واکنش وزارت علوم به ادعایی درباره دختر علی لاریجانی

در روزهای گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه در یکی از دانشگاه های بین المللی کیشور از دانشجویان ایرانی دلار سرمایه می گیرند. همچنین برخی مدعی شدند که این دانشگاه متعلق به فرزندان یکی از رهبران سابق است. ادعایی که سخنگوی وزارت علوم تکذیب می کند.

به گزارش اسنا، دکتر علی شمسی پور، سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به انتشار برخی اخبار با تکذیب این ادعا گفت: و در برخی از دانشگاه ها این امکان وجود دارد که چیدمان طراحی شده باشد. برای اطلاع از شهریه دانشجوی خارجی.

شمسی پور همچنین گفت: هیات موسس دانشگاه اهل بیت، هیات موسس دانشگاه اهل بیت است و اعضای هیات حراست آن نیز کاملا مشخص هستند. دکتر علی لاریجانی نیز تنها یکی از اعضای هیأت امنای این دانشگاه است و دختر ایشان نیز به عنوان معلم تنها در این دانشگاه تدریس می کند و مالکیت دانشگاه مورد نظر نیز کاملاً مشخص است و وی فاقد هرگونه مدرک تحصیلی است. ارتباط دیگری با آن دانشگاه به جز تدریس.

نماینده وزیر علوم در هیات امنای دانشگاه اهل بیت همچنین تاکید کرد: این دانشگاه از دانشجویان ایرانی به صورت ریالی و از دانشجویان خارجی به صورت دلاری مصوب هیات امنا و دریافت شهریه شهریه می گیرد. دلار دانشجویان ایرانی در این زمینه کاملا نادرست است.»

وی همچنین در پایان تاکید کرد: بدیهی است هر یک از دانشگاه ها در صورت ارتکاب تخلف با دانشجویان خود طبق قوانین و مقررات موجود برخورد خواهند کرد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما