سندبلاست میانبرها & راه آسان

از آنجایی که مواد کربن دی اکسید سمی نیست و با آلودگیهای سطح واکنش نشان نمیدهد، آیس بلاست به یک روش منحصر به فرد برای سندبلاست تجهیزات فرآوری مواد غذایی تبدیل شده است. هر دو فرآیند شات بلاست و سندبلاست برای سایس سطوح فلزی و غیر فلزی به کار می روند؛ الازماً سندبلاست، یک فرایند سایشی سریع و مقرون به صرفه است؛ برای اجرای این عملیات به تجهیزات پیشرفته نیاز می باشد. این روش، بسیار مطمئن، کارآمد، ایمن و سریع است. همچنین، مصرف گارنت با دانه بندی نامناسب سبب صدمه به دستگاه شده، باعث از بین رفتن سریع نازل ها می شود. نازل پِدالی: نازل های پِدالی، نازل هایی هستند که توسط پای اپراتور – مانند پدال ترمز خودرو – کنترل می شوند؛ مزیت این نازل، سهولت کار با آن است و بدون دخالت دست می توان جریان مواد سایشی را کنترل کرد. به دلیل کوچک بودن نازل، امکان تنظیم فشار برای انجام فعالیتهایی نظیر برش، حفاری یا پلیسه گیری فراهم میشود. دلیل استفاده از روشهای مختلف، وجود سطوح مختلف با عیوب متفاوت است که متناسب با آنها یکی از روشهای پیشتر گفته شده را میتوان برگزید.

در صنعت کشی سازی و صنایع مربوط به آن به دلیل تأثیری که قطعات فلزی کشتی با قرارگرفتن روی آب دارند و همچنین سایر تجهیزات؛ از روش سندبلاست استفاده میشود. درباره سندبلاست عرشیا سالها تجربه در زمینه سندبلاست و رنگ در کنار بکار گیری نیروهای متخصص ، مکمل ما در تحقق انچه یک صنعت سندبلاست و رنگ نیاز دارد بوده است.شفاف سازی همواره در سندبلاست عرشیا به عنوان یک اصل در اولویت بوده و باتوجه به اهداف بلند مدت در رسیدن به کیفیت مطلوب مورد انتظار مشتری در کنار کیفیتی مثال زدنی با جرأت می توانیم شعار خود را اینگونه بیان کنیم: “با یک بار همکاری ،برای همیشه ما را انتخاب می کنید”. دستکش سندبلاست با توجه به نیاز به محافظت از دست کاربران دستگاههایسندبلاست در تمامدستگاههای سندبلاستی که دست کاربر در آنها وارد میشودو یا در معرض پاشش ساینده قرار میگیرد بکار میرود .در مواردی که کلاس کار سندبلاست اعمال زبری بر روی سطح میباشد. در مواردی که نیاز به لایهبرداری عمیق باشد، بهتر است که از ساینده های سخت تر با فشار بالاتر استفاده شود. البته باید گفت در مواردی که از سایندههای سمی مانند ماسه سیلیس استفاده میشود، باید دستگاه تنفسی را نیز تهیه نمود.

مهمترین و اصلی ترین مزیت سندبلاست مخزن جلوگیری است.

پس از آماده سازی تجهیزات کاری و ایمنی فردی، با اطمینان می توان سندبلاست را آغاز نمود. بنابراین در انتخاب ذرات ساینده در فرایند سندبلاست باید دقت نمود. قبل از آغاز به کار، سطوح ظریف تر باید از دسترسی برخورد ساینده ها دور نگه داشته شوند؛ این کار از وارد شدن آسیب های جدی به سطح جلوگیری می کند. سیستم جمعآوری گرد و خاک: هوای درون اتاق را فیلتر کرده و از خروج ذرات جلوگیری میکند. مهمترین و اصلی ترین مزیت سندبلاست مخزن جلوگیری است. بهترین و کاربردی ترین روش آماده سازی سطوح چوبی کهنه استفاده از روش سندبلاست روی چوب است.حتی بسیاری اعتقاد دارند که این روش به حفظ درختان در محیط زیست کمک می کند. زیرا علاوه بر قابلیت سندبلاست مات کاری سطوح وسیع قابلیت انجام گود برداری و منبت کاری را برروی شیشه ، سنگ و چوب به کاربر خود میدهد ، بدون اینکه کاربر نیازی به لباس مخصوص سندبلاست داشته باشد . علاوه بر این، واریزههای حاصل از تمیزکاری نیز به حداقل میرسند.

ما در این محتوا از فروشگاه اینترنتی آراسنگ الوند برای شما نکات مهم در هنگام خرید مسباره را قرار داده ایم که پیشنهاد می شود پیش از خرید حتما آنها را مطالعه نماید. در این قسمت ابتدا هر یک از این 4 سطح را بررسی می کنیم و سپس تصاویر مربوط به هر یک از آن ها را برای آشنایی بیشتر شما نمایش می دهیم. ابتدا کلیه وسایل و تجهیزات و مصالح مورد نیاز از قبیل کمپرسور باد، میکسر بادی، همزن، پمپ ارلس، ماسه و داربست به پای کار انتقال می یابد. • پلاستیک ها: ساینده های ساخته شده از پلاستیک از نظر اندازه ، شکل ، سختی و تراکم متفاوت هستند. سختی: سختی بالاتر، طول عمر و قابلیت استفاده مجدد از ساینده را بهبود میبخشد. در صورتی که چگالی و سختی بالا باشند، عمق نفوذ نیز افزایش مییابد. چگالی: اگر چگالی ساینده پایین باشد، سطحی نرم را ایجاد میکند. اگر تا پایان این مطب با ما همراه باشید و به تصاویر به خوبی دقت نمایید، پاسخ این سوالات را خواهید یافت.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سند بلاست لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما