زبان حیوانات را با استفاده از هوش مصنوعی درک کنید!

فرارو-محققان در حال توسعه تکنیک‌های یادگیری ماشینی هوش مصنوعی برای ترجمه زبان حیوانات به زبان‌هایی هستند که انسان می‌تواند آن را بفهمد.

لطفا فرار کنید یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در کالیفرنیا از سال 2017 پروژه گونه های زمین (ESP) را رهبری می کند. در اولین قدم از این راه، یادگیری ماشینی برای رمزگشایی ارتباطات حیوانات استفاده خواهد شد تا همه بتوانند از یافته های آن بهره ببرند. ESP با انتشار اولین مقاله خود در دسامبر 2021 متعهد شده است که به مردم کمک کند تا ارتباط برقرار کنند و گونه های بیشتری را درک کنند.

راسکین سرپرست این پروژه و یکی از بانیان آن می گوید: هدف ما شبیه به ماه رفتن است اما رسیدن به آن یک شبه اتفاق نمی افتد. نقشه راه ESP شامل حل یک سری مشکلات کوچکتر به منظور دستیابی به مخاطب هدف است. این ابزارها به محققان در کشف اسرار گونه های مورد مطالعه با استفاده از هوش مصنوعی کمک می کنند. به عنوان مثال، زنبورها به یکدیگر سیگنال می دهند که باید روی یک گل خاص فرود بیایند. این یک نوع ارتباط غیرکلامی است.

هوش مصنوعی

یک محیط اجتماعی شلوغ می تواند تعیین اینکه کدام حیوان در شرکت است را دشوار کند. اگرچه چالش های به ظاهر غیرقابل حلی پیش روی این تیم قرار دارد، اما پیشرفت هایی نیز در این زمینه حاصل شده است. مانند الگوریتمی که می تواند صدای حیوانات را برای ارتباط مستقیم با آنها ایجاد کند. راسکین می گوید: «این باعث می شود هوش مصنوعی با زبان حیوانات مرتبط شود. هر چند هنوز معنی این کلمات را نمی دانیم.

هوش مصنوعی ممکن است تنها به عنوان عاملی برای نجات حیوانات عمل نکند. اینها ابزارهایی هستند که حذف چشم انسان و درک کل سیستم ارتباطی را ممکن می کنند. در این تحقیق، هوش مصنوعی بار دیگر توسط دانشمندان برای شکستن موانع و گشودن درهای جدید مورد استفاده قرار گرفته است. پروفسور Avi Loeb به ویژه در مورد ESP می گوید: هوش مصنوعی توسعه یافته توسط انسان اکنون می تواند هوش مصنوعی را شناسایی کرده و با آن ارتباط برقرار کند.

منبع: کنجکاوی

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances