شیلپا شتی، راج کوندرا به دنبال نعمت های سای بابا در شیردی | اخبار مردم

شیردی: شیلپا شتی به همراه خانواده اش روز یکشنبه به شیردی رسیدند تا از سای بابا برکت بگیرند. برای بازدید از معبد، شیلپا را همسرش راج کوندرا، دختر، مادر و خواهرش همراهی می کردند. پس از انجام مراسم در معبد، شیلپا با رسانه های بیرون صحبت کرد و فاش کرد که تقریبا هر سال به معبد می آید.

او گفت: “(سای بابا) همیشه راه درست را به من نشان می دهد، در لحظات شاد و سخت با من است.” او ادامه داد: “بهاوت اصلی معتقد است کارتی هو اور لیه آاتی هو متشکرم کهنه!”

وقتی از شیلپا درباره پروژه‌های آینده‌اش در سال جاری سؤال شد، فاش کرد که فیلمبرداری سریال پراکشن روهیت شتی «نیروی پلیس هند» و فیلم آینده‌اش «سوخی» را به پایان رسانده است. او همچنین فاش کرد که امسال فیلم دیگری را نیز بازی خواهد کرد. با این حال، او جزئیات بیشتری در مورد این پروژه فاش نکرد. او اولین حضور بزرگ خود در OTT را با سری وب آینده روهیت شتی «نیروی پلیس هند» در کنار سیدارت مالهوترا و ویوک اوبروی انجام خواهد داد که به طور انحصاری در آمازون پرایم ویدیو پخش خواهد شد.

این سریال سرود “خدمت از خودگذشته، تعهد بی قید و شرط و میهن پرستی شدید” پرسنل پلیس در سراسر کشور است.

شیلپا آخرین بار در یک فیلم کمدی اکشن «نیکاما» در کنار آبیمانیو داسانی و شرلی ستیا دیده شد. این فیلم نتوانست عملکرد خوبی در گیشه داشته باشد.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان