فیلادلفیا شمارش هزاران رای را پس از شکایت به تعویق خواهد انداخت

آژانس فیلادلفیا که بر انتخابات نظارت می‌کند، اعلام کرد که شمارش هزاران برگه رای کاغذی را پس از بسته شدن رای‌گیری سه‌شنبه شب به تاخیر می‌اندازد، زیرا شکایتی که آن را متهم به مضاعف شمارش می‌کند.

کمیسیونرهای شهر فیلادلفیا در یک جلسه ویژه صبح زود با 2-1 رأی دادند تا روندی به نام «آشتی کتاب نظرسنجی» را بازگردانند، که برای از بین بردن تکراری بودن آرای حضوری و آنهایی که قبلاً به صورت پستی یا رای غیابی داده شده است، طراحی شده است.

این تصمیم شمارش آرا را در یکی از داغ‌ترین ایالت‌های میدان نبرد کشور به تعویق می‌اندازد، جایی که نامزد دموکرات، جان فترمن، و جمهوری‌خواه، مهمت اوز، در نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که رقابت بسیار نزدیکی در سنا وجود دارد.

این حکم ناشی از شکایتی است که در اکتبر ارائه شده است. 27 توسط یک گروه مدافع حقوقی محافظه کار، بازگرداندن صداقت و اعتماد در انتخابات، که در ماه ژوئیه توسط جمهوریخواهان برجسته، از جمله دادستان کل سابق ویلیام پی بار و کارل روو، استراتژیست سیاسی و دستیار سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش، ایجاد شد.

این شکایت تصمیم هیئت انتخابات را برای چشم پوشی از روند آشتی به چالش می کشد، کمیسیون ها گفتند که دیگر نیازی به آن نیست زیرا اقدامات دیگری برای شناسایی برگه های رای تکراری وجود دارد. مقامات گفتند که مصالحه در سه انتخابات گذشته هیچ رأی تکراری پیدا نکرده است.

اما این شکایت استدلال می‌کرد که این روند در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 40 رای مضاعف به دست آورده است و افزایش رای‌گیری پستی در سال‌های اخیر آن را ضروری‌تر کرده است، نه کمتر.

دادگاه عمومی پنسیلوانیا روز دوشنبه حکم داد که هیئت انتخابات مجبور نیست روند آشتی را بازگرداند و گفت که برای ایجاد چنین تغییر بزرگی به روز انتخابات نزدیک است. اما قاضی، آن ماری کویل، به شدت از تصمیم هیئت مدیره انتقاد کرد و گفت که تصمیم کمیشنرها “آسیب به درک عمومی از روند انتخابات ما را در نظر نگرفته است” که تصمیم آنها برای کنار گذاشتن این روند می تواند ایجاد کند.

ست بلوستاین، یکی از سه کمیسیونر، پس از رای گیری گفت که این تصمیم به این معنی است که تخمین زده می شود 15000 تا 30000 برگه رای کاغذی در شب انتخابات شمارش نشود تا مقامات مطمئن شوند که شمارش مضاعف صورت نمی گیرد.

او گفت که فیلادلفیا تنها شهرستان در پنسیلوانیا است که هدف این شکایت قرار گرفته است.

او گفت: “ورودهای رای که ما پس از آخرین به روز رسانی دفترهای نظرسنجی دریافت کردیم امشب شمارش نمی شود، در حالی که ما رای حضوری را با آن برگه های رای برگشتی تطبیق می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که رای مضاعف کسی که از طریق پست رای می دهد وجود ندارد.”

آقای. بلوستاین گفت که هیچ شهرستان دیگری در پنسیلوانیا تطبیق دفتر نظرسنجی را انجام نمی دهد زیرا در سه انتخابات گذشته رای مضاعف صورت نگرفته است.

او گفت: «رویه ای که شمارش برخی از آرا را به تأخیر می اندازد، دیگر ضروری نیست، زیرا کارگران و رأی دهندگان به رأی گیری از طریق پست عادت کرده اند».

– جان هاردل و مایکل واینز

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان