ریپورتاژ چیست و چه مزایایی دارد؟

ریپورتاژ آگهی از ساده ترین و در عین حال تاثیرگذارترین روش های دریافت بک لینک برای سئو سایت است. در صورتی که نیاز به نویسندگی باشه، هر مقاله 1000 کلمه ای، 50.000 تومان اضافه میشود. از کلماتی که در گوگل پر تکرارهستند بیشتر استفاده کنید این کار سبب میشود متن شما بازدید بیشتری داشته باشد. در حالی که جان مولر از گوگل بیان کرده است که سن دامنه به طور مستقیم بر رتبه بندی تاثیر نمی گذارد، این نادرست است که بگوییم سن دامنه هیچ نقشی در سئو سایت ندارد. اما، سن دامنه با بسیاری از عوامل غیر مستقیم نیز در ارتباط است و مرتبط با مدت زمانی که یک وب سایت وجود داشته است. گاهی افراد مختلف بدون هدف در اینترنت در حال گشت و گذار هستند و به محض اینکه یک موضوع جذاب، توجه آنها را به خود جلب کند، نسبت به مطالعه آن اقدام میکنند. بازدید و نسبت بازید به مشتری مهمترین معیار شما باشد بهتر خواهد بود. یعنی متن آگهی شما در سایتی دیگر به عنوان مقاله­ای مستقل منتشر می­شود و به کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما لینک داده می­شود. چرا که سایتهای زیادی برای خرید بازدید الکسا و فیک وجود دارند و راحت میتوان در این مورد تقلب کرد.

به عنوان مثال میتوان گفت هر نوع رپورتاژ خبری را میتوان درسایتهای عمومی و خبری منتشر کرد، ولی برای انتشار ریپورتاژ آگهی برای موارد تخصصی باید از سایتهای خاص و تخصصیتر در این زمینه استفاده کرده و به برندینگ و افزایش اعتبار خود کمک کرد. بیشترین مورد و تفاوتی که میتوان بین رپورتاژ آگهی و رپرتاژ خبری قائل شد در مورد نحوه نوشتن مقاله یا متن رپورتاژ و درج در سایت مورد نظر میباشد. ریپورتاژ باید به نحوی باشد که در عوض القای حس تبلیغ به مخاطب، ایشان را به کسب اطلاعات در زمینه مربوطه جذب نماید. در تبلیغ به شیوه ریپورتاژ آگهی این ریسک اگر رپورتاژها درست اجرا شوند، تقریبا صفر می شود و با خیال آسوده می توان اقدام به خرید رپوتاژ کرد. انکرتکست مناسب و لینک داده شده به سایت باعث بالا آمدن سایت در آن کلمه هدف به مرور زمان برای محصول یا خدمت شما خواهد شد.

موضوعی به نام لینک دهی هرمی وجود دارد که یک استراتژی بسیار قدرتمند لینک سازی ست. دقت کنید تا حد ممکن سایت آگهی دهنده از لحاظ موضوعی و محتوایی به سایت تان نزدیک باشد که در این مورد همانگونه که در بالا به آن اشاره نمودیم سایت های خبرگزاری سایت های بسیار مناسبی برای انتشار ریپورتاژ هستند. انتشار متن رپورتاژ آگهی یا مقاله رپورتاژ در سایتها یا شبکههای اجتماعی دیگر یکی دیگر از مزیتهای مهم برای درج آگهی رپورتاژ میباشد. مثلا در سایت آگهی تخصصم اینه درج رپورتاژ آگهی باعث انتشار در 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ سایت شده و با یک تیر 20 نشان را خواهید زد. باید آن مورد را در نظر بگیرید که خرید رپورتاژ آگهی ارزان در تعداد بیشتر شاید بازخورد بیشتری متناسب با کسب و کار شما داشته باشد. اما مطئنا دارای هزینه یا سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود. هر چقدر این خصوصیات بالاتر باشند و کیفیت بهتری داشته باشند به بازدید از ریپورتاژ آگهی شما کمک بیشتری خواهند کرد.به این نکته باید توجه کرد که هر چقدر کیفیت این خصوصیات بهتر باشد هزینه انتشار ریپورتاژ هم بیشتر خواهد بود. همون بحث کمیت و کیفیت میشود. رپورتاژ آگهی در اصل یک خبر تبلیغاتی است که بهصورت خبر و مصاحبه و مقاله و گزارشات در سایتهای خبری معروف و شبکههای اجتماعی منتشر میشود که بهصورت متنی جذاب، خواننده را جذب مطالعه مطالب خبری میکند، ناخواسته او را تحت تأثیر قرار میدهد و راهی است برای به دست آوردن توجه ازدسترفته مخاطب.

استفاده منظم و مداوم از ریپورتاژها در سایت موجب بهبود سئو سایت نیز خواهدشد. در عنوان و متن اصلی ریپورتاژها باید از برند شما استفاده شدهباشد، زیرا شما با استفاده از برند خود میتوانید به متن لینک دهید و کاربران را به سایت خود برای بازدید دیگر محصولات خود دعوت کنید. ما در خانوادهی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاینهای خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش میکنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیدهایم لذت میبریم. ولی در نوفالو ما این اعتبار را از سایت هدف و گوگل دریافت نخواهیم کرد. استفاده از لینک فالو و لینک نوفالو به صورت مناسب و استفاده نکردن بیش از حد از اگزکت کیورد می تواند به ما کمک کند که توسط گوگل جریمه نشویم. متن رپورتاژ مثل یه مقاله کامل برای رفع نیاز مخاطب باشد و در وسطهای متن اشارهای به برند و کلمات کلیدی مورد نظر شده و به ارزش پیشنهادی مورد نظر برای مخاطب لینک داده شود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances