شه‌بخش: فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را نداشتم

کد خبر: 1848795 |
26 مهر 1401 ساعت 10:59 |
1.9 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

امیدوارم بتوانم کمربند قهرمانی بوکس را کسب کنم

دارنده مدال برنز جهان بوکس گفت: حرف و حدیثی مبنی بر کنار گذاشتن من از تیم ملی وجود ندارد و فقط آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نداشتم.

شه‌بخش: فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را نداشتم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، دانیال شهبخش با بیان اینکه پس از بازگشت از دبی به اردوی تیم ملی بوکس پیوستم، گفت: همه بچه ها در این مدت در مسابقات انتخابی شرکت کرده بودند و شرایط برای همه یکسان بود. در انتخابی هم برای تیم ملی بازی کردم و تا قهرمانی پیش رفتم.

وی تصریح کرد: برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا واقعا آمادگی جسمانی، روحی و روانی نداشتم. این مشکلات در عملکرد ورزشکاران تاثیر زیادی دارد و قطعا در نتایج نیز تاثیر دارد. بالاخره تصمیم گرفتم در ایران بمانم و تمریناتم را پیگیری کنم. برای همه بچه ها و کادر فنی تیم آرزوی موفقیت دارم.

دارنده مدال برنز جهان بوکس دغدغه ویژه کادر فنی تیم ملی دارد. یک ورزشکار بهتر از هرکسی شرایط میدان را می داند. شرایط لازم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را نداشتم و این موضوع را با آستاکی در میان گذاشتم و او هم پذیرفت که بوکسور دیگری جایگزین من در این مسابقات شود. خوشحالم که یک تیم ملی پشت سرم داریم، بوکسور خوب دیگری هم هست که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود و امیدوارم تیم ملی نتیجه بگیرد و بهترین اتفاقات را برای پرچم کیشورمان رقم بزند.

شاه بخش گفت هیچ حرف و حدیثی مبنی بر کنار گذاشتن تیم وجود ندارد، به خصوص برخی شایعات. در مسابقات بوکس حرفه ای که حضور داشتم با تیم ملی و کادر فنی هم هماهنگ بودم. معمولا یک بوکسور یا باید بوکس حرفه ای انجام دهد یا بوکس آماتور کار کند اما من با تیم ملی هماهنگ بودم. در مبارزه اول خودم 4 راند بازی کردم که به شرایط بوکس آماتور نزدیک بود. من حتی در دوران بوکسم با اسپانسرم رابطه و توافق خوبی دارم و مشکلی با حضور من در تیم ملی ندارند.

نایب قهرمان بوکس آسیا با تاکید بر اهداف بزرگ خود با تیم ملی گفت: بوکس ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی در گذشته مدال های زیادی کسب کرده است و خدا را شکر مدال جهانی را هم کسب کردیم. در حال حاضر تنها مدالی که می تواند کلکسیون بوکس ایران را تکمیل کند مدال المپیک است و مطمئنا بچه های این تیم ملی می توانند به این مهم برسند.

وی گفت: محمد کمالی دوست و دوست من است و برایش آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم در کنار بوکس این دوستی و دوستی ادامه داشته باشد و انشالله محمد یکی از مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا باشد تا من هم روحیه بگیرم و تلاشم را برای ارتقای کیفی بیشتر کنم.

شاه بخش گفت: ما تیمی متحد داریم و بچه ها هم خودشان را ثابت کردند. امیدوارم موفقیت ما دوباره تکرار شود. ما در همه اوزان بوکسورهای خوبی داریم و امیدوارم بچه ها دوباره به میادین برگردند.

وی درباره برنامه های خود در بوکس حرفه ای گفت: شرایط بوکس حرفه ای با بوکس آماتور متفاوت است. قرار بود دومین مسابقه ام را در 23 مهر برگزار کنم که این مسابقه لغو شد. امیدوارم در آینده به آرزوی خود برسم که کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای دور از دسترس بوکسورهای ایرانی نباشد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances