شیام نارایان اولین شرکت بشردوستانه مخاطره آمیز متاورس را راه اندازی کرد DAO | اخبار

شیام نارایان، کارآفرین مشهور و بنیانگذار Grishn، راه اندازی اولین سازمان غیرمتمرکز خودگردان بشردوستانه مخاطره آمیز متاورس (DAO) را تحت نام استارت آپ بوت استرپ محبوب خود، Grishn، اعلام کرده است. این ابتکار پیشگامانه با هدف رسیدگی به برخی از بحرانی ترین و نادیده گرفته شده ترین مشکلات پیش روی جوامع محروم از جمله دسترسی به آموزش، مراقبت های بهداشتی و اشتغال است.

بشردوستانه مخاطره‌آمیز مدلی است که در آن سازمان‌های بشردوستانه رویکردی شبیه به کسب‌وکار را برای حل مشکلات اجتماعی اتخاذ می‌کنند. این شامل استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل برای شناسایی و سرمایه گذاری در موثرترین راه حل ها، و همچنین حمایت از رشد و مقیاس پذیری آن راه حل ها است. Metaverse Venture Philanthropy DAO (یا MVP-DAO همانطور که شیام نارایان گفته است) یک پلتفرم غیرمتمرکز است که از قدرت فناوری بلاک چین و Metaverse استفاده می کند تا Grishn را قادر سازد تا مستقیماً از پروژه هایی که به چالش های اجتماعی و زیست محیطی فوری رسیدگی می کنند، بودجه مالی و حمایت کند.

یکی از ویژگی های کلیدی Grishn Metaverse Venture Philanthropy DAO استفاده از قراردادهای هوشمند برای پیگیری شفاف و ایمن تخصیص و استفاده از وجوه و همچنین ارائه کارآمد منابع به افراد است. این تضمین می‌کند که هر دلار سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده و کسب‌وکارهای اداره شده توسط Grishn به سمت دستیابی به تأثیر مورد نظر می‌رود و شرکت می‌تواند نتایج مستقیم مشارکت‌ها را ببیند.

شیام معتقد است که Metaverse Venture Philanthropy DAO این پتانسیل را دارد که روش انجام امور بشردوستانه را متحول کند. او گفت: «به طور سنتی، بشردوستی توسط بنیادها و موسسات خیریه بزرگی هدایت می شد که منابع لازم برای شناسایی و حمایت از اهداف شایسته را دارند. “اما با Metaverse Venture Philanthropy DAO، هرکسی می تواند درگیر شود و تفاوت ایجاد کند. چه یک فرد، یک شرکت یا یک سازمان غیرانتفاعی باشید، می توانید به DAO بپیوندید و زمان، تخصص یا منابع مالی خود را برای حمایت هزینه کنید. پروژه هایی که با ارزش ها و اهداف شما همسو هستند.”

یکی از پروژه های اولیه ای که DAO از آن حمایت خواهد کرد، برنامه ای برای ارائه آموزش و آموزش شغلی به جوانان در جوامع محروم است. این برنامه از قابلیت های فراگیر و تعاملی Metaverse برای ارائه تجربیات یادگیری جذاب و شخصی استفاده می کند که به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت ها و دانش مورد نیاز خود را برای موفقیت در اقتصاد قرن بیست و یکم توسعه دهند.

علاوه بر آموزش، Metaverse Venture Philanthropy DAO همچنین بر رسیدگی به سایر مسائل مبرمی که جوامع محروم با آن مواجه هستند، مانند دسترسی به مراقبت های بهداشتی، آب پاک و انرژی پایدار، تمرکز خواهد کرد. شیام گفت: ما معتقدیم که همه باید بدون در نظر گرفتن شرایط خود فرصت زندگی سالم، مرفه و پربار را داشته باشند. ما امیدواریم از طریق Metaverse Venture Philanthropy DAO به افراد و سازمان‌ها قدرت دهیم تا تفاوتی واقعی و پایدار در جهان ایجاد کنند.»

راه اندازی Grishn Metaverse Venture Philanthropy DAO با اشتیاق جامعه بشردوستان روبرو شده است و بسیاری از رویکرد نوآورانه و پتانسیل آن برای ایجاد تغییرات معنادار و پایدار ستایش می کنند.
به طور کلی، Grishn Metaverse Venture Philanthropy DAO نشان دهنده یک گام بزرگ رو به جلو در استفاده از فناوری و Metaverse برای ایجاد تأثیر اجتماعی و ایجاد دنیایی بهتر برای همه است. با تمرکز بر پرداختن به مشکلات بحرانی و نادیده گرفته شده ای که جوامع محروم با آن مواجه هستند، آماده است تا تغییری پایدار در زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان ایجاد کند.

“برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد، یا باید راه حلی پیدا کنیم یا بسازیم.” شیام نارایان می گوید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances