طرفداران کریکت ریشابه پنت به اورواشی راوتلا به دلیل ادعاهای جنجالی حمله می کنند و می گویند “شما همه جا او را تعقیب می کنید” | اخبار مردم

دهلی نو: بازیگر مدل Urvashi Rautela و Rishabh Pant در اینترنت پرطرفدار هستند. این دو به تازگی پس از مصاحبه اخیر خود با یک پورتال سرگرمی که در آن او ادعا کرد شخصی که او را “RP” معرفی می کند تقریباً 16 تا 17 ساعت در هتلی در دهلی منتظر بوده تا با او ملاقات کند، به همدیگر نگاه کردند.

طرفداران شروع به حدس و گمان کردند که آیا او در مورد ریشابه شلوار صحبت می کند، دومی در یک پست اینستاگرامی که اکنون حذف شده است، او را مورد انتقاد قرار داد و نوشت: “چقدر مردم تشنه شهرت و نام هستند”. از سوی دیگر، اورواشی نیز یک بار دیگر به بازیکن کریکت حمله کرد و یادداشتی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، “چوتو بهایا باید با توپ بازی کند. او هشتگ های #RPChotuBhaiyya، #DontTakeAdvantageOfASilentGirl و تا حدودی گیج کننده #CougarHunter را اضافه کرد.

Urvashi و Rishabh سابقه ای با بازیگر “داستان نفرت 4” داشته اند که در گذشته ادعا می کردند که او با بازیکن کریکت قرار می گرفت. با این حال، ریشابه نه تنها آن را تکذیب کرد، بلکه او را در شبکه های اجتماعی مسدود کرد. این دو بعد از اینکه یک بار در بمبئی با هم دیده شدند، رابطه عاشقانه داشتند.

جنجال Urvashi Rautela

اورواشی راوتلا به «RP» ضربه می زند و او را «شکارچی پشمک» می نامد

در همین حال، کاربران اینترنتی در حماسه Rishabh Pant و Urvashi Rautela به شدت خوشحال هستند. نگاهی بیاندازید:

در مصاحبه ای، اورواشی در مورد برنامه فیلمبرداری خود در دهلی صحبت کرد و ادعا کرد که چگونه ندانسته “RP” را تمام شب در هتلی در دهلی منتظر او کرده است. او گفت: “من در بنارس عکس می گرفتم، واهن سه نمایشی در دهلی نو داشتم، در دهلی نو، یک روز کامل فیلمبرداری می کردم و بعد از حدود 10 ساعت تصویربرداری وقتی برگشتم. ، باید آماده می شدم و می دانید که دخترها برای آماده شدن زمان زیادی می گیرند ، آقای آر پی آمد ، در لابی نشست و منتظر من بود و می خواست ملاقات کنیم. Main itni tired thi, main so gayi من متوجه نشدم که این همه تماس دریافت کرده ام.”

او در ادامه روایت می‌کند: “بنابراین وقتی از خواب بیدار شدم، دیدم 16-17 تماس بی‌پاسخ و بعد احساس بدی داشتم. یک نفر منتظر من بود و من نرفتم. به احترام، چون بسیاری از دختران نمی‌روند.” برای اینکه کسی منتظر بماند اهمیتی نمی‌دهد، به خاطر این احترام، به او گفتم که بیا وقتی به بمبئی بیایی با هم ملاقات کنیم.»

برای ناآگاهان، اورواشی و ریشابه یک بار پس از اینکه این بازیگر ادعا کرد که با بازیکن کریکت قرار دارد، با هم مرتبط شدند. پنت اظهارات او را تکذیب کرده بود و ظاهراً او را در شبکه های اجتماعی مسدود کرده بود.

اورواشی اخیرا در اکشن تلوگو «افسانه» دیده شد. از سوی دیگر، بازیکن کریکت ریشابه پنت روز پنجشنبه توسط پوشکار سینگ دهمی، وزیر ارشد، به عنوان سفیر برند اوتاراکند معرفی شد.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances