لینک خارجی چیست و چه کاربردی در سئو سایت دارد؟

گوگل وبمستر تولز -که یکی از قدرتمندترین ابزارها برای بررسی و ارزیابی وب‌سایت ها در نتایج جستجوی گوگل است- در سرچ کنسول خود لینک‌های خروجی و بیشترین صفحات ارجاع شده را نشان می‌دهد. بینگ وبمستر تولز از شرکت مایکروسافت نیز در قسمت بک لینک‌ها به شما لیستی از سایت‌های ارجاع دهنده و صفحات مورد ارجاع و متن‌های استفاده شده را نمایش می‌دهد. ارتباط با سایر منابع معتبر در وب می تواند به شما کمک کند که بک لینک از آنها دریافت کنید و این می تواند یک محیط ارتباط طبیعی ایجاد کند. این یکی از بهترین تکنیک ها برای تقویت رتبه شما در SERP های مختلف (صفحات نتایج موتور جستجو) است.

در لینکدین می توانید علاوه بر گذاشتن پست در تایم لاین خود به انتشار مقالات طولانی نیز بپردازید و به راحتی می توانید به سایت و مقالات خود لینک دهید. شبکه گوگل پلاس نیز به زودی توسط گوگل به طور کامل خاموش می شود و دیگر تاثیر خاصی در سئو سایت نخواهد داشت پس می توانید تمرکز خود را روی 5 شبکه اجتماعی نام برده شده قرار دهید. اینکه مثلا چه زمانی اقدام به رپورتاژ آگهی کنیم، از چه کلمات و صفحاتی استفاده کنیم، در کجا نشر بدهیم، چگونه بنویسیم، همه از مسائلی است که با توجه به کسب و کارتان باید دقت ویژه ای به آن ها کنید.

در این مطلب، ما جنبه‌های سئو خارجی را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا با تکنیک‌های اصلی  آن بیشتر آشنا شوید. افراد زیادی تصور می کنند که محتوا تنها بخشی از سئو داخلی بوده و در داخل سایت قرار می گیرد. این در حالی است که بازاریابی محتوایی یکی از روش های خوب برای کسب بک لینک و افزایش کیفیت سئو خارجی سایت است. زمانی که محتوای شما کیفیت بالایی داشته باشد در سایت های مختلف باز نشر شده و یا به آن به عنوان یک منبع لینک داده می شود. تمامی این موارد به سایت و محتوای شما اعتبار بخشیده و کیفیت سئو آن را افزایش می دهند. در نتیجه، وب مسترها به منظور بهبود رتبه‌های خود، شروع به تمرکز شدید در ایجاد لینک‌های خارجی به سایت‌های خود کردند.

۵. ایجاد وبلاگ

لینک سازی خارجی شامل دسترسی به وب‌سایت‌های دیگر و درخواست از آن‌ها برای لینک سازی به محتوا یا وب‌سایت شما است. این کار را می‌توان از طریق روش‌های مختلفی مانند وبلاگ نویسی مهمان، رپورتاژ آگهی و لینک سازی منابع انجام داد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که همه لینک‌های خارجی ارزش یکسانی ندارند.

  • این روزها شبکه های اجتماعی تبدیل به بخش ثابتی از زندگی تکثر افراد شده و به طور روزانه از آن  استفاده می کنند.
  • با این کار می توانید پیوند های خود را بهبود دهید و کماکان اعتبار دامنه خود را افزایش دهید.
  • استفاده از کلمات کلیدی مناسب و تنوع انکر تکست به بهبود ساختار لینکسازی خارجی و سئو خارجی وبسایت شما کمک می کند.
  • هنگامی که وب‌سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما لینک می‌دهند، این کار به موتورهای جستجو نشان می‌دهد که وب‌سایت شما یک منبع معتبر و ارزشمند است.
  • موتورهای جستجو غالبا فهرست سایت‌های سوشال بوک‌مارکینگ را در صفحه نتایج نشان می‌دهند.

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را گسترش دهید و برای افزایش درآمد و سود خود تلاش می‌کنید، فرقی ندارد که سایت شما از چه نوعی باشد. برای سئوی سایت فروشگاهی، پزشکی، شرکتی و… اصول و عناصر را به‌صورت صحیح انجام دهید. درصورت نیاز می‌توانید به صفحۀ مشاورۀ سئوی نبض مارکتینگ مراجعه کنید. زمانی که سایت شما بیش از پیش در صفحات نتایج گوگل نشان داده شود، تعداد کلیک‌های وب سایت شما افزایش می‌یابد و همین مورد سبب افزایش ترافیک سایت خواهد شد.

در این صفحه ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که لینک سازی چیست و سپس به تمام ابعاد مربوط به لینک سازی خواهیم پرداخت. دوره لینک سازی پیشرفته واقعا نگاه شما را به لینک سازی تغییر می دهد. یعنی چی کورکورانه؟؟؟ خب بزارید چند نکته از دوره را باهم ببینیم که در هیچ دوره ای از این نکات صحبت نمی شود. محمد نصیری(مدرس) در هر جلسه نکات و مفاهیم را به صورت کاملا عملی مطرح می کند و استراتژی های مورد نیاز هر کسب و کار با دلیل و منطق در دوره گفته شده است. او حالا جوانی 24 ساله است که به سمت درک مفاهیم و تشخیص لینک های مصنوعی و…

بنابراین اگر میزان لینک شما در صفحه محتوا های شما کمتر از ان چیزی است که تصور می کردید ، احتمالا محتوای بهتری ارائه نکرده اید. علاوه بر مواردی که ذکر کردیم ، چنیدن و چند صد راه های دیگر ایجاد پیوند برای وبسایتمان وجود دارد. اما آنچه که اهمیت دارد این است که بتوانید بازدهی لینک سازی هایی که انجام داده اید را بسنجید. با این کار می توانید پیوند های خود را بهبود دهید و کماکان اعتبار دامنه خود را افزایش دهید. با این وجود، هنوز هم یکی از ابزارهای خوب و ارزان قیمت برای معرفی کسب‌وکارتان هستند.

این امر منجر به ظهور تکنیک‌های مختلف ساخت لینک با کمک سئو کلاه سیاه، مانند مزارع لینک و دایرکتوری‌های اسپم که هدف آن فریب دادن PageRank بود، منجر شد. همچنین توجه به این نکته ضروری است که ایجاد محتوای باکیفیت باعث می‌شود که مردم بخواهند مطالب شما را در سایت‌ خود و شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر منتشر کنند و به شما لینک بدهند. همان طور که تا الان متوجه شدید این موضوع برای موتورهای جستجو گوگل ارزش زیادی دارد.

مزایای لینک سازی خارجی چیست؟

با توجه به موارد بالا، باید از لینک‌ها به شکل طبیعی استفاده کنید و همچنین ارتباط برقرار کردن با بلاگ‌های دیگر اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، باید از تکرارهای بی‌مورد و لینک سازی خارجی غیر کاربردی اجتناب کنید. لینک‌ها (هم از وب‌سایت‌های دیگر و هم وب‌سایت خودتان) برای سئو مهم هستند زیرا تجربه نشان داده است بین کیفیت و کمیت لینک‌های دریافتی یک صفحه و رتبه آن در نتایج جستجو رابطه روشنی وجود دارد. همیشه این نکته را باید توجه کنید که رقبا هیچگاه عقب نمی کشند و در جنگ رسیدن به کلمات کلیدی با جستجوی بالا، رقابت شدیدی دارند.

بهتر است در سایت هایی که دامین اتوریتی بالایی دارند لینک بگیریم، اما باز هم گرفتن لینک از سایت های با دامین اتوریتی پایین و متوسط به شرطی که اسپم نباشند، توصیه میشود. اما یک نکته ای که این جا حائز اهمیت است، این است که در لینک سازی در سایت هایی با دامین اتوریتی پایین کم باشند و زیاد روی آن ها کار نکنیم. به طور کلی اینکه تعداد دامنه های مرتبطی که به شما ارجاع می دهند روند صعودی داشته باشد خوب است. این بدان معنی
است که در طول زمان وب سایت های بیشتری به شما متصل خواهند شد. در واقع در مطالعه ای که برایان انجام داد تعداد حوزه های اشاره منحصربفرد قوی ترین همبستگی در کل مطالعه بود. وب سایت هایی که دارای حوزه ارجاع بیشتری بودند رتبه های بالاتری داشتند.

استراتژی لینک سازی خارجی، یک برنامه حاصل از تحلیل های مختلف است که در آن چگونگی لینک سازی خارجی مبتنی بر اهداف کسب و کار و شرایط آن مشخص می شود. در این برنامه جزییات مواردی همچون چه زمانی بهترین زمان لینک سازی خارجی است، چه روشی برای ساخت لینک خارجی خوب است، چگونه لینک خارجی بسازیم، کجا لینک خارجی بسازیم و… برخی از محتواهای کسب و کار شما برای کسب رتبه های بالا در صفحه نتایج به 3 تا 6 ماه ممکن است زمان لازم داشته باشند.

به همان اندازه که وبلاگ شما اطلاعات زیادی را ارائه می‌دهد، مطمئناً برخی از مسائل وجود دارد که ممکن است مربوط به محتوای شما باشد اما دقیقاً تخصص کسب و کار شما نیست. در چنین مواردی، اگر ایجاد رابطه اعتماد با مخاطبان برای شما مهم است، باید به وبسایت‌های دیگری که در آن موضوع متخصص هستند، لینک خارجی دهید و لینک سازی خارجی انجام دهید. یکی دیگر از مراحل مهم پس از ساختن بک لینک‌ها براساس تمام موارد ذکر شده، بررسی کیفیت و درستی عملکرد این‌ لینک‌ها در جایگاه مناسب خود است. در واقع از انجایی که ممکن است بک لینک‌ها گاهی با مشکل روبه‌رو شوند، لازم است تا بر روی آن‌ها بررسی نیز صورت گیرد.

اگر سایت شما در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند، نباید در سایت‌هایی که درباره آموزش مطالب درسی مطلب تولید می‌کنند از شما نامی برده شود. شما باید به دنبال پربازدیدترین و پرترافیک‌ترین سایت در حوزه تخصصی فعالیتتان باشید. البته سایت‌هایی وجود دارند که حالت دایره المعارف دارند و موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهند؛ اما اگر قصد دارید این گونه سایت‌ها را انتخاب کرده و از آن‌ها استفاده کنید، بهتر است از بالا بودن امتیازشان مطمئن باشید.

این لینک ها به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد در یک زمینه خاص مورد تایید می باشد. لینک سازی اسپم یعنی دریافت لینک با کیفیت کم از دیگر سایت ها که ممکن
است آن ها قبلا توسط گوگل جریمه شده باشند. پس خیلی مهم است که به مساله دقت کنید و از هرسایتی اقدام به
گرفتن بک لینک نکنید. ساده ترین و طبیعی ترین راه برای بدست آوردن لینک دهنده ، ایجاد محتوای عالی است که می تواند به پرس و جو کاربر پاسخ دهد. در این دوره با کمترین هزینه و با کمک مدرسی با اخلاق و پرانرژی بهترین ایده‌ها را دریافت می‌کنیم و به موفقیتمان در مسیر لینک سازی خارجی بسیار امیدوار می‌شویم.

همچنین، فروم ها به شما این اجازه را می دهند تا با افراد مختلف در حوزه های گوناگون ارتباط گرفته و با ارائه اطلاعات در مورد سایت خود، آن ها را به سمت وارد شدن به آن تشویق کنید. بهترین کار این است که خود به طور طبیعی برای سایت بک لینک بسازید، اما اگر دانش کافی و یا وقت آن را ندارید، بک لینک های خود را به سایت های معتبر، مانند ویکی دمی، بسپارید. لینک های NoFollow بر عکس لینک های DoFollow عمل کرده و به ربات های گوگل اجازه نمی دهند که این لینک ها را دنبال کنند. با این وجود، از اهمیت بالایی برخوردار هستند، چرا که این لینک ها توسط گوگل کراول شده و برند منشن (Brand Mentioning) نیز برای سایت شما انجام می دهند. یکی از مواردی که امروزه بسیاری از وب سایت ها و کسب و کار ها از آن استفاده می کنند و محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد، مطالب ویروسی است. مثلا در اینستاگرام می گویند با تگ کردن دوسانتان زیر این پست جایزه بگیرید.

با این حساب، دیگر به رگبار بستن لندینگ های سایت با بک لینک های مختلف دردی از شما دوا نمی کند. در عوض باید به سراغ استراتژی های لینک سازی جدید و پیچیده تری برویم یعنی هرچه می توانیم داستان لینک سازی را طبیعی تر جلوه دهیم برنده بازی هستیم. سفارش بک لینک به زودی مقاله ای جامع با عنوان لینک سازی خارجی برای لوکال سئو را منتشر خواهیم کرد تا کامل تر به این موارد بپردازیم. لینک گرفتن از وبلاگ می تواند با ارزش تلقی شود به شرطی که به گونه ای رفتار کنید که گوگل متوجه مصنوعی بودن آن نشود.

اما قبل زیاده روی کردن در لینک سازی آن هم در سایت های خارجی زیاد به نفع شما نخواهد بود. امروز قصد دارم یکی از مهمترین ابزار هایی که شما همیشه برای سئو سایتتون بهش نیاز دارید رو معرفی کنم. در بین شبکه های اجتماعی گفته شده به لینکدین توجه بیشتری داشته باشید.

بسیاری از سایت ها در کنار سایت اصلی خود دارای وبلاگ هایی هم هستند. شما نیز می توانید در کنار سایت خود، وبلاگ داشته باشید و به تولید محتواهای مختلفی متناسب با کسب و کار خود بپردازید. اگر بخواهیم به صورت غیر تخصصی بیان کنیم، اگر سایتی به وب سایت شما لینک دهد این لینک به عنوان لینک خارجی در نظر گرفته می شود.

همچنین با تبلیغ رویداد، مشارکت اجتماعی شما نیز بیشتر می‌شود و افراد بسیاری ممکن است لینک سایتتان را برای یکدیگر بفرستند. اگر شما یک کسب‌وکار با بازار محلی دارید، سئو محلی همان چیزی است که باید انجام دهید. در سئو محلی، مخاطبان هدف‌تان کاربران نزدیکِ دفتر یا فروشگا‌ه‌تان هستند.

بهتر است با تحقیق و انتخاب دقیق، بک لینک های ارزشمند را با توجه به موضوع سایت خود انتخاب کنید. البته امروزه بهترین روش لینک سازی از نظر گوگل، تولید محتوای ارگانیگ
است. هر چه محتوای شما ارگانیک تر باشد و بتواند نیازهای کاربران را رفع نماید، آن
ها مطالب را در شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک گذاشته و از این رو ترافیک بیشتری
می توانید دریافت کنید. لینک سازی تکنیکی است که گوگل از آن برای اندازه گیری رتبه صفحات وب
استفاده می کند، البته این یکی از معیارهای گوگل می باشد. گوگل براساس قدرت و
جایگاه صفحاتی که به محتوای صفحات سایت شما لینک داده، امتیازی را برای آن صفحه در
نظر می گیرد. لینک سازی یا همان لینک بیلدینگ به فرآیند ایجاد لینک خارجی به سایت
شما یا لینک داخلی بین صفحات سایت تا کاربران را به مکان های دیگر هدایت کند.

هر کدام از این شبکه های اجتماعی عمومی کاربردهای خاص خودشان را دارند به عنوان نمونه برخی برای فضایی برای اشتراک گذاری مطالب علمی هستند، برخی برای ارتباط کسب و کار ها با یکدیگر هستند. به صورت کلی برای آموزش سئو، هیچ منبع رسمی در دنیا وجود ندارد و تمامی سایت های آموزش دهنده سئو، تجربه های خود و کاربرانشان را در اختیار عموم قرار میدهند. همانطور که قبلا گفتیم سئو سایت به بیش از 200 فاکتور بستگی دارد و هیچ منبع رسمی برای دسته بندی این 200 مورد وجود ندارد. از همین رو هر سایت و با توجه به تجربیات خود این فاکتور ها را در بخش های مختلف سئو مثل سئو داخلی یا خارجی دسته بندی میکند. شاید نه مثل قبل اما هنوز لینک بیلدینگ در رتبه بندی های وب سایت ها نزد گوگل اهمیت دارد.

  • سئو خارجی به طور کامل در خارج از سایت شما اتفاق می افتد اما به طور مستقیم بر روی سئو سایت و رتبه آن تاثیر می گذارد.
  • مراقبت از بک لینک یکی از مهم‌ترین کارهایی است که پس از ساختن بک لینک لازم است تا به آن توجه ویژه‌ای را داشته باشید.
  • بدون شک تا‌به‌حال در مورد لینک‌سازی داخلی و خارجی و اهمیت آن در سئو فراوان شنیده‌اید؛ اما شاید ندانید که انکرتکست‌ها می‌توانند روی…
  • یکی از بهترین ابزارهای موجود برای به دست آوردن نمایی متناسب از پروفایل بک لینک ها Ahrefs است.

ضمن اینکه می‌تواند بر روی سایت شما تاثیرات منفی خود را داشته باشد و شرایط را برای رشد سایت شما سخت کند. از همین رو بهتر است تا با داشتن تخصص بالا به سمت لینک سازی مصنوعی بروید. همین موضوع باعث محبوبیت لینک های خارجی شده است که می تواند نتایج خوبی را برای موتورهای جستجو به همراه داشته باشد. موتورهای جستجوگر از معیارهای بسیاری برای تعیین ارزش لینک های خارجی استفاده می کنند.

سایت های مختلفی وجود دارد که مرتبط با کسب و کار شما است و شما می توانید به صورت رایگان در آن ها به معرفی محصولات، خدمات، مقالات و… کسب و کارتان بپردازید و به عنوان مهمان پست هایی را به اشتراک بگذارید. بیشتر متخصصان سئو معتقدند که به دست آوردن لینک های خارجی مهم ترین هدف و عامل برای به دست آوردن رنکینگ بالا در موتورهای جستجوگر است. امروزه موتورهای جستجوگر از معیارهای بسیاری برای تعیین ارزش لینک خارجی استفاده می کنند. این لینک های خارجی یا بک لینک ها از نظر حجم، کیفیت و ارتباط با توجه به اینکه چگونه از رتبه بندی صفحه شما پشتیبانی می کنند، اندازه گیری می شوند. همچنین یک لینک خروجی هم، یک پیوند خارجی می باشد زیرا از دامنه شما در خارج به دامنه دیگری اشاره می کند. اما نکته‌ای که اکثر افراد از آن غافل هستند، لینک‌های داخلی یک وبسایت است.

این مورد یکی از سخت ترین معیارها برای دستکاری غیرطبیعی در رتبه های نتایج جستجو است. بنابراین، یکی از بهترین روش ها برای موتورهای جستجو جهت تعیین ارزش و افزایش رتبه سایت به شمار می آید. سئو خارجی به عنوان یک استراتژی کلیدی برای بهبود رتبه و اعتبار وب سایت ها در موتورهای جستجو می باشد. ارتباط با وبسایت ها ، لینکسازی خارجی معتبر و با کیفیت می تواند اعتبار وبسایت را افزایش دهد، رتبه بندی را بهبود بخشد و ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت کند. بنابراین در استراتژی های بازاریابی آنلاین به سئو خارجی به عنوان یک ابزار حیاتی نگاه کنید و آن را در ترکیب با سایر تکنیک ها برای دستیابی به موفقیت در دنیای دیجیتال در نظر بگیرید. استراتژی لینک سازی خارجی، یک برنامه بدست آمده از تحلیل های مختلف است که در آن چگونگی لینک سازی خارجی مبتنی بر اهداف کسب و کار و شرایط آن مشخص می شود.

مطالعات نشان داده است که سئو خارجی بیش از 50% در رتبه بندی سایت موثر است. تکنیک های سئو خارجی باعث بهبود رتبه سایت می شوند و با آوردن آن به صفحه های اول SERP، سایت را در دید کاربران قرار می دهند. با قرار گرفتن در رتبه های بالای صفحات نتایج جستجو، ترافیک ارگنیک سایت به طور خودکار افزایش می یابد.

این مورد به هنگام گشت و گذار نیز معیارهای مرتبط را نشان خواهد داد. معمولا چنین حالت هایی که کاربر از طرف دوستان و آشنایان به یک سایت دعوت می شود ، اعتماد بیشتری نیز خواهد کرد. با انجام این کار، علاوه بر شفافیت بیشتر اطلاعات ذکر شده، از اثبات شایعات (رویدادها و تحقیقاتی که آدرس منبع آن‌ها هرگز ذکر نشده‌است)، جلوگیری می‌کنید. چگونه پیج اینستاگرام سئو کنیم سوالی است که همه فعالان و بازاریابان در دیجیتال مارکتینگ در پی پاسخ آن‌ هستند….

اما چرا؟ زیرا گوگل و موتورهای جستجو معتقد هستند چیزی که دیگران دربارۀ سایت شما می‌گویند، مهم‌تر از چیزی است که شما دربارۀ خودتان می‌گویید. به طور کلی، لینک خارجی، لینکی است که به هر دامنه‌ای غیر از دامنۀ اصلی وب‌سایت لینک‌دهنده اشاره می‌کند. هرچقدر این لینک‌های دریافتی باکیفیت‌تر باشند، اعتبار و سئو سایت شما بهبود بیشتری می‌یابد. رپورتاژ آگهی یکی دیگر از روش هایی بسیار خوب است که شما می توانید از آن برای لینک سازی خارجی استفاده کنید. رپورتاژ آگهی به معنی ایجاد مطلبی با پرداخت هزینه در یکی سایت هایی است که معمولا در حوزه کاری شما است و معتبر است.

پس برای استفاده از این مزایا، به اصول و قواعد بیان شده دقت کافی را داشته باشید. در اولین قدم برای رسیدن به لینک سازی خارجی مناسب، لازم است تا با معنا و مفهوم اصلی آن آشنا شویم. در واقع داشتن اطلاعات درست از چیستی لینک سازی خارجی یک سایت می‎‌تواند در باقی مراحل لینک سازی کمک کننده باشد. اصول طبیعی یک سایت به این صورت است که ابتدا روی محتوا، سئو محتوا و کارهای سئو داخلی کار انجام شود. احتمالش خیلی کم است که در هفته اول یا دوم یکی از صفحات شما بیاد بالا و لینک اول یا دوم باشد.

اولین نوع و در عین حال بهترین نوع پیوندی که می توانید برای خودتان ایجاد کنید درخواست از مشتریان و شرکا است. از آن ها بخواهید در صورتی که وبلاگ دارند و یا از طریق شبکه های اجتماعی به شما لینک دهند. گوگل این نوع از لینک ها را بسیار دوست دارد زیرا طبیعی ترین لینک ها به شمار می آیند. توصیه ما به شما این است که ابتدا لینکسازی را فراموش کرده و تمام تلاش خود را برای ساخت یک وبسایت فوق العاده به کار بگیرید، محتوای سایت را به درستی ترویج دهید و بر کیفیت سایت خود برای کاربران تمرکز کنید. پس از آن به سراغ لینک سازی ها بروید و خواهید دید که سایر موارد، به درستی در جای خود قرار خواهند گرفت. با انتشار ویدیوهای کاربردی و مرتبط با حوزه خود در پلتفرم های ویدیویی، می توانید امتیازهای خوبی را به دست آورید.

محتوای منحصر به فرد، مفهومی و مخاطب محور، ارتباطات قوی تری با وبسایت های دیگر ایجاد می کند و این ارتباطات تاثیر بیشتری بر بهبود سئوی خارجی خواهند داشت. لینک های اسپم به صورت کلی شامل خرید بک لینک، دریافت لینک از سایت
های غیرمجاز و غیره است که منجربه جریمه گوگل سایت شما می شود. برای موتورهای جستجو (گوگل ، یاهو ، اکوسیا و غیره) که کل شبکه های اینترنتی را تشکیل می دهند ، می توان گفت که پیوندها خیابان ها ، جاده ها هستند که صفحات را به هم پیوند می دهند. از طریق این لینک ها و الگوریتم های مربوطه هر موتور جستجو است که صفحات به یکدیگر مربوط می شوند. وقتی تعداد پیوندهای معدود و کمتری در خارج از سایت وجود داشته باشد ، موتورهای جستجو ممکن است سایت شما را به عنوان منبع پایین تر در نظر بگیرند.

اگر بخواهید فقط از لینک های فالو استفاده کنید ، در این حالت بسیار مشکوک عمل کرده اید. زیرا بسیاری از وبسایت ها برای اینکه قصد اهدا کردن اعتبار به سایت ها را ندارند از لینک های نوفالو استفاده می کنند و سایت شما نباید استثنا باشد. به لینک هایی که به صورت طبیعی می باشند، لینک سازی طبیعی می گویند. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. سال‌هاست از خواندن و نوشتن لذت می‌برم و عاشق یاد گرفتنم، مخصوصا یادگیری سئو. معتقد به انتشار اطلاعات آزادم و هر آنچه از سئو بلد هستم رو در اختیار دیگران قرار می‌دم.

وقتی لینکی از یک وب سایت به وب سایت شما پیوند یابد، معمولاً به عنوان “لینک ورودی” یا “لینک برگشتی” شناخته می شود و هنگامی که شما به وب سایت دیگری لینک می دهید، تحت عنوان لینک خروجی در سئو قرار می گیرد. بنابراین قبل از اینکه بخواهید اقدام به لینک سازی خارجی و گرفتن بک لینک کنید نکات زیر را در نظر داشته باشید. مزارع لینک به سایت هایی گفته میشود که پر از لینک های خروجی هستند و به وبسایت یای مخلفی لینک داده اند.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما