رئیس امنیت ایالت مکزیک در میان پنج کشته سقوط هلیکوپتر استCNN

به گفته فرماندار این ایالت، رئیس امنیت ایالت آگواسکالینتس در مرکز مکزیک جزو پنج نفری بود که در سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست دادند.

ترزا جیمنز، فرماندار آگواسکالینتس، روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما عمیقاً از مرگ این پنج مرد متاسفیم.

در میان کشته شدگان سقوط هلیکوپتر Eagle 1 که متعلق به دبیرخانه امنیت عمومی ایالت Aguascalientes بود، پورفیریو سانچز مندوزا، رئیس امنیت Aguascalientes است. به گفته جیمنز، چهار نفر دیگر شامل خلبان هلیکوپتر، یک کاپیتان و دو تفنگچی هستند.

جیمنز گفت که تحقیقات در مورد علت این حادثه آغاز شده است، اما افزود که “همه چیز نشان می دهد” یک تصادف، و او جزئیات بیشتری را پس از تکمیل تحقیقات در میان خواهد گذاشت.

جیمنز همچنین اقدامات “قهرمانانه” خلبانی را که هلیکوپتر را در یک زمین خالی به جای یک منطقه پرجمعیت فرود آورد، برجسته کرد.

تصاویر حاصل از سقوط، بقایای دود شده هلیکوپتر و خودروهای پلیس را در اطراف یک منطقه چمن نشان می دهد.

در سال 2018، یک هلیکوپتر نظامی حامل مقامات بررسی خسارات زلزله در ایالت اوآخاکا در جنوب شرقی مکزیک سقوط کرد و بیش از 12 نفر کشته شدند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances