رشد یعنی ترکیب پذیری، آجر به آجر

ترکیب پذیری به طور فزاینده ای در دسترس است. Janakiram MSV، تحلیلگر در Janakiram & Associates می‌گوید: «دستیابی به ترکیب‌پذیری یک دهه پیش دشوار، پرهزینه و اختصاصی بود. در این فضا، شکست در ایجاد تغییر ممکن است پرهزینه تر باشد. مزیت اصلی چابکی است و در کوتاه مدت و بلند مدت نتیجه می دهد.

“رویکردی شبیه آجر لگو”

زیرساخت های Composable متکی بر کانتینرسازی است – نرم افزار بسته بندی به صورت جداگانه فقط با اجزای سیستم عامل مورد نیاز خود – و به IT اجازه می دهد تا تغییرات بزرگ و کوچک را به سرعت و به راحتی در یک معماری رایج ایجاد کند. IT از یک ابزار مدیریت کانتینر مانند Kubernetes برای هماهنگی و خودکارسازی کانتینرها استفاده می کند.

Kubernetes یک پلت فرم منبع باز است که راه حل را در یک منبع واحد از منابع یکپارچه می کند. فناوری اطلاعات می‌تواند یک کانتینر را تغییر دهد یا تغییر دهد، که پیامدهای کمی برای بقیه اکوسیستم خواهد داشت. جاناکیرام خاطرنشان می کند: “کانتینرها رویکردی شبیه آجر لگو برای مدیریت زیرساخت ها و برنامه ها هستند.” به لطف منبع باز، Kubernetes به عنوان یک استاندارد طلایی جهانی برای مدیریت کانتینر ظاهر شده است.

با ساده‌تر کردن تغییر، یک رویکرد ترکیبی بدهی فنی را کاهش می‌دهد – هزینه کار فنی اضافی زمانی که تیم‌ها از میانبرها برای رسیدن به ضرب‌الاجل‌ها استفاده می‌کنند و سرعت را بر طراحی ترجیح می‌دهند. جاناکیرام می‌گوید: «توانایی ارتقا، مدیریت و مقیاس‌بندی اجزای جداگانه به‌طور انتخابی، مزیت اصلی ترکیب‌پذیری است.

پارادایم فنی جدید

جاناکیرام توضیح می‌دهد که مدرن‌سازی مبتنی بر معماری ترکیب‌پذیر، نرم‌افزار قدیمی را در واحدهای کانتینری قرار می‌دهد. تغییرات در افزایش و کاهش مقیاس یا رفع اشکالات را می توان در سطح مؤلفه بررسی کرد. ویژگی ها را می توان به صورت مدولار اضافه یا حذف کرد.

تقسیم زیرساخت به بلوک‌های ساختمانی کوچک‌تر به شما امکان می‌دهد تا از مؤلفه‌ها برای اهداف متعدد استفاده مجدد کنید. برای مثال، شرکت‌های نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) از برنامه‌های کاربردی چند مستاجر استفاده می‌کنند – جایی که یک نمونه نرم‌افزار توسط چندین مشتری جداگانه استفاده می‌شود – برای افراد مختلف. جاناکیرام می گوید: این شرکت ها در پول خود صرفه جویی می کنند و عملکرد را بهبود می بخشند.

با استفاده از کانتینرها، شرکت ها می توانند یک محیط چند مستاجر را برای یک مشتری بدون نیاز به شروع از ابتدا سفارشی کنند. جاناکیرام توضیح می دهد: «یک برنامه کاربردی چند مستاجر که برای افراد و مشتریان مختلف طراحی شده است، مزایای قابل توجهی از هزینه و عملکرد را از معماری کانتینری و ترکیبی دریافت می کند.

دانلود گزارش کامل.

این محتوا توسط Insights، بازوی محتوای سفارشی MIT Technology Review تولید شده است. این توسط هیات تحریریه MIT Technology Review نوشته نشده است.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances