سازمان ملل متحد: نام تروئیکای اروپا را درباره ایران کشف کرده ایم

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد که نام ترویکای اروپایی هدف پهپادهای ایران را کشف کرده اند.

به گزارش ایسنا، استفان دوجاریک، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد روز جمعه در نشست خبری آنتونیو گوترش در پاسخ به سوالی درباره نام سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به گوترش درباره این ادعا گفت. ایران پهپادها را برای استفاده علیه اوکراین به روسیه تحویل خواهد داد.

بر اساس این گزارش در سایت سازمان ملل، دوجاریک در ادامه تصریح کرد: ما این نامه را کشف کرده‌ایم، اما نمی‌توانم اطلاعات بیشتری از این ارائه کنم و فقط باید بگویم که هر آنچه را که از سوی عضو گفته می‌شود، تحلیل و تحلیل خواهیم کرد. سازمان.”

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر توسل به زور توسط نیروهای امنیتی ایران علیه افراد دست اندرکار در ناآرامی های اخیر در این کشور گفت: ما همچنان اعتراضات جاری در ایران را رصد می کنیم و این مسئولیت بر عهده نهادهای ذیربط سازمان ملل است. اطمینان حاصل کنید که فقط از نیروی متناسب استفاده شده است. در صورت وجود تلفات باید به طور کامل بررسی شود.

انگلیس و فرانسه روز جمعه در نامه عمومی خود که به دست اعضای شورای امنیت سازمان ملل رسید، اعلام کردند: ما خواهان تحقیق از سوی تیم دبیرکل سازمان ملل هستیم که مسئولیت نظارت بر اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل را بر عهده دارد. و ما آماده اخراج وزیر هستیم و در پایان تحقیقات، پشتیبانی فنی و بی طرفانه انجام خواهیم داد.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان