فناوری که در سال 2023 به زندگی ما حمله خواهد کرد

به عبارت دیگر، در سال 2023 صحبت‌های زیادی در مورد عینک‌های متاورس و مجازی (افزوده‌شده، ترکیبی، هر چیزی که می‌خواهید با ظاهری دور از ذهن تماس بگیرید) وجود خواهد داشت، اما به احتمال زیاد هنوز اینطور نخواهد بود. کارولینا میلانسی، تحلیلگر فناوری مصرف کننده در شرکت تحقیقاتی Creative Strategies، گفت: سالی که این هدست ها به طور گسترده ای محبوب شدند.

او گفت: «از دیدگاه مصرف‌کننده، هنوز خیلی نامشخص است که هنگام خرید یک هدست، هزار دلار خود را صرف چه چیزی می‌کنید. “آیا باید با VR جلسه ای انجام دهم؟ با یا بدون پا، این یک ضرورت نیست.”

تسلا امسال همچنان بر فروش خودروهای الکتریکی تسلط داشت، اما سال 2023 ممکن است نقطه عطفی برای این صنعت باشد. سهام تسلا در سال جاری سقوط کرده است و برند آن پس از آقای تسلا شکست خورده است. تصاحب توییتر توسط ماسک همزمان، رقابت در بازار تشدید می شود زیرا سازندگان خودروهای برقی مانند فورد موتور، کیا، جنرال موتورز، آئودی و ریوین تولید خودروهای الکتریکی خود را افزایش می دهند.

همچنین، تسلا در ماه نوامبر اعلام کرد که طراحی رابط شارژ خود را برای سایر خودروهای الکتریکی باز خواهد کرد. این امر رانندگان انواع دیگر خودروها را قادر می‌سازد تا باتری‌های خود را در ایستگاه‌های شارژ تسلا، که بسیار پربارتر از انواع دیگر شارژرها هستند، پر کنند.

علاوه بر این، کالیفرنیا و نیویورک فروش خودروهای گازسوز را تا سال 2035 ممنوع کردند.

توییتر در بیشتر سال 2022 در هرج و مرج بود و به احتمال زیاد این وضعیت در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. در پاسخ به واکنش ها، آقای. ماسک در یک “نظرسنجی” این ماه از دنبال کنندگان خود در توییتر پرسید که آیا باید از سمت رهبری شرکت کناره گیری کند یا خیر. اکثریت، تقریباً 10 میلیون کاربر، رای مثبت دادند، اما آقای. ماسک گفت که تنها زمانی از سمت خود کناره‌گیری می‌کند که فردی را پیدا کند که «آنقدر احمق است که بتواند این کار را بپذیرد».

TikTok نیز پس از اینکه ByteDance، شرکت مادر چینی آن، گفت که تحقیقات داخلی نشان می‌دهد که کارمندان به‌طور نامناسبی اطلاعات کاربران آمریکایی، از جمله اطلاعات دو روزنامه‌نگار را به‌دست آورده‌اند، در آب داغ است. این افشاگری بر دولت بایدن فشار می آورد تا محدودیت های شدیدتری را برای این اپلیکیشن در ایالات متحده در نظر بگیرد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances