نظر بایدن برای سال چیزی مطمئن نیست. هریس؟ حتی ویتمر؟

بسیاری از دموکرات‌های برجسته از بایدن خواستند تا در سال 2020 با ویتمر نامزد شود – به همین دلیل آنها احساس می‌کردند که کشش او می‌تواند قوی باشد. دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم با تجربه بیشتر ضعیف شده است. و مسلماً درست است نوع از تجربه جدایی فرمانداران از واشنگتن – و بدبینی رای دهندگان در مورد آن – آسان تر از سیاستمدارانی است که سال ها در پایتخت کار می کنند. هیچ شکی وجود نخواهد داشت مقداری فرماندار در هر ترکیب پس از بایدن. من دیگری را با پتانسیل بیشتر از ویتمر نمی بینم. سلرز گفت: “گرچ بزرگ بسیار مهیب خواهد بود.”

نیکول همر، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه واندربیلت و نویسنده کتاب اخیراً منتشر شده با عنوان «پارتیزان: انقلابیون محافظه کار که سیاست آمریکا را در دهه 1900 بازسازی کردند»، خاطرنشان کرد که ویتمر «توسط راست افراطی هدف قرار گرفته است، بنابراین در روایت می گنجد. خطرات برای دموکراسی.” همر ادامه داد: «روی کاغذ بسیار منطقی است. من فقط نمی دانم که آیا او از نظر رسانه ملی چنین ضربه ای دارد یا خیر.

در واقع، ویتمر، 51 ساله، زمان زیادی را در کانون توجه ملی سپری نکرده است، بنابراین مشخص نیست که او در یک صحنه بزرگتر چقدر فرمانده خواهد بود. در مناظره اخیر علیه رقیب جمهوریخواه خود برای فرمانداری، تودور دیکسون، او محکم اما غیرقابل تماشا بود.

امی کلوبوچار

الیزابت وارن

روی کوپر

شرود براون

جی بی پریتزکر

رو خانا

امی کلوبوچار در انتخابات مقدماتی 2020 بسیار بیشتر از هریس دوام آورد و هر هفته که می گذشت، سناتور مینه سوتا که اکنون 62 ساله است، پیام و صدای خود را تقویت می کرد. او می تواند از آنجا بسازد. و حداقل در مینه سوتا، او توانایی جلب حمایت مترقیان دموکرات و میانه روها را به طور یکسان نشان داده است.

اما او مطمئناً یک عزیز مترقی نیست، و همانطور که یک حوزه دموکرات در سال 2024 تقریباً به طور قطع فرمانداری در پیش‌زمینه خواهد داشت، در آنجا نیز یک حزب مترقی خواهد داشت. اگر سندرز نامزد نمی شود، می کند الیزابت وارن – چه کسی در 73 سالگی، هشت سال از او کوچکتر است – پرچمدار آنها شد؟ او بدون شک از کمپین 2020 خود درس گرفته است، که پس از یک موج اولیه شروع شد اما نشان داد که او نه تنها کاملاً آماده است، بلکه در بحث ها و بیخ و بن پویا است.

به استانداران اشاره کردم. روی کوپردموکرات در راس کارولینای شمالی، دو بار در سال‌ها (2016، 2020) زمانی که ترامپ در کارولینای شمالی پیروز شد و زمانی که جمهوری‌خواهان کارولینای شمالی در رقابت‌های شدید سنا نیز پیروز شدند، انتخاب شده است.

یعنی حداقل مقداری وعده جذابیت متقاطع در زمان های سخت و سمی حزبی. کوپر، 65 ساله، می تواند یک فرد مقوی باشد – مهربان، معقول، بدون اینکه بوی ایدئولوگ در او باشد. ممکن است تعصب داشته باشم؛ او فرماندار من است، و من فکر می کنم او کار تحسین برانگیز و متعادلی را انجام داده است که به طور متناوب با جمهوری خواهانی که کنترل هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی را کنترل می کنند، کار کرده است. او ویژگی های شایستگی و عمل گرایی را می ستاید و الگو می گیرد. بعلاوه، دوران فعلی او به عنوان رئیس انجمن فرمانداران دموکرات به این معنی است که او ارتباطاتی فراتر از ایالت خود ایجاد کرده یا تقویت کرده است، با جمع‌آوری IOU “یک موضوع کاریزمایی وجود دارد”، یکی از افراد داخلی دموکرات که دیگران را تکرار می‌کند، به من اعتماد کرده است. اما، او اضافه کرد، “من فکر می کنم نام او منتشر خواهد شد، و او یک نامزد جالب خواهد بود.”

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما