مراقبت از آسایشگاه چگونه کار می کند؟

پرستاران ارائه دهندگان آسایشگاه هستند که بیشتر به آنها مراجعه می کنند. قرار ملاقات ها ممکن است هر روز برنامه ریزی شود، اما معمولاً یک یا دو بار در هفته انجام می شود. پرستار علائم حیاتی را بررسی می کند، علائم را می پرسد و در مورد نیاز به هرگونه تغییر در دارو با پزشک ناظر مشورت می کند. پرستار همچنین به مراقبان در مورد نحوه تجویز داروها یا نحوه کمک به مراقبت شخصی از بیمار، مانند حمام کردن، آموزش می دهد.

تیم های آسایشگاه حمایت عاطفی و لجستیکی حیاتی را نیز ارائه می کنند. مددکاران اجتماعی ممکن است در تنظیم وصیت نامه، وکالت نامه یا ترتیبات تشییع جنازه کمک کنند. ارائه دهندگان مراقبت معنوی – مذهبی یا غیر مذهبی – می توانند به فرد کمک کنند تا از طریق دعا یا تسهیل گفتگو با عزیزان خود با پایان زندگی کنار بیاید.

با وجود تمام مزایا و خدماتی که از طریق آسایشگاه ارائه می شود، کمک حضوری شبانه روزی ارائه نمی کند. اگر فردی در خانه تحت درمانگاه است، “این خانواده یا دوستان بیمار هستند که اغلب به او مراقبت می کنند.” وهری گفت. (در تسهیلات زندگی کمکی، کارکنان مراقبت را انجام خواهند داد.)

دکتر دکتر به دلیل این واقعیت، آسایشگاه تقریبا هرگز سطح حمایتی را که خانواده ها انتظار دارند ارائه نمی کند. کازارت گفت. “این چیزی مخالف آسایشگاه نیست. درست زمانی که شما سعی می کنید از کسی که در خانه در حال مرگ است مراقبت کنید، به تمام کمکی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید.”

اگر نیازهای فردی فراتر از آن چیزی است که می توان در خانه مدیریت کرد، بسیاری از آژانس های آسایشگاه دارای امکانات بستری هستند یا با یک بیمارستان یا خانه سالمندان کار می کنند. اما این اقامت‌های بستری برای نگرانی‌های موقت و حاد در نظر گرفته شده است، مانند اینکه آیا دارو باید به صورت داخل وریدی تجویز شود، و بیمه اغلب آنها را بیش از یک هفته پوشش نمی‌دهد.

برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند، یا اگر دریافت مراقبت از خانواده گزینه ای نیست، ممکن است نیاز به استخدام یک مراقب خانگی یا نقل مکان به خانه سالمندان باشد. متأسفانه، این گزینه ها می توانند گران باشند و معمولاً تحت پوشش بیمه نیستند. کارشناسان می گویند این بزرگترین چالش در مورد مراقبت از آسایشگاه است.

هنگامی که یک عزیز در خانه تحت مراقبت قرار می گیرد، “بخش زیبا” آسایشگاه این است که از نظر تدارکاتی، واقعاً نیازی به آمادگی ندارد. زاپاتا گفت. افرادی که لوازم پزشکی را تحویل می دهند، مبلمان شما را به گونه ای تنظیم می کنند که تخت بیمارستان باشد. مددکار اجتماعی کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که دستورالعمل های قبلی رعایت شده است.

در عوض، او گفت، آمادگی لازم “اعتراف به این است که کسی به پایان زندگی خود نزدیک می شود” و تصمیم گیری در مورد اینکه چگونه از آن زمان بهترین استفاده را ببرد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما