نظر | ربودن مارتین لوتر کینگ توسط کاری آن لیک

بیایید در اینجا توقف کنیم و شروع به تنظیم رکورد کنیم. حزب دمکرات حزب دکتر نیست. پادشاه. او پایبند به اصول و سیاست بود نه احزاب. در واقع او یک بار گفت: «به نظر من نه حزب جمهوری خواه حزبی پر از خدای متعال است و نه حزب دموکرات. هر دو نقاط ضعفی دارند. و من به هیچ یک از این دو مقید نیستم.»

با این حال، او به ایده برابری، انصاف و حقیقت وابسته بود، چیزهایی که برای حزب جمهوری‌خواه مدرن بدنام است. از سوی دیگر، دموکرات‌ها برای حق رای که کینگ از آن دفاع می‌کرد، می‌جنگند، حتی وقتی جمهوری‌خواهان برای سرکوب رای‌گیری عجله دارند.

گابارد در گستاخی خود بداخلاق است، اما چه انتظار دیگری می توانید از او داشته باشید؟

پس از ناپدید شدن تحریف‌های گابارد درباره حزب دموکرات در دوران جوانی‌اش، لیک به صدا درآمد و گفت: «من معتقدم که اگر MLK، کشیش. مارتین لوتر کینگ جونیور، امروز زنده بودند، اگر جی اف کی امروز زنده بود، اگر پدران بنیانگذار ما امروز زنده بودند، جمهوری خواهان آمریکا اول بودند.»

بیایید یک لحظه این واقعیت را کنار بگذاریم که بنیانگذاران نگران بودند و بی‌پایان درباره ترسشان از عوام فریبی مانند ترامپ، که لیک از او حمایت می‌کند و دروغ‌هایش را تبلیغ می‌کند، نوشتند.

بیایید این واقعیت را کنار بگذاریم که کندی از سیاست‌های اصلی جمهوری‌خواهان انتقاد کرد که نسبتاً بدون تغییر باقی مانده‌اند، و در یک سخنرانی در سال 1947 گفت که «سیاست‌های جمهوری‌خواه که در اواخر دهه 20 برای کشور فاجعه به بار آورد، برای جمهوری‌خواهان امروز به اندازه کافی خوب است» و آنها را توصیف کرد. دستور کار به عنوان “قوانین سختگیرانه کار، که آزادی نیروی کار را با محدودیت خفه می کند” و “کاهش مالیاتی که به نفع افراد مرفه به ضرر فقرا است، در زمانی که قدرت خرید در محدوده های بالای درآمد به طور غیرعادی بالاست، در حالی که قدرت خرید بالاست. در بازه‌های پایین‌تر درآمد به طور غیرعادی پایین است.”

بیایید در عوض روی چیزی تمرکز کنیم که به یک تاکتیک استاندارد برای جمهوری‌خواهان تبدیل شده است: همدستی با میراث کینگ، و گفتن اینکه او از افرادی حمایت می‌کرد که در حال حاضر دقیقاً همان چیزی را که او مخالفت می‌کرد، حمایت می‌کرد.

این یک اقدام وقیحانه توهین آمیز است، تلاش برای سرقت اقتدار اخلاقی که در روز روشن انجام می شود. و این جدید نیست. حداقل یک دهه است که اتفاق می افتد و نویسندگان و محققان مدت هاست در مورد آن می نویسند. آنچه برای من قابل توجه است این نیست که این اتفاق افتاده است، بلکه قوام و ماندگاری تقلب است.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances