلونگ، ایمفال و میزورام آغاز خواهد کرد. این پروازها شمال شرق کشور را به سایر نقاط متصل می کند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances