قیمت آپارتمان در استانبول به پول ایران【 خرید خانه در استانبول ️】 استانبول همراه

طبیعی است که علاقه‌مندان این روش، بیشتر کسانی خواهند بود که بودجه‌ی آن‌ها از حد معمولی کمتر است. از دیگر راه‌هایی که می‌توان با آن نسبت به ایستمون اقدام کرد، خرید ملک دست دوم و کلید خورده و یا مبله است. این روش یکی از روش‌هایی است که قیمت نهایی ملک را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد. قیمت آپارتمان های استانبول در سال های اخیر رشد بالایی داشته است و سود سالیانه اجاره بهای  8% باعث شده است که خرید آپارتمان در استانبول تصمیمی درست باشد. جهت دسترسی به فایل خرید خانه در استانبول، براحتی میتوانید به قسمت پروژه های استانبول در وبسایت مراجعه کنید و از تمامی پروژه های درحال ساخت و آماده تحویل، قیمت و موقعیت مکانی آنها دسترسی داشته باشید. خرید قسطی خانه در استانبول از شرکت های سازنده، آسانترین و به صرفه ترین روش است.

قبل از امضای سند نهایی، باید مالیات و هزینه ها (حدود 4 درصد از ارزش ارزیابی شده ملک) را که توسط قانون تعریف شده است، پرداخت کنید. مهمتر از همه، ترکیه بازاری بسیار مطمئن برای سرمایه گذاری است زیرا اقتصاد  این کشور دارای رشد پایداری است و یکی از بیست اقتصاد بزرگ در سراسر جهان است. میدان تاکسیم یکی از مهمترین مکانهای گردشگری استانبول و مرکزی بزرگ برای بسیاری از فعالیت ها و مقصد گردشگران از سراسر جهان و از قطب های مهم حمل و نقل استانبول است که تقریباً دسترسی به تمامی نقاط شهر را فراهم می‌کند. باکیرکوی در سمت اروپایی، در ساحل دریای مرمره واقع شده است و به دلیل زندگی روزمره مدرن و پر جنب و جوش، بازارها، فعالیت های فرهنگی و هنری، زندگی شبانه، مراکز خرید، تفریحات کنار دریا و رستوران ها و مراکز خرید خوب مشهور است.

یکی از محبوب ترین محله های شهر استانبول محله بیوک چکمجه یا بویوک چکمجه می‌باشد که در منطقه اروپایی شهر استانبول واقع شده است. این منطقه از مناطق تفریحی بسیار زیادی بهره مند است و حمل و نقل عمومی نیز در این بخش از استانبول مورد اهمیت بسیار زیادی قرار گرفته است. مراکز خرید، موسسات هنری، باشگاه های ورزشی و فرهنگی، حمل و نقل عمومی از امکانات بی شماری هستند که در این منطقه از استانبول در دسترس شما است. همچنین مراکز خدماتی از جمله مدارس و دانشگاه ها و بیمارستان های پیشرفته نیز در مسلک وجود دارد. برای اینکه بهترین محله را برای ملک خانه در استانبول انتخاب کنید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد خرید ملک در بخش اروپایی را دارید یا آسیایی.

اگر تصمیم به خرید ملک با شرایط اقساطی 60 ماهه در استانبول و دریافت اقامت کشور ترکیه را دارید ، با ما همراه باشید تا یکی از مجتمع های مسکونی مناسب در استانبول را به شما معرفی کنیم . این مجتمع مسکونی در منطقه باسین اکسپرس استانبول قرار گرفته است .منطقه باسین اکسپرس یکی از مناطق غربی استانبول می باشد که به دلیل رشد بسیاری که در مدت زمانی کوتاهی داشته توجه سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است . باسین اکسپرس به منطقه مرکزی بین قسمت اروپایی قدیم و قسمت اروپایی مدرن و جدید استانبول گفته میشود ، این منطقه در اطراف اتوبان اصلی استانبول قرار دارد و فرودگاه آتاتورک را به فرودگاه جدید استانبول متصل میکند . رشد ساخت و فروش رزیدنس ها که تک برجهای لوکس و پر امکاناتی هستند، چند سالی است که در ترکیه بسیار رونق داشته است.

منطقه کارتال

شلوغی دو منطقه‌ی قبل را ندارد، به مرکز شهر نزدیک است و البته ایرانیان بسیاری نیز در آن ساکن هستند. حمل نقل و جابه‌جایی در این منطقه به دلیل نزدیکی به مرکز شهر، آسان‌تر است. متوسط قیمت یک خانه صد متری در این منطقه، حدود 320 هزار لیر (حدود 1 میلیارد و 80 میلیون تومان) می‌باشد. به طبع، باید دانست که قیمت خرید خانه نیز در این محله، بالاتر از هر جای دیگر خواهد بود. گران ترین خانه ها در استانبول را باید در این محله و محله‌ی «ببک» پیدا کرد. در باب این مسئله، فقط می‌توان محله‌ها و مناطق را بر اساس قیمت تقسیم‌بندی کرد و از هم تفکیک داد.

خرید ملک در استانبول

یک مرکز مالی بالقوه همانند وال استریت به این معنی است که هر کسی که در استانبول ملک بخرد بر ارزش ملک او افزوده خواهد شد. همچنان افراد خارجی بسیاری وجود دارد که استانبول را به قسمت اروپایی آن می شناسند. سند تاپو، سندی تک برگ است که برای املاک مسکونی به رنگ صورتی صادر گشته و برای زمین به رنگ آبی. همچنین مشخصات کامل ملک خریده شده و نوع کاربری آن و گواهی پایان‌کار و مشخصات معامل و متعامل یعنی مالک جدید و مالک پیشین آن، در آن نوشته شده. البته توجه داشته باشید که سند تاپو باید دارای عکس و مهر و امضای رئیس اداره‌­ی تاپو باشد مورد اصالت قرار بگیرد.

فایل های خرید خانه در استانبول

شما با خرید ملک در کادیکوی استانبول و انتخاب این منطقه برای زندگی جذابیت‌های زیادی را تجربه خواهید کرد. این محله جزو محله‌های لوکس و گران قیمت برای خرید ملک در استانبول به شمار می‌رود. این محله   از شمال غرب با اسکودار، از شمال شرق با آتاشهیر و از جنوب شرق با مال تپه همسایگی دارد. با توجه به تعداد بالای گردشگرانی که به این شهر سفر می‌کنند، طبیعی است که خیلی از این گردشگران به خرید ملک در استانبول علاقه‌مند شوند. قیمت مناسب نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی، آب و هوا، زیبایی های طبیعی و جغرافیایی و زیر ساخت‌های مناسب شهری باعث شده افراد زیادی این شهر را برای سرمایه‌گذاری در بخش خرید املاک انتخاب کنند.

  • کادیکوی تا میدان تکسیم 16 کیلومتر، تا پل بغاز 10 کیلومتر، تا بازار کاپالی چارشی 17 کیلومتر و تا فرودگاه صبیحا گوکچن 25 کیلومتر فاصله دارد.
  • شما با حداقل قیمت مورد نظرتان می‌توانید در ترکیه ملک بخرید و اقامت موقت این کشور را به دست آورید.
  • در نگاه اول شاید از خود سوال بپرسید که با این قیمت پایین خانه خریداری شده در شهرهای کوچک امکان پذیر است.
  • کافی است شما به بانک بروید و نوع وامی که مدنظرتان می‌باشد را انتخاب نمایید.
  • خرید اقساطی از دو را ممکن است، یکی وام بانکی و دیگری از شرکت سازنده.

در این مقاله قصد داریم به معرفی شهر استانبول و شرایط خرید ملک در استانبول بپردازیم. اگر شما هم از علاقه‌مندان به شهر استانبول و سرمایه‌گذاری در آن هستید یا قصد دارید این شهر را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنید، این مقاله را مطالعه کنید. شما با سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ترکیه می‌توانید اقامت این کشور را به دست آورید.

شمار می‌آید و به همراه محله سلطان احمد نقش مهمی در صنعت گردشگری استانبول دارد. بله چون دوباره با فروش این ملک به یک فرد مراحل خرید اپارتمان در ترکیه خارجی میتوانند سود زیادی کنند. اما برای مشتریان خارجی همیشه شرایط سخت گیرانه تری نسبت به شهروندان ترک وجود دارد.

این محله نیز از محله‌های پرجمعیت استانبول به شمار می‌رود و خبری از آرامش و دوری از هیاهوی شهر در آن نیست. در قدم دوم، که البته اهمیت آن دست کمی از صدرنشین بودن ندارد، باید به معرفی بهترین محله های استانبول برای خرید خانه پرداخت. شهر استانبول بسیار بزرگ است و محله‌ها و مناطق بسیاری در آن وجود دارند. از آن‌جا که اقامت شما در صورت خرید خانه، اقامت 1 ساله و توریستی است، امکان کار کردن در ترکیه را ندارید. پس تنها خرید ملک برای پیدا کردن کار در ترکیه کافی نیست، هر چند اگر کار مناسبی را پیدا کردید می‌توانید برای اجازه کار اقدام کنید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما
این پلتفرم با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محتوای تولیدی خود را ایجاد می‌کند، اما استفاده از این محتوا برای هرگونه انتقاد یا تشویق از سوی ما توصیه نمی‌شود.