واتس‌اپ آیکون‌های جدیدی را برای جوامع و گروه‌ها در اندروید بتا منتشر می‌کند | اخبار فناوری

سانفرانسیسکو: پلتفرم پیام‌رسانی متا واتس‌اپ در حال عرضه آیکون‌های جدید برای جوامع و گروه‌های مرتبط با آن‌ها در اندروید بتا است.

به گزارش WaBetaInfo، پیش از این، نماد انجمن با لبه های گرد ظاهر می شد تا تشخیص آن از سایر مکالمات آسان شود.

علاوه بر این، یکی از گروه های متصل به انجمن با چندین نماد گروه نشان داده شد که نشان می دهد گروهی است که به دیگران متصل است و بخشی از یک جامعه است.

با این حال، با آیکون‌های جدید برای جوامع و گروه‌های مرتبط با آن‌ها، این پلتفرم توانایی تمایز آن‌ها را از انواع دیگر چت‌ها افزایش می‌دهد.

با به روز رسانی جدید، یک نماد مگافون با نماد انجمن در پشت آن قرار گرفته است که اکنون برای گروه اعلام جامعه نمایش داده می شود.

همچنین، گروه مرتبط با آن جامعه از همان مفهوم پیروی می کند، به طوری که نماد جامعه همیشه در پشت نماد گروه نشان داده می شود.

این تغییرات جدید به کاربران کمک می کند تا به راحتی جوامع و گروه های مرتبط با آنها را مستقیماً از لیست چت شناسایی کنند.

در این گزارش آمده است: «توجه داشته باشید که این آیکون‌های تازه‌سازی‌شده تنها برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا قابل مشاهده هستند، زیرا برای کاربران منتخب بتا که آخرین نسخه بتا واتس‌اپ را برای اندروید از فروشگاه Google Play نصب می‌کنند، در دسترس هستند.

در همین حال، اوایل این هفته، گزارش شد که پلتفرم پیام‌رسان در حال راه‌اندازی یک انتخابگر رسانه پیشرفته با تصاویر کوچک شماره‌دار در اندروید بتا است.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان