هیئت تورهای PGA برای بحث در مورد ادغام با LIV Golf تحت حمایت عربستان تشکیل جلسه می دهد

هیئت مدیره PGA Tour، با اعضایش که برای اولین بار از زمانی که بخشی از آنها در مورد معامله ای با صندوق دارایی دولتی عربستان سعودی برای تغییر شکل گلف مذاکره کردند، در یک اتاق جمع شده بودند، روز سه شنبه اعلام کردند که قصد دارد با این توافق پیش برود و از اعتراضی که از رختکن باشگاه تا کاپیتول هیل کشیده شده بود، گذشت.

اما همچنین روشن کرد که بستن معامله قطعی نیست.

هیئت مدیره، همانطور که انتظار می‌رفت، به معامله‌ای که دارای شرایط آزمایشی است رای نداد تا شبکه‌ای از مشاغل گلف – از جمله تور، پیست گلف LIV تحت حمایت عربستان سعودی و تور اروپایی که اکنون به عنوان تور جهانی DP شناخته می‌شود – در یک شرکت جدید مستقر شوند. انتظار می‌رود این نهاد با پول نقد عربستان سعودی همراه باشد، اما در حال حاضر، تحت کنترل روزانه رهبران تور PGA است. اما مدیران امیدوار بودند که نشست منظم هیئت مدیره، که انتظار می‌رود این پیمان به طور رسمی تنها پس از مذاکره در مورد شرایط نهایی مورد بررسی قرار گیرد، به تثبیت مسیر تور در طول دوره آشفته اختلافات داخلی و بررسی‌های جهانی کمک کند.

مدیران و اعضای هیئت مدیره می دانند که این دوره می تواند ماه ها طول بکشد.

هیئت مدیره تور سه شنبه شب در بیانیه ای با دقت گفت که “مرحله جدیدی از مذاکرات را آغاز کرده اند تا مشخص شود آیا تور می تواند به توافقی قطعی برسد که به نفع بازیکنان، هواداران، حامیان مالی، شرکا و به طور کلی بازی باشد.”

هیئت مدیره، که از بیگانگی بیشتر بازیکنانی که عضویت تور را تشکیل می دهند، که برخی از آنها پس از نادیده گرفتن اخبار این پیمان خشمگین شده بودند، محتاط است، گفت که “متعهد به پادمان های موجود در قرارداد چارچوب است که تضمین می کند PGA Tour هدایت و کنترل این نهاد تجاری جدید بالقوه را حفظ خواهد کرد.”

جلسه هیأت مدیره سه هفته پس از اعلام غافلگیرکننده این قرارداد برگزار شد و یک روز پس از سفر به کمیته فرعی سنا نسخه ای از چارچوب توافق نامه پنج صفحه ای ارائه شد. توافقنامه آزمایشی که در ساعات اولیه صبح 30 می در هتل Four Seasons در سانفرانسیسکو به امضا رسید، هفت هفته مذاکرات محرمانه را در بر می گرفت، اما بیشتر به خاطر تعداد کمی تعهدات الزام آور – و تعداد جزئیات بعدی که باید مرتب شوند، قابل توجه بود.

اگرچه انتظار می‌رود که تور و صندوق ثروت سرمایه‌گذاری‌های گلف خود را، مانند LIV، در شرکت جدید مشارکت دهند، معماران قرارداد آنقدر سریع قرارداد چارچوب را امضا کردند که هیچ ارزیابی در آن گنجانده نشد یا ظاهراً حتی از قبل تکمیل شد. این توافق میزان سرمایه‌گذاری مورد انتظار صندوق ثروت در شرکت جدید را مشخص نمی‌کند، اگرچه طرح کلی ساختار رهبری آن را ارائه می‌کند و از حقوق سرمایه‌گذاری صندوق سعودی محافظت می‌کند.

چند بندهای الزام آور آن شامل تعهد عدم تحقیر تور و صندوق ثروت (اما نه بازیکنان) و آتش بسی است که از جذب گلف بازهای رقیب از یکدیگر جلوگیری می کند. اگر توافق نهایی تا پایان سال برقرار نشود و تمدید متقابل را ممنوع کند، تور و صندوق ثروت می‌توانند بدون هیچ جریمه مالی، مانند هزینه جدایی، به تجارت خود بازگردند.

تأیید هیئت مدیره، اگر بیاید، تضمینی برای دوام معامله نیست. تنظیم‌کننده‌های ضدانحصار وزارت دادگستری از جمله مقامات دولتی هستند که این توافق را بررسی می‌کنند و در نهایت می‌توانند مانع آن شوند. این پیمان همچنین قرار است ماه آینده در کاپیتول هیل مورد بررسی قرار گیرد، جایی که یک کمیته فرعی سنا برای 11 جولای جلسه استماع برنامه ریزی کرده است.

اما جلسه روز سه‌شنبه به عنوان محوری برای مسیر پیش رو برای این تور و هیئت 11 نفره شامل پنج بازیگر و افراد برجسته در تجارت، حقوق و امور مالی تلقی شد. تنها دو عضو هیئت مدیره، ادوارد دی. هرلیهی و جیمز جی. دان سوم، در مذاکراتی که منجر به این معامله شد، شرکت داشتند و به نظر می‌رسد که بسیاری از اعضای هیئت مدیره نمی‌دانستند که در حال انجام است.

جلسه هیئت مدیره، که در هتلی در منطقه دیترویت برگزار شد، در اوایل بعد از ظهر آغاز شد و تا عصر ادامه یافت. یک فرد آشنا با این جلسه که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد تا یک گردهمایی خصوصی را توصیف کند، گفت که به طور کامل روی این معامله تمرکز نکرده است. این شخص گفت، در عوض، هیئت مدیره زمان قابل توجهی را برای مسائل فنی بیشتر ورزش، مانند کاهش مسابقات و واجد شرایط بودن، صرف کرده است.

اکثریت جلسه بر روی توافقنامه چارچوب متمرکز شد، اما اعضای هیئت مدیره از بانکداران تور در مورد نحوه تلاش آنها برای تعیین ارزش به دارایی های متنوع مدار توضیحاتی دریافت کردند. جی موناهان، کمیسر تور PGA، در جلسه در دیربورن غایب بود. در 13 ژوئن، تور اعلام کرد که او به دلیل بهبودی از یک “وضعیت پزشکی” نامشخص به مرخصی می رود.

اعضای هیئت مدیره هنگام خروج از جلسه اظهار نظری نکردند و اجازه دادند بیانیه به تنهایی باقی بماند. تنها یکی از بازیکنانی که در هیئت مدیره حضور دارد، روری مک ایلروی، علناً هر اندازه ای را برای حمایت از این قرارداد پیشنهاد کرده است. در هفته‌های اخیر، بازیکنان دیگری گفته‌اند که می‌خواهند درباره توافق و معنای آن برای تور بیشتر بدانند.

اما در ماه‌های اخیر به اعضای هیئت مدیره گفته شده است که این تور نمی‌تواند دوئل خود را با LIV حفظ کند، لیگی که با میلیاردها دلار از صندوق ثروت عربستان تاسیس شد و برخی از بزرگترین ستاره‌های بازی را با قراردادهای تضمین شده و جوایز هنگفت جذب کرد. صندوق ثروت همچنین با برخی فشارها روبرو بود زیرا در نبرد دادگاه علیه تور با شکست مواجه شد و LIV به دلایلی فراتر از حامی مالی خود در تلاش برای جلب مخاطبان و توجه در ایالات متحده بود.

با این حال، اگر این معامله از بین برود، هر دو طرف قبلاً یک پیروزی متقابل را تضمین کرده اند: رد دعوا در کالیفرنیا پس از تور، صندوق ثروت و LIV توافق کردند که پرونده های درگیری خود را کنار بگذارند. اخراج ها با تعصب انجام شده است، به این معنی که نمی توان آنها را مجدداً ثبت کرد، حتی اگر بقیه پیمان از بین برود.

از آنجایی که بیانیه تور در سه شنبه شب محافظت شده بود، رد دعوا در اولین جمله آن ذکر شد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان