نظر | آیا دولت ایالات متحده می خواهد شما به یوفوها اعتقاد داشته باشید؟

در UFO arcana، یکی از چهره هایی که ادعا می کند اطلاعات یک افشاگر از برنامه مخفی ایالات متحده برای مهندسی معکوس فناوری بیگانگان بازیابی شده، مردی به نام باب لازار است.

لازار داستان را اینگونه تعریف کرده است: او به عنوان یک فیزیکدان که در MIT و Caltech تحصیل کرده است، در دهه 1980 توسط نیروی دریایی ایالات متحده استخدام شد تا به عنوان تکنسین در “S-4” یکی از شرکت های تابعه منطقه 51 کار کند. این مرکز شامل 9 بشقاب پرنده بازیابی شده است. علاوه بر این، لازار ادعا کرده است که اجلاس‌های بیگانه و اطلاعاتی در مورد تماس انسان با منظومه ستاره‌ای زتا رتیکولی دیده است.

چیزهای مهم، این – با این تفاوت که لازار در واقع یک فیزیکدان نیست، او هرگز توسط نیروی دریایی استخدام نشد، او از MIT یا Caltech فارغ التحصیل نشد، و تنها ارتباط احتمالی او با تاسیسات نظامی یک دوره کوتاه در یک شرکت پیمانکاری مرتبط است. با لوس آلاموس

بنابراین برای اینکه داستان او را باور کنید، باید باور کنید که به محض اینکه او سوت‌زن شد، مردان سیاه‌پوش به طور جادویی تمام شواهد رزومه او را پاک کردند. از طرف دیگر، می‌توانید فرض کنید که لازار یک هنرمند بونکوم تمام آمریکایی است – این تصور که حرفه بعدی او به عنوان فروشنده مواد شیمیایی که اغلب با قانون مشکل دارد، نمی‌تواند از بین برود.

داستان Lazar پس زمینه ای مفید برای آخرین دور ادعاها در مورد برنامه های مخفی ایالات متحده مربوط به فناوری بیگانگان است که به تازگی در وب سایت فناوری The Debrief ظاهر شده است. مفید است، اول، به دلیل آشنایی – یک بار دیگر ما یک افشاگری داریم که ادعا می کند اطلاعات طولانی مدت در زمینه صنایع دستی دیگر پنهان شده است.

اما مفید است، همچنین، به دلیل تفاوت. افشاگر احتمالی در این مورد، دیوید گروش، اعتبارنامه های تقلبی را تبلیغ نمی کند. او یک متخصص سابق امنیت ملی است که از سال 2019 تا 22 به گروه ویژه پدیده های هوایی ناشناس تازه ایجاد شده (که اخیراً به عنوان دفتر حل ناهنجاری همه دامنه راه اندازی مجدد شد) منصوب شد. به نظر می رسد که این واگذاری مبنای ادعاهای او باشد. او در تهیه این گزارش از طریق کانال های عادی امنیت ملی عمل می کند. و او چهره های دیگری با سابقه دولتی دارد که از او حمایت می کنند.

این بدان معنا نیست که شما باید او را باور کنید. دیدگاه کلی من این است که به نظر می رسد پدیده مواجهه با بشقاب پرنده ها در تداوم تجربیات فراطبیعی گزارش شده در گذشته طولانی ماقبل مدرن – به خصوص ربوده شدن در قلمرو پریان – است. به این ترتیب، این تجربیات به احتمال زیاد شواهدی از نوعی ناخودآگاه عجیب یونگ یا قلمروهای ماوراء طبیعی واقعی ارائه می دهند تا اینکه شامل بازدیدکنندگان بین سیاره ای از زتا رتیکولی باشد.

در همین حال، امکان مخفی شدن فضاپیمای واقعی در آشیانه های دولت ایالات متحده، دو غیرمحتمل به ظاهر بسیار زیاد را در هم جمع می کند. اول، آن گونه‌های غیرانسانی از اقیانوس‌های فضا عبور می‌کنند یا با استفاده از فناوری غیرقابل درک از موانع بین‌بعدی جهش می‌کنند و در عین حال به نوعی سقوط می‌کنند و سوغاتی‌هایی را پشت سر می‌گذارند. دوم، اینکه دولت‌های بشری برای نسل‌ها در حال جمع‌آوری شواهد بوده‌اند، بدون اینکه حقیقت هرگز توسط دونالد ترامپ درز یا فاش نشده باشد.

اما صرفاً وجود این افشاگر گواه تغییری شگفت انگیز در گفتمان عمومی بشقاب پرنده است. ممکن است فضاپیمای بیگانه وجود نداشته باشد، اما اکنون به وضوح یک جناح در مجموعه امنیت ملی وجود دارد که می خواهد آمریکایی ها فکر کنند ممکن است فضاپیمای بیگانه وجود داشته باشد تا به این داستان ها به جای رد کردن اعتبار بدهد.

شواهد این تغییر شامل تمایل تازه کشف شده ارتش برای افشای برخوردهای جوی عجیب است. این شامل ایجاد کارگروهی است که گروش به آن منصوب شده بود. این شامل رفتارهای عجیب و غریب دولت، مخفیانه به شیوه ای جلب توجه، در مورد سرنگونی نظامی بالون هایی است که احتمالاً در اوایل امسال بودند.

همچنین شامل نمونه‌های دیگری از چهره‌های معتبر مانند گری نولان، استاد آسیب‌شناسی استنفورد است که ادعا می‌کند شواهدی مبنی بر تماس فرازمینی به آنها داده شده است. و شامل مجموعه ای از داستان های عجیب و غریب است که به نویسندگانی که مایل به فعالیت در منطقه علمی عجیب هستند داده می شود.

من دریافت کننده شخصی نکات و نکات نیستم – اگرچه DM های من در صورت داشتن آنها باز هستند – و هیچ نظریه قطعی در مورد اینکه چرا این فشار اتفاق می افتد ندارم. شاید به این دلیل است که واقعاً چیزی وجود دارد و ما در حال آماده شدن برای افشای بزرگ هستیم. یا شاید مقدار بودجه پنتاگون که هری رید برای مطالعه ماوراء الطبیعه در سال 2007 مهندسی کرد، به گروهی از علاقه مندان به بشقاب پرنده اجازه داد تا به تشکیلات دفاعی نفوذ کنند. یا شاید همیشه یک شبکه Deep State متشکل از مؤمنان دانش غیبی وجود داشته باشد – به آزمایشات جنگ سرد در تحقیقات روانی فکر کنید – و آنها اخیراً در رسانه‌ها باهوش‌تر شده‌اند.

یا شاید این تلاشی بدبینانه برای استفاده از پدیده های غیرقابل توضیح به عنوان بهانه ای برای کمک مالی نظامی غاز باشد. یا شاید این یک عملیات روانی برای بی اعتبار کردن منتقدان دولت امنیت ملی باشد – برای مثال، بد جلوه دادن تاکر کارلسون با متقاعد کردن او به اعتقاد به موجودات فضایی و سپس بی اعتبار کردن.

بیگانگان واقعی جالب تر از دپ استیت یا عملیات روانی خواهند بود. اما همه این سناریوها داستان های بسیار عجیبی درباره نحوه عملکرد دولت ما ایجاد می کنند.

بنابراین، حتی اگر فکر نمی‌کنید که بیگانگان در آنجا حضور دارند، باید ضربات بشقاب پرنده را دنبال کنید – زیرا حقیقت ممکن است به اندازه کافی عجیب باشد.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان