فروش ترامپ آن چیزی نیست که قبلا بود

آردا آکارتونا، تحلیلگر ارشد در Elliptic، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، می‌گوید: «در طرح بزرگ‌تر کارها، این مجموعه از موفقیت‌های بزرگی که در طول رونق NFT ظهور کرده بودند، تکرار نکرده است.

نه آقای زنکر یا آقای. ترامپ به پرسش‌ها درباره این توافق پاسخ داد. کوین مرکوری، سخنگوی آقای. زانکر، مشارکت خود در NFT ترامپ را تایید کرد و خاطرنشان کرد که این اولین معامله او با آقای ترامپ بود. ترامپ از سال 2015. او به سوالات درباره شرایط دقیق توافق پاسخ نداد.

آقای. طبق مصاحبه‌های گذشته، زانکر در سال 1980 با استفاده از 5000 دلاری که از میتزوای بار خود پس‌انداز کرده بود، ضمیمه یادگیری را تأسیس کرد. قبل از گسترش در سراسر کشور در نیویورک شروع شد و دوره های غیر سنتی مانند “چگونه معاشقه کنیم”، “چگونه با گربه خود صحبت کنیم” و “چگونه با ثروتمند ازدواج کنیم” ارائه شد.

او به یک مروج خستگی ناپذیر تبدیل شد که در تیترسازی مهارت داشت. در سال 1982، او طرحی برای حذف 10000 دلار از اسکناس های دلاری از ساختمان امپایر استیت در یک شیرین کاری تبلیغاتی برای شرکت تهیه کرد. او پس از اینکه با سرقت از بانک در همان ساختمان قطع شد و هرج و مرج در هجوم جنون آمیز خبرنگاران تلویزیون، پلیس و کیسه های پول به وجود آمد، در صفحه اول تایمز قرار گرفت.

در حالی که او مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌ها را دنبال می‌کرد، از جمله یک زنجیره بدبخت از فروشگاه‌های ماساژ به نام فروشگاه بزرگ آمریکایی Backrub، موفق‌ترین کسب‌وکار او ضمیمه یادگیری بود. در کلاس های او توصیه هایی در مورد روشنگری معنوی و ثروتمند شدن مالی از افراد مشهور، از جمله تونی رابینز، گورو خودیاری، و جورج فورمن، قهرمان سابق سنگین وزن، ارائه می شود.

اما هیچ کس بیشتر از آقای آقا جذب مردم نشد. ترامپ، که اولین سخنرانی ضمیمه یادگیری او در سال 2002 ایراد شد، نام داشت: “بزرگ فکر کردن: هیچ کاری نمی توانی انجام دهی!”

استیون شرگیس، مدیر ملی این شرکت در آن زمان گفت: «همه می‌توانستند ببینند که برند ترامپ یک چیز بزرگ و در حال رشد است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان