سازنده اپلیکیشن برای نجات نیروهای خود در شرایط کرونا 4 بار به عنوان پاداش به خود پرداخت

فاکسکان، بزرگترین تولیدکننده محصولات اپل، برای حمایت از کارگران خود، سود روزانه این شرکت را چهار برابر کرد و به 55 دلار رساند. برخی از کارکنان این شرکت به دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا و برخی دیگر به دلیل سختگیری شدید این شرکت در پیشگیری از شیوع این بیماری در این کارخانه دست از کار کشیده اند.

Бх программе гардин، طبق اطلاعات اکانت رسمی کارخانه رسمی ژنگژو فاکسکان дер Вичт، واعظ روزانه از مزایای از 100 یوان تا 400 یوان bray mah newыmbra هم ارائه. این کارخانه سیاست های سختگیرانه ای را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال کرده است تا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

یک منبع آگاه به رویترز گفت که این شرکت چاره ای جز پیروی ندارد سیاست های دولت چین و این مشکل کارگران را در شرایط سختی قرار داده است. اکنون خروج نیروهای کار نیز چالش بزرگی را برای مدیران فاکسکان ایجاد کرده است و آنها با این انگیزه سعی در نجات کارگران مالی خود دارند.

کارخانه تولید سیب

چالش های تولید سخت اپل در چین

بزرگترین تامین کننده اپل ظاهرا فضایی برای قرنطینه کارگران بیمار هستند و مشکل دارند تامین آب و غذا با چالش هایی مواجه شد. یکی از مدیران این شرکت که نخواست نامش فاش شود، می گوید کارگران از شایعاتی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود وحشت کرده اند و از احتمال ابتلا به بیماری های جدی در صورت ابتلا به این ویروس مطلع شده اند. .

یکی از کارگران به رویترز گفت که تصمیم گرفت علیرغم مزایای مالی شرکت را ترک کند، زیراناگوار” بود. اما برخی از همکاران او تصمیم گرفته اند این انگیزه مالی را کشف کنند و خودشان این کار را انجام دهند ادامه هید دادن

سازنده اپل هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا کارگران کارخانه ژنگ ژو به این ویروس مبتلا شده اند یا خیر، اما مدیران این شرکت به رسانه های محلی گفته اند که تاکنون هیچ مورد جدی از این بیماری مشاهده نشده است و تیمی از متخصصان در حال بررسی هستند. برای قرنطینه افراد آسیب دیده . . اماکن سیاسی شهرستان نیز چند روز پیش از اعزام تیم ها به کارخانه خبر دادند ارزیابی ریسک و مدیریت موقعیت کمکشون کن.

رویترز به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که تولید آیفون در ماه نوامبر به دلیل شرایط کارخانه ژنگژو متوقف می شود. تا 30 درصد کاستن فاکسکان به دنبال کارخانه دیگری است شنژن از آن برای جبران این کمبود استفاده کنید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما