ریجنت های کالیفرنیا خبر Pac 12 را در مورد حرکت UCLA به Big Ten می شنوند

بنابراین، زمانی که UCLA عمیقاً در حال مذاکره با USC، ده بزرگ و شریک رسانه ای آن، فاکس اسپورت بود، ژن بلاک، رئیس دانشگاه UCLA، به دریک، رئیس دانشگاه کالیفرنیا که بر رؤسای دانشگاه ها نظارت می کند، اطلاع داد. دریک یک شرکت کننده باتجربه در آن جهان است و زمانی که رئیس جمهور ایالت اوهایو بود، به عنوان رئیس شورای حکام NCAA خدمت می کرد.

در حالی که بلاک از گفتگوها به دریک اطلاع داد، تنها تعداد انگشت شماری از نایب السلطنه ها آگاه بودند تا اینکه اندکی قبل از خروج مدارس لس آنجلس در 30 ژوئن توسط San Jose Mercury News گزارش شد. پیامدهای سیاسی به سرعت مشخص شد که نیوسام، که یکی از اعضای هیئت مدیره بدون رأی است و برخی از نایب السلطنه ها را منصوب می کند، از عدم شفافیت به دلیل تأثیر آن بر مدرسه UC دیگر ناراحت شد.

با این حال، این اقدام چیزی بیش از یک عمل انجام شده به نظر نمی رسید تا اینکه چارلی رابینسون، مشاور عمومی UC، ماه گذشته به نایب السلطنه ها گفت که آنها قدرت دارند توافق را لغو کنند. رابینسون ماه گذشته به نایب السلطنه ها گفت: “زمانی که نایب السلطنه ها و رئیس جمهور اختیارات را به صدراعظم اعطا کردند، آنها آن را از دست ندادند.”

لیب، رئیس هیئت مدیره، روز چهارشنبه گفت که “به نظر من، این امر کاملاً در حیطه اختیارات نایب السلطنه است.” او گفت که انتظار دارد تا پایان سال هیئت مدیره در مورد مداخله تصمیم گیری کند. تا نوامبر، همه چیز واضح تر خواهد شد.

لیب روز چهارشنبه گفت که در میان ملاحظات برای نایب السلطنه ها، طرح دعوی بالقوه، صرف نظر از تصمیمی که می گیرند، است. لیب گفت، اگر نایب السلطنه ها UCLA را مجبور به ماندن در Pac-12 کنند، “این یک معامله بزرگ خواهد بود.” بسیاری از مردم خوشحال و بسیاری ناراحت خواهند بود.»

از بلاک صبح پنجشنبه، بیرون از مرکز پرایس، مرکز دانشجویی دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو که جلسه سه روزه این هفته در آن برگزار شد، پرسیده شد که آیا از مکانی که UCLA در آن قرار دارد شگفت زده شده است.

“خوشحال می شوم که با شما صحبت کنم. من در دسترس هستم. اما من به نایب السلطنه ها احترام می گذارم.» بلاک در پاسخ به این سوال که چرا به عنوان بالاترین مقام UCLA به چنین داستان مهمی اشاره نمی کند، سرش را تکان داد. او گفت: “این است.” “در زمان مناسب، در مورد آن صحبت خواهیم کرد.”

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما