فیلتر کردن، داده‌های مصرف، اشتراک‌های سالانه اولین هماهنگی را حفظ کرد

مدیر این شرکت ابتدا اعلام کرد که تعرفه اینترنت در کشور فاجعه است. وی دلیل این موضوع را قیمت گذاری بر اساس قانون اساسی در این حوزه دانست و اعلام کرد که سهم دولت و سایر امور مالی باعث خارج شدن بیش از 50 درصد درآمد اپراتور می شود. مدیرعامل این شرکت ابتدا مجموع مصرف دیتای مشترکان این اپراتور در سال گذشته را 5574 پتابایت اعلام کرد که در سال گذشته نزدیک به 1400 است و نسبت به سال قبل رشد چشمگیری نداشته است. در همین رابطه «برادران مهدی» به فیلترینگ در نیمه دوم سال اشاره کرد و گفت که با این توافق، این شرکت با مشکلات زیادی مواجه شد. اگرچه در نهایت چنین اتفاقی رخ نداد و نرخ سود خالص نسبت به مدت مشابه قبل افزایش یافت. وی اعلام کرد: در نیمه دوم سال گذشته آمار مصرف به صورت آزاد کاهش یافت اما امروز مصرف ترافیک پس از رشد تدریجی رتبه اول را دارد. বেবার্য়ায়া ব্জানা 1401 شهریور رسیده است

مجمع عمومی مجمع عادی سالانه در اولین روز صبح برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل «برادران مهدی» گزارشی از عملکرد این شرکت در یک سال گذشته ارائه کرد و گفت: در حال حاضر 24 میلیون مشترک ثابت و 79 میلیون مشترک اعتباری دارند.

به گفته وی، VLR اولین شریکی است که بیش از 70 میلیون مشترک ثبت کرده و HLR نیز 104 میلیون مشترک ثبت کرده است: ما برای کنترل هزینه ها و رشد خود HLR را کنترل کردیم.

1401 سپتامبر 1401

به گفته برادران، در سال گذشته، کل مصرف دیتای مشترکان این اپراتور حدود 5574 پتابایت بوده است. در همان زمان، کل مصرف داده ابتدا در سال 1400 با نرخ رشد 44 درصد از 5500 پتابایت فراتر رفت، اما در سال 1401 این رقم ثابت ماند.

اول شریک داده مصرف

رکورد دیتای ترافیک روزانه این اپراتور در سال گذشته 20.5 پتابایت بوده است و برادران معتقدند اگر در نیمه دوم سال فیلترینگ صورت نمی گرفت مصرف دیتا ترافیک می توانست بسیار بیشتر از ارقام فعلی باشد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سال گذشته با توجه به شرایط حاکم بر کشور و برخی سیاست های دولت در حوزه فضای مجازی، کاهش چشمگیری در مصرف ترافیک در نیمه دوم سال داشته ایم. سال آنها قابل توجه و برتر بودند. معمولا سالانه است 20 تا 30 درصد افزایش می یابد ترافیک می دادیم.

و با بیان اینکه در نیمه دوم سال گذشته آمار مصرف به صورت آزادانه سقوط کرد، امروز ترافیک مصرف را اولین قدم بعد از رشد دانست. বেবার্য়ায়া ব্জানা 1401 شهریور رسید: «در مقایسه با مصرف ترافیک نیز تا پیش از آن رویدادها 80 میشه 20 یعنی 80 درصد مشتریان ما از خدماتی استفاده می کردند که در خارج از کشور میزبانی می شد. الان این قضیه هست 40 یا 60 اتفاق افتاد.»

به گفته مدیرعامل شریک اول، آنها با توجه به اقدامات سیاسی در تریبون های بین المللی شرایط بسیار سختی را در نیمه دوم سال پیش بینی کردند که ممکن است شرکت با مشکلات بسیار جدی مواجه شود: «اما این اتفاق نیفتاد و نه تنها سود کاهش نیافته، اما او نیز یک سال پیش افزایش داشته است.»

همکار خالص بهره

به کوره وی هورم اول در سالی که به سود خالص 5 هزار بلیجری تومانی و درآمد عملیاتی به بیش از 38 هزار میلیارد تومان رسید. این اپراتور خدمات و پیام های واردات را نیز ارائه می دهد 21 هزار و 726 میلیارد تومان 55 درصد از درآمد عملیاتی را آنها تشکیل می دهند.

برادران سهم اول بازار واردات را با 57 درصد اعلام کردند که سال هاست رقبا نتوانسته اند سهم قابل توجهی از بازار واردات را به دست آورند و همچنان سهم اول از نظر سهم واردات جلوتر است. بازار.

بیشترین سهم مصرف ترافیک در کیشور در اختیار روبیکا است

برادران در بخشی دیگر از سخنان خود به آخرین وضعیت زیرساخت های این شرکت اشاره کردند و با بیان اینکه روبیکا در حال حاضر 40 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و مجموع مصرف ترافیک آن در سال گذشته 922 پتابایت بوده است، گفت: روبیکا در بین تمامی سرویس های دیجیتال قرار دارد. در داخل کشور تمامی خدمات آنلاین اعم از سایت و اپلیکیشن بیشترین سهم مصرف ترافیک را در کشور دارند.

به گفته همکاران وی، در حال حاضر 35 میلیون کاربر، 2.36 میلیون مشترک فعال روزانه و 13 میلیون مشترک فعال ماهانه دارد.

بومینو

این برادران همچنین به «بومینو» سرویس اینترنتی این اپراتور برای کودکان اشاره کردند و با بیان اینکه بومینو تنها 7 میلیون و 900 هزار کاربر دارد، گفت: بومینو سرویسی است که والدین برای ارائه خدمات اینترنتی ایمن و سالم به فرزندان خود انتخاب می کنند.

به گفته وی، این پلتفرم روزانه 10 میلیون کاربر فعال نیز دارد که با بازگشایی مدارس و ویروس کرونا این تعداد کاهش چندانی نداشته است.

برای اولین بار برای اولین بار بیش از هزار میلیارد تومان از محصولات شرکت های دانمارکی خریداری کردند تا بخشی از تجهیزات لازم را تهیه کنند. همچنین نزدیک به 300 میلیارد تومان برای تحقیق و توسعه هزینه شد که برای 1200 نفر اشتغال ایجاد کرد.

اخوان همچنین اعلام کرد که طی یک سال گذشته 120 میلیون تماس ورودی با مراکز تماس هماهنگ شده که 25.7 میلیون تماس توسط کارشناسان پاسخ داده شده است.

تعرفه گذاری اینترنت در کشور فاجعه است

مدیرعامل شرکت در بخش پایانی جلسه که به پرسش و پاسخ اشاره داشت، عدم رشد قیمت سهام این شرکت را مربوط به تعرفه گذاری اینترنت دانست و گفت:

«قیمت اینترنت سازگار است و قیمتی که به طور موثر در کشور می فروشیم فاجعه است. هیچ صنعتی در کشور این شرایط را ندارد و به همین دلیل قیمت گذاری اجباری است. قیمت یک گیگابایت اینترنت همراه در کشورهای همسایه 2 دلار یعنی 100 هزار تومان است. متوسط ​​قیمت یک گیگابایت اینترنت در شبکه موبایل 3600 تومان است. این در صورتی است که هزینه ما با هزینه اپراتورهای منطقه تفاوتی ندارد.»

اول شریک داده مصرف

وی همچنین به سهم 31 درصدی دولت از درآمد اپراتور علاوه بر مالیات و عوارض گمرکی اشاره کرد و گفت: از این رو تیم مدیریتی شرکت بر 50 درصد درآمد اختیاری ندارد و به آن وارد می شود. جیب دولت در زمان تعرفه هم تعرفه قانون اساسی را مطرح کردند.

اخوان درباره توسعه 5G در کشور گفت که این امر به پشتیبانی از نسل پنجم گوشی‌ها بستگی دارد، در حالی که تعداد تلفن‌های شبکه فعالی که این قابلیت را دارند بسیار کم است: آن را فعال کنید زیرا این کار را نمی‌کنند. از مسائل ممنوعیت بنابراین باید سرمایه گذاری مطمئن و بازاری برای آن وجود داشته باشد.

“همراه 1 بزرگترین اپراتور در خاورمیانه است”

«علی بقایی» رئیس هیئت مدیره که اولین شرکت کننده در این مراسم بود، گفت: تحریم های ظالمانه آسیب های زیادی به صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات در کیشور وارد کرده است.

رئیس هیئت مدیره، دستیار اول

به گفته همکار او، اپراتور اول همچنین بزرگترین اپراتور تلفن همراه در ایران و خاورمیانه است که در تلاش است در تحول دیجیتال نیز پیشگام باشد.

بڑایی همچنین کرد انها تعریف پیلترامی دیگیل را اعلام کرد; محصولات و کسب و کارها در حوزه اینترنت اشیا، فین تک، هوش مصنوعی و توسعه هزینه، استفاده از 5G را در دستور کار قرار داده اند.

در پایان و بر اساس مصوبه هیات مدیره 70 درصد سود قابل تقسیم در اختیار این شرکت می باشد. معادل 449 ریال به ازای هر سهم به سهامداران تخصیص خواهد یافت.

لازم به ذکر است اولین گزارش سال 1401 دیجیتالی و توسط هیئت مدیره بررسی شد که در اینجا می خوانید.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان