شاه چارلز برای اولین بار به فرانسه و آلمان سفر خواهد کرد

لندن – کاخ باکینگهام روز جمعه اعلام کرد، پادشاه چارلز سوم و کامیلا، همسر ملکه، این ماه به فرانسه و آلمان سفر خواهند کرد و اولین دیدار دولتی خود از زمان به تخت نشستن چارلز در سپتامبر را انجام خواهند داد.

در بیانیه کاخ آمده است: «این دیدار روابط بریتانیا با فرانسه و آلمان را جشن می گیرد و تاریخ، فرهنگ و ارزش های مشترک ما را نشان می دهد. همچنین فرصتی برای نگاه کردن به آینده و نشان دادن راه‌های متعددی که بریتانیا در همکاری با فرانسه و آلمان در حال کار است، چه برای مقابله با تغییرات اقلیمی، فراهم می‌کند. پاسخ به درگیری در اوکراین؛ فرصت های تجاری و سرمایه گذاری را غنیمت بشماریم یا بهترین هنر و فرهنگ خود را به اشتراک بگذاریم.»

پادشاه چارلز با انتخاب فرانسه و آلمان، دو اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا، برای اولین سفر رسمی خود، از قصد بریتانیا برای تقویت روابط پس از ایجاد اختلاف در مذاکرات برگزیت خبر می دهد.

در بخش فرانسوی این سفر که از 26 مارس آغاز می شود، زوج سلطنتی به همراه امانوئل ماکرون رئیس جمهور و همسرش بریژیت در پاریس برای مراسم یادبود و گذاشتن تاج گل در طاق پیروزی خواهند پیوست. همسر پادشاه و ملکه همچنین در یک ضیافت دولتی به افتخار آنها در کاخ ورسای شرکت خواهند کرد.

علاوه بر این، ملکه کامیلا و خانم. مکرون نمایشگاه جدید ادوار مانه و ادگار دگا را در موزه اورسی افتتاح خواهد کرد. چارلز و کامیلا از پاریس به بوردو سفر خواهند کرد، جایی که ویرانی ناشی از آتش‌سوزی‌های تابستان گذشته را مشاهده خواهند کرد. آنها همچنین از یک تاکستان ارگانیک که به دلیل رویکرد پایدار در شراب سازی شهرت دارد بازدید خواهند کرد.

پادشاه چارلز و ملکه کامیلا سپس برای بازدید سه روزه از برلین و هامبورگ به آلمان سفر خواهند کرد. آنها در یک ضیافت دولتی به میزبانی رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر و همسرش الکه بودنبندر در کاخ بلوو شرکت خواهند کرد. را اقامتگاه ریاست جمهوری در برلین پادشاه چارلز در بوندستاگ، پارلمان آلمان سخنرانی خواهد کرد و با پناهندگانی که به تازگی از اوکراین آمده اند دیدار خواهد کرد. کامیلا و خانم بودنبندر از کومیشه اپر در برلین بازدید خواهد کرد تا در مورد پروژه های اطلاع رسانی شرکت اپرا با خبر شود.

پادشاه مشروطه بریتانیا به طور سنتی جلساتی را با سران دیگر کشورها برای ایجاد روابط برگزار می کند، اما از سیاست دوری می کند. پادشاه چارلز این هفته هنگامی که با اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، برای صرف چای در قلعه ویندزور، دقایقی پس از آن که او و نخست وزیر ریشی سوناک توافقنامه مهمی برای پایان دادن به اختلاف بر سر قوانین تجاری پس از برگزیت برای ایرلند شمالی ارائه کردند، مورد انتقاد قرار گرفت. .

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان