واعظ 2 اسنپ به خیریه پرداخت کرد

اسنپ ​​به مناسبت سالروز روز جهانی نیکوکاری و با هدف ترویج امور خیریه و حمایت از خیریه ها، مبلغ کمک های خیریه خود را به مدت 2 روز دو برابر می کند. اسنپ ​​در روزهای 14 و 15 شهریورماه به ازای هر 2000 امتیاز کاربری، 8000 تومان به پروژه های خیریه فعال در اسنپ کلاب پرداخت می کند.

مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 2012، 5 سپتامبر مصادف با 14 سپتامبر را به عنوان روز جهانی خیریه نامگذاری کرد. هدف اصلی اطلاعیه امروز افزایش آگاهی عمومی و ارائه برنامه مشترک برای ایجاد و فعالیت موسسات خیریه در سراسر جهان است.

از فروردین ماه 1400 تاکنون 9 طرح خیریه در حوزه های مختلف از جمله حمایت از افراد دارای معلولیت، حمایت از زنان آسیب دیده از خشونت، حمایت از کودکان بی سرپرست، حمایت آموزشی از کودکان بی بضاعت، توسعه زیرساخت های روستایی در باشگاه اسنپ اجرا شده است. کاربران باشگاه مشتریان نیز با اهدای امتیاز خود به پیشرفت و موفقیت این پروژه ها کمک کردند. کاربران در مجموع یک میلیون و 110 هزار و 213 بار در این پروژه ها شرکت کرده و امتیاز خود را به امور خیریه اهدا کرده اند و اسنپ نیز تاکنون 4 میلیون و 878 میلیون و 434 هزار تومان به خیریه ها پرداخت کرده است.

روابط عمومی ANP ضمن قدردانی از مشارکت کاربران خوب و اعتماد آنان به طرح های خیریه باشگاه مددجویان، اعلام کرد: اجرای طرح های مستمر و متنوع خیریه بدون مشارکت و همکاری خیران و موسسات قدرتمند و توانمند امکان پذیر نخواهد بود. اعتماد کاربران دست سرافرازان را به گرمی می فشاریم و این روز را به کسانی که در خط مقدم مبارزه با مشکلات جامعه و کمک به مردم هستند تبریک می گوییم.

خیریه ها و سازمان های خدمات رسانی به مردم می توانند پیشنهادات خود را برای همکاری به آدرس ایمیل شرکت جمعی اسنپ به آدرس csr.pr@snapp.cab ارسال کنند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances