منچسترسیتی 7-0 لایپزیگ: با هلند در هفته آسمان

کد خبر: 1895824 |
24 مارس 1401 در 01:22 |
28.9 هزار بازدید |

33
نقطه نظر

منچسترسیتی در دور دوم مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 7 بر صفر لایپزیگ را شکست داد و به دور بعد صعود کرد.

منچسترسیتی 7-0 لایپزیگ: هفته در آسمان با هلند

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان پپ گواردیولا که به تساوی 1-1 مقابل رقیب آلمانی قناعت کرده بودند، در دیدار امشب با درخشش آرلینگ هلند و 5 گل موفق شدند حریف را شکست داده و به جدول رده بندی صعود کنند. یک چهارم نهایی. نهایی شود.
سیتی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 3 دقیقه از بازی گذشته بود که کوین دبروینیا آن را ارسال کرد، این الکای گوندوگان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.
گل همچنان پیش افتاد و در دقیقه 11 این هلند بود که صاحب موقعیت شد اما یانیس بلاسویچ ضربه او را مهار کرد.
کمپین فشار توری ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 20 مالک این تیم یک بار جریمه شد. روی ارسال به محوطه جریمه لایپزیش توپ با سر رودری برخورد کرد و به دست بنجامین هنریکس برخورد کرد و پس از کمک گرفتن از VAR داور نقطه پنالتی را اعلام کرد. هلند پشت ضربه قرار گرفت و با وجود تشخیص درست، بلاسویچ توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

1832397
تنها دو دقیقه بعد، هالند خود و تیمش را به ثمر رساند. کوین دی بروین که پشت محوطه جریمه حریف توپ را در اختیار داشت، ضربه ای دیدنی زد که به تیر دروازه برخورد کرد اما هالند توانست با ضربه سر توپ برگشتی را به گل تبدیل کند.

1832401
برتری سیتی پس از این گل نیز ادامه داشت و در دقیقه 31 دیگر چیزی نبود که هلندی ها سومین گل خود را در این دیدار به ثمر برسانند اما یک ضربه دیدنی با واکنشی خوب بلاسوویچ را به بیرون فرستاد.
کارزار تور در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت تا اینکه در دقیقه دوم وقت تلف شده نیمه اول، هلند هت تریک کرد. این ضربه کرنر بود که روبن دیاز با سر زد و در حالی که توپ روی خط دروازه بود، هلند از مسیر خارج شد و توپ را وارد دروازه کرد تا نیمه اول با نتیجه 3-0 به پایان برسد.

1832402

شهري ها نيمه دوم را بهتر آغاز كردند و در دقيقه 49 گل چهارم را به ثمر رساندند. پاس جک گریلیش بود که گوندوگان پشت محوطه جریمه قرار گرفت و با یک ضربه توپ زمینی را به گوشه دروازه فرستاد.

1832403
این گل از فشار مبارزات کم نکرد و این تیم دو بار دیگر از طریق هلند در دقایق 53 و 57 به گل رسید.
ابتدا کرنر به دی بروین رسید و توپ در یک راند به هلند رسید. ضربه اول توسط بلاسویچ دفع شد اما او توانست توپ را به گل چهارم برگرداند.

1832404
چهار دقیقه بعد دوباره روی یک ضربه کرنر توپ با دخالت آکانجی به سمت دروازه رفت که بلاسویچ توپ را مهار کرد و بار دیگر هالند در ریباند توانست دروازه را باز کند و اختلاف را به 6 گل برساند.
سپس با خروج هلند از زمین، از شدت حملات توری کمی کاسته شد و بازیکنان توری که نیازی به گل های بیشتری نداشتند، سعی در کنترل بازی داشتند.
بازی به همین منوال ادامه داشت تا اینکه در وقت های اضافه این دی بروین بود که گل هفتم تیمش را به ثمر رساند. پاس ریاض محرز پشت محوطه جریمه بود و با ضربه ای دیدنی دروازه حریف را با نتیجه 7 بر صفر به سود حریف باز کرد.

1832405

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان