عضو هیئت مدیره استقلال: من نظارت ندارم!

کد خبر : 1949371 |
17 تیر 1402 ساعت 23:10 |
50.7 هزار بازدید |

7
نقطه نظر

برای موفقیت مهم است، بیایید از همه حمایت کنیم

عضو هیئت مدیره استقلال می گوید برنامه های علی خاطر را شنیده و بررسی کرده اند.

عضو هیئت مدیره استقلال: من نظارت ندارم!

به گزارش “ورزش سه”، مهدی حیدرزاده یکی از اعضای هیات مدیره استقلال پس از پایان جلسه طولانی مدت انتخاب سرپرست باشگاه استقلال گفت: پس از تغییرات و تغییرات مدیریتی که در باشگاه، تصمیم گرفته شد که هیئت مدیره در مورد گزینه های مورد نظر بحث و بررسی کند، خودش دارد و می تواند به نتیجه برسد.

او گفت: همانطور که به هواداران قول داده شده بود که در اسرع وقت سرپرست باشگاه انتخاب شود، اینطور شد. به لطف خدا با نظر مثبت وزارت ورزش و سایر ارگان ها آقای خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شد.

حیدرزاده گفت: در حال حاضر به عنوان مدیرعامل انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: گزینه ها بررسی شد و با نگاه مثبت سایر دوستان و دستگاه های مرتبط جلسه تشکیل شد و از فردا کار خود را آغاز می کند.

وی درباره اینکه هدف واقعی تیم خطیر نقل و انتقالات و نقل و انتقالات در بازار خواهد بود، گفت: ما در همه بحث ها برنامه آقای خطیر را به طور کامل شنیدیم. چه بحث های فنی و مالی. نزدیک به چهار ساعت بحث و بررسی صورت گرفت و همه بحث ها نیز مطرح شد.

حیدرزاده درباره برنامه های رفع مشکلات استقلال مالی گفت: از شما می خواهم که انتخاب موفق آقای خطیر و تکمیل سازمان مدیریت را به اطلاع هواداران برسانید و وارد مسائل دیگر نشوید. ما برای پاسخ به این سوالات وقت داریم.

1895830

بیان کرد: خواهش می کنم دست به دست هم دهیم چه آقای خطیر و چه هرکس دیگری اینجا وظیفه خود را انجام می دهد، ما می توانیم تمام حمایت های خود را انجام دهیم تا به امید خدا و به امید پیروزی های متوالی فصل جدید را به خوبی و خوشی آغاز کنیم. ادامه هید.

صحبت از نقل و انتقالات و نقل و انتقالات بسیار مهم است و بازیکنان به پرسپولیس، سپاهان و سایر تیم ها رفته اند و استقلالی وجود ندارد. اما با خیالی آسوده گفت: ما حتی طرفدار تیم استقلال نیستیم اما همه این موضوعات را زیر نظر داریم. ما علاقه مندیم بهترین انتخاب ها و شرایط مثبت را داشته باشیم.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان