در پنجاهمین سالگرد پدر و مادر جایا و آمیتاب باچان، شوتا راز “ازدواج طولانی” آنها را فاش کرد | اخبار مردم

سوم ژوئن پنجاهمین سالگرد ازدواج آمیتاب باچان و جایا باچان است. در چنین روزی در سال 1973 این زوج ازدواج کردند. آمیتاب باچان و جایا باچان با جشن گرفتن پنج دهه زندگی زناشویی، جوهر یک زوج پایدار و کامل را تجسم می‌دهند. آنها با هم از طریق ضخیم و نازک، قد علم می کنند و پایه های عشق، اعتماد و تفاهم را در یک ازدواج ایجاد می کنند. به مناسبت این مناسبت، دختر آنها، شوتا باچان، آرزوهای قلبی خود را برای والدین “طلایی” خود بیان کرد.

شوتا تصویری نوستالژیک از این زوج به اشتراک گذاشت و به مناسبت سالگرد این زوج تبریک گفت. شوتا با فاش کردن راز ازدواج پایدار آمیتاب و جایا، نوشت: “پدر و مادر پنجاهمین سالتون مبارک ~ حالا شما “طلایی” هستید، وقتی از شما پرسیده شد که راز یک ازدواج طولانی چیست، مادرم پاسخ داد – عشق، و فکر می کنم پدرانم اینطور بودند. – همیشه حق با همسر است. طولانی و کوتاهش همین است!!»

او همچنین در این پست تصویر سیاه و سفیدی از این زوج در دوران جوانی به اشتراک گذاشت که ظاهراً مربوط به یک مجموعه فیلم است. آن دو را می توان دید که به همدیگر نگاه می کنند و لبخند بر لب دارند. در حالی که جایا در ساری بود، آمیتاب باچان یک پیراهن چاپ شده با شلوار ساده پوشید.

در واکنش به این پست، بسیاری از جمله دختر شوتا، ناویا ناولی ناندا، کارگردان زویا اختر، چانکی پاندی، همسرش بهاوانا پاندی و همسر سانجی کاپور، ماهیپ کاپور، به این زوج در روز خاص خود تبریک گفتند. طرفداران همچنین آرزوهای خود را به آمیتاب باچان و جایا باچان رساندند.

این ستاره بزرگ نیز در پنجاهمین سالگرد ازدواج خود یک پست وبلاگ ویژه به اشتراک گذاشت. وی یادداشت ویژه ای نوشت که در آن نوشته شده بود: “3 ژوئن بعد از چند دقیقه طلوع می کند … و سال ها را 50 می شمارند … عشق به احترام و سپاسگزاری برای آرزوهایی که آمده اند و شاید خواهند آمد …”.

آمیتاب باچان و جایا باچان در 3 ژوئن 1973 ازدواج کردند. آنها دو فرزند دارند – دختر شوتا باچان و پسر بازیگر آبیشک باچان.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان